Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
HMM? Kindel ikka või? Kui tõsiselt seda juttu nüüd võtta? Mingi ennustamine või on mingitele seadustele ja määrustele ka võimalik tugineda? Ise olen küll mõne väljamakse aastal 2010 otse panka kandnud.
Algselt postitas Maheaatom
Vaata postitust
. Ning altkäemaksu võtmist teatavasti ju samuti varjatakse
Comment