Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
See Eestis "ööbimiskulu" tundub otsitud vabandusena. Vahemaad on lihtsalt nii väikesed, et seda kuluks nimetada ei saa.
Kui plaanid tina panna, siis pane korralikult ja lähed 05:40 esimese bussi peale. Kui ei plaani, siis transpordiks oma sõiduvahend või kui ka see puudu, siis mängi kainelt cashi hommikuni või ööbi tuttava juures.
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust
Kui plaanid tina panna, siis pane korralikult ja lähed 05:40 esimese bussi peale. Kui ei plaani, siis transpordiks oma sõiduvahend või kui ka see puudu, siis mängi kainelt cashi hommikuni või ööbi tuttava juures.

Comment