AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #196
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No netis toksimist ta ei biidi,küll aga tahaks sotsiaalsemaks saada + kodust välja. Elaks tallinnas oleks mõistlik kõik vist kaasa mängid. Aga mulle lisandub ka ööbimiskulu/sõidukulu
    See Eestis "ööbimiskulu" tundub otsitud vabandusena. Vahemaad on lihtsalt nii väikesed, et seda kuluks nimetada ei saa.

    Kui plaanid tina panna, siis pane korralikult ja lähed 05:40 esimese bussi peale. Kui ei plaani, siis transpordiks oma sõiduvahend või kui ka see puudu, siis mängi kainelt cashi hommikuni või ööbi tuttava juures.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #197
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Ja sellegipoolest lõppeb turna ala 3-4 hommikul
      Ja buss Tartu läheb 5:40. Ainus auk, kus tekibki ongi 23:30 - 05:40 ehk kuus tundi, kui bussi ei lähe.

      Peaksid väga õnnetult täpselt kell 23:10 välja kukkuma, et ei jõuaks enam bussijaama, kuid suur inimene leiab laupäevaõhtuses linnas piisavalt tegevust.

      Kui ei leia, siis tuled kainelt :D

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #198
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        See Eestis "ööbimiskulu" tundub otsitud vabandusena. Vahemaad on lihtsalt nii väikesed, et seda kuluks nimetada ei saa.

        Kui plaanid tina panna, siis pane korralikult ja lähed 05:40 esimese bussi peale. Kui ei plaani, siis transpordiks oma sõiduvahend või kui ka see puudu, siis mängi kainelt cashi hommikuni või ööbi tuttava juures.
        Mul pole tuttavaid tallinnas. @kaka mitu cm2 su diivan on? . Oi see pole vabandus,lihtsalt kui võtta et fieldis keegi samaväärse roi-ga,siis päeva lõpuks minu roi 2x väiksem,kui mõelda sisseostu peale,mis ainult 100 (elamine + ööbimine on umbes sama,vb isegi rohkem). Ja kuna eesmärk pole raha,siis ei koti ka. Vb teeb kakaga mõned õlled,vb pakutakse vetsus seksi(keeldun viisakalt,aga vähemalt saab linnukese panna,et pakuti) . Juua plaanis pole ,aga nagu mainisin on oht,et kui kaka seal (tundub tegemist olevat ägeda kujuga). Kui veel avab karbi oma rootsist pärit värske tupsuga ,siis ma müüdud ka ja redbull viinaga isegi tundub nagu veinigurmaanile andre farmi juust tema kõrval.
        Last edited by Söönlusikast; 19.12.24, 20:39.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #199
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Mul pole tuttavaid tallinnas. @kaka mitu cm2 su diivan on? . Oi see pole vabandus,lihtsalt kui võtta et fieldis keegi samaväärse roi-ga,siis päeva lõpuks minu roi 2x väiksem,kui mõelda sisseostu peale,mis ainult 100 (elamine + ööbimine on umbes sama,vb isegi rohkem). Ja kuna eesmärk pole raha,siis ei koti ka. Vb teeb kakaga mõned õlled,vb pakutakse vetsus seksi(keeldun viisakalt,aga vähemalt saab linnukese panna,et pakuti) . Juua plaanis pole ,aga nagu mainisin on oht,et kui kaka seal (tundub tegemist olevat ägeda kujuga). Kui veel avab karbi oma rootsist pärit värske tupsuga ,siis ma müüdud ka ja redbull viinaga isegi tundub nagu veinigurmaanile andre farmi juust tema kõrval.
          Avad õlled ja kakaga paar head tupsu. Siis juba kesköö. Väike linna tiir ja avastate mõnusa kõlakoja karaoke baari näol.

          Avastate, et seal muruntau kaunilt lõõritab. Kõrvad sulavad ja kuulate parimaid palasid tema kaarokesituses, kui juba kaka tonksab, et hei söönlusikast, sul on aeg bussile minna.

          Vaatadki, et kell juba kurat 05:25 ja õtesti 15 minuti pärast buss liikvel.

          Nii see aeg joogisena lendabki... Avad silmad, ja oledki Tartus. Pole elamise peale sotikut läinud, head tümmi kuulnud ja kauneid meloodiaid, Rootsi tublakat teinud ja turkat mänginut. Oivaline nädalavahetus.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #200
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Rääkimata ,et kui peaks striimima kunagi-oleks esimesed 5 eetriminutit sisustatud kohe.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #201
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Rääkimata ,et kui peaks striimima kunagi-oleks esimesed 5 eetriminutit sisustatud kohe.
              Voh! Ecuador ka punti. Veel parem mõte ju..

              Bussiga Tartust Viljandi. Ekvaatoriga Tallinna ära. Nendega saab tagasi ja siis otse-eetrisse või noh pärast pohmakaga.

              Tehnik ka platsis.

              Tra sellise subsi eest isegi maksaks ka. :D

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #202
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Ma üldiselt panen peale turnat koju minema :D Chesteris saab muidugi 2ni öösel cashi taguda, siis lähed ülemiste olympsi ja 3h vaatad UFCd telekast mugavatel diivanitel, jood 3€ õllesi

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #203
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ma üldiselt panen peale turnat koju minema :D Chesteris saab muidugi 2ni öösel cashi taguda, siis lähed ülemiste olympsi ja 3h vaatad UFCd telekast mugavatel diivanitel, jood 3€ õllesi
                  Õllebänni pole vä?

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #204
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Õllebänni pole vä?
                    kas pole irooniline, mitte selle õllebänniga vaid üleüldse riigiaparaadis. Et ühed täiskasvanud inimesed (läbi seaduste ja muude regulatsioonide) ütlevad teisele täiskasvanule mida ta tohib, või ei tohi teha. Ja täpsustan, et mõtlen olukordi, kus ei tehta kahju teistele(vb riigile natuke).

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #205
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      kas pole irooniline, mitte selle õllebänniga vaid üleüldse riigiaparaadis. Et ühed täiskasvanud inimesed (läbi seaduste ja muude regulatsioonide) ütlevad teisele täiskasvanule mida ta tohib, või ei tohi teha. Ja täpsustan, et mõtlen olukordi, kus ei tehta kahju teistele(vb riigile natuke).
                      Absoluutselt.

                      Jah. Ma võin nõustuda, et kange alko ei peaks olema isegi toidupoes ja sellel on ka juba see põhjus, et see aitaks luua lisa ettevõtlust + töökohti ,et tekiks nii öelda väikesed likööripoed, kus peale hea viina, müüdaks ka võib-olla head sigarit ja muud jama. Aitaks omakorda vähendada suurpoodide seisundit.

                      Näiteks, sa tahad hakata poodnikuks, kuid ei saa COOP-ile vastu. Samas likööripoega Räpinas võid juba omale elatise ära teenida.

                      Aga igasugune keeld? No way. Keelata veel, kui päriselt see kunagi ei tööta ega mingit efekti pole,.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Otse 1. päev: https://www.pokkeriprod.com/chesterfield-500-telelaud/

                        E: Laas joogine vä?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #207
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Selle aasta esimese Win TV Live võitis Peeter Stamberg

                          4. jaanuaril toimunud Win TV Live pokkeriturniiri võitis Peeter Stamberg. Võitja selgitati välja kokkuleppe käigus teiseks jäänud Oliver Luhaojaga.

                          Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/selle-aa...eter-stamberg/

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #208
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***



                            Selle aasta esimene Coolbet Live toimub sel laupäeval - auhinnafondi lisatud €500 eest EMV pileteid

                            Selle aasta esimene Coolbet Live toimub juba sel laupäeval, 11. jaanuaril kell 16.30 Chesterfieldi pokkeriklubis. Peale tavapärase auhinnafondi on turniirile lisatud ka kaks 250-eurost Eesti meistrivõistluste piletit.

                            NB! ☝ Täna ja homme toimuvad Coolbetis kvalifikatsioonid. Osalutasu 10 eurot ja mõlemale kvalifikatsioonile lisatud viis 150-eurost Coolbet Live piletit. Lisainfo artiklis.

                            Lisainfo: https://www.pokkeriprod.com/selle-aa...sel-laupaeval/

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Kedagi huvitab, siis hetkel Bombays lives €500K-€1M HU duell.

                              Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #210
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Päriselt ka veel lives? Nüüd Jungleman vs Monarch.

                                Comment

                                Working...