Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Küsimus ongi, et mida soovitakse teha?
Kui pikas perspektiivis äritegevust, siis kas saab olla jätkusuutlik maksta C500 turniiridel peale iga kord ühe Win TV suguse turniiri jagu auhinnaraha? Võib-olla on kasulik, sest näed, isegi PP lehel 20est postist üle kuue on Chester, aga väga sügavalt kahtlen selles.
Kui aga altruismiga tegeleda, siis pole jätkusuutlikus küsimuseks, kuid kas sel juhul ei võiks seda tuua laiema seltskonnani?
Ja ma arvan, et C300 muudeti tagasi C500, sest liigne agarus on ogarus. Saadi ise ka aru, et kui absurdne see muudatus oleks olnud ja mingit kasu ei too. Ju näeme oktoobris uut muudatust. Panustaksin mingile online kombole koostöös Coolbeti või Unibetiga.
Nii või naa Unibetil selline plaan ju Chesteris oli (Unibet Summer Grind), kuid mingil põhjusel jäi ära. Meeldetuletuseks: https://www.pokkeriprod.com/unibet-summer-grind/
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Kui pikas perspektiivis äritegevust, siis kas saab olla jätkusuutlik maksta C500 turniiridel peale iga kord ühe Win TV suguse turniiri jagu auhinnaraha? Võib-olla on kasulik, sest näed, isegi PP lehel 20est postist üle kuue on Chester, aga väga sügavalt kahtlen selles.
Kui aga altruismiga tegeleda, siis pole jätkusuutlikus küsimuseks, kuid kas sel juhul ei võiks seda tuua laiema seltskonnani?
Ja ma arvan, et C300 muudeti tagasi C500, sest liigne agarus on ogarus. Saadi ise ka aru, et kui absurdne see muudatus oleks olnud ja mingit kasu ei too. Ju näeme oktoobris uut muudatust. Panustaksin mingile online kombole koostöös Coolbeti või Unibetiga.
Nii või naa Unibetil selline plaan ju Chesteris oli (Unibet Summer Grind), kuid mingil põhjusel jäi ära. Meeldetuletuseks: https://www.pokkeriprod.com/unibet-summer-grind/

Comment