UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #556
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kui ühest hetkest üks mängija hakkab teise riigi alt mängima, siis see küll ei tohiks probleem olla. Sedasi ju läbi proxy mängimine paistma hakkab.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #557
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Ma tahaks veel teada, mida keegi kuskil kirjutas. Uurida võiks perefoorumit ja reiti, mul endal aega praegu pole - peab tööl käima.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #558
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas taipupole
        Ma tahaks veel teada, mida keegi kuskil kirjutas. Uurida võiks perefoorumit ja reiti, mul endal aega praegu pole - peab tööl käima.
        +1

        PEREKOOL 4 the win!

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #559
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          asi on lihtsalt selles, et kui suur osa eesti prodest mängib ühe IP alt (kui kasutatakse näiteks sama proxyt/VPN vms) siis viskab see kohe starsis/misiganes pokkeritoas punase lipu üles. ja samas rahalauas siis enivei mängida ei saa.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #560
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            täis sitt.

            Comment

            • renkas
              Räme Fish
              • Jul 2009
              • 24

              #561
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Kurb kuulda, et sellises majanduslikus situatsioonis võetakse vastu seadus, mis pokkeri harrastajal või sellest oma põhisissetuleku teenival mängijal elu oluliselt keerulisemaks teeb ja samas ei muuda üldsuse jaoks peaaegu midagi. Küll võidab sellest aga eelpool mainitud asutus, kes/mis siis nüüdseks on enesele teadvustanud on-line valdkonna olemasolu ning ajastanud sellega väljatulemise "juhuslikult" perioodile, kui eestlased kaotavad võimaluse kasutada välismaiste pokkerisaitide teenuseid. Siinkohal võib tõesti tuua plussiks asjaolu, et riik kui selline saab samuti oma osa. Kurvastuseks tuleb see osa aga puhtalt nende väheste eestlaste taskust, kes ei puutu pokkeriga igapäevaselt kokku ja ei oma erilisi teadmiseid antud valdkonnas ning kasutavad seda võimalust meelelahutuseks või halvimal juhul "kiireks rikastumiseks."
              Austan inimesi, kes otsivad ja leiavad alternatiive kodusele diivanil vegeteerimisele ning soovivad enesega ise toime tulla ja on avastanud pokkeri näiteks. Kui ka tuhandest töötust/üliõpilasest vaid üks on suuteline ennast- oma pere toitma või teenib siiski märkimisväärset lisaraha sellega, leian, et tegemist on positiivse tulemusega ning antud seadus on kokkuvõttes negatiivne. Ei suuda seda mõista aga valdav enamus, kellel puuduvad vähimadki teadmised, mis pokker on, kuidas ja kus seda mängitakse ning mis eristab pokkerit tegelikult niinimetatud õnnemängudest. Kõike seda võib võimendada omakorda isiklik "halb" kogemus mõne kaotuse näol, kus inimene läks just "õnne proovima." Niikaua, kui samastatakse aga sõnu pokker=sõltuvus, ei muutu kahjuks midagi ja kannatab vähemus, kes pokkeriga siiski igapäevaselt tegeleb, kuid loodetavasti ei lase end sellest ebamäärasest seadusest häirida.
              Lõpetuseks siis targematele mõni küsimus: -kes ja mis eesmärgil antud seaduse kirjutas?
              -kelle huve peab see seadus kaitsma?
              -kui suur hakkab selle seaduse reaalne kasutegur olema?
              PS! Sry, et suhteliselt enesekeskne ja tühi tekst, kuid peale esimest lauset läks mõte kaduma. :D

              Comment

              • pronks
                Jube Noob
                • Jun 2009
                • 116

                #562
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                olympic casino

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #563
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Eesmärk peaks olema maksude kogumine online pokkeritubade tegevusest eesti territooriumil.

                  Comment

                  • SamGold
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 302

                    #564
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Kuskilt kuulsin, et ka kodumänge tahetakse seadusega reguleerima ja maksustama hakata...
                    Saatsin igaks juhuks meilid ära igale poole!

                    Comment

                    • blazkuh
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 400

                      #565
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas SamGold
                      Kuskilt kuulsin, et ka kodumänge tahetakse seadusega reguleerima ja maksustama hakata...
                      Saatsin igaks juhuks meilid ära igale poole!
                      ROFL, N1 !

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #566
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Eesti politseriigiks! Kuiv seadus välja kuulutada!

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #567
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Ei viitsi kogu teemat läbi lugeda, aga niipalju kui vaatasin, siis sain aru, et...
                          Seadus sätestab, et kui sa korraldad kaughasartmängu Eestis (siin reg.firma (tütarettevõte) ja tegevusluba), siis tarkvara sisaldav server peab asuma kah Eestis! Kui server ei asu Eestis, siis interneti teenusepakkujad on kohustatud takistama juurdepääsu antud teenusele, seda juhul kui neile on antud selleks ametlik korraldus ("teavitatud").

                          Millest ma valesti aru sain? Miks siin räägitakse kuhugi kolimisest või teise riigi IP kasutamisest jne.?

                          Comment

                          • Tylos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 340

                            #568
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS




                            Ei Eesti mees h2tta j22.Grindib ka Aafrikas.

                            Comment

                            • mihkel7
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 259

                              #569
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              lol

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #570
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                ;D

                                Comment

                                Working...