AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Lisaks. Tulles selle angleshootingu juurde, see on ju kasinnides väga standard.

    Võtame näite. Kõik võidud makstakse välja pärisrahas. Mida see tähendab? Seda, et peaksid saama raha, mis on sinu oma ja kohe kasutada. Saadki. Aga siis on T&C - enne välja kandmist pead selle ühe korra läbi mängima.

    Ja see on kavalalt seotud esimese sissemakse boonusega. Teed sissemakse, vähemalt €20 suurune ja saad 100 tasuta spinni, kõik võidud pärisrahas. Mängid läbi. Hakkad välja kandma. Aga ei saa. Pead €20 välja kandma. Kus oli pärisraha? Sõnade mäng.

    ---

    Sarnaseid näiteid on veel.

    Minu arvates ongi see peenkiri. Sõnadel peaks olema siin jõud ja kaitstud peaks olema nõrgem. Sõa peaks tähendama seda, mida keskmine inimene aru ka saab.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #167
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Tuli teade et Bombays on overlay, vaatasin siis ja hetkel 9 inimest, kas tõesti turna alguses tuleb nii vähe rahvast kohale?

      Oleks suurem bankroll siis korralik tasuta raha, lihtsalt raske läbi mängida.

      Stream võiks ka nendest 2.2k€ turnadest olla

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #168
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Tuli teade et Bombays on overlay, vaatasin siis ja hetkel 9 inimest, kas tõesti turna alguses tuleb nii vähe rahvast kohale?

        Oleks suurem bankroll siis korralik tasuta raha, lihtsalt raske läbi mängida.

        Stream võiks ka nendest 2.2k€ turnadest olla
        Nüüd olekski kasulik omada sõpru,nagu tupicul libises üle huulte striimis,kuidas ta peale sai. Bombay lubas tasuta piletit kui ala 3 sõpru leiad kes mängivad. Vb oli viis,ega peast ei mäleta nr.
        Ja eks neid diile tehti vast mitmega

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #169
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Nüüd olekski kasulik omada sõpru,nagu tupicul libises üle huulte striimis,kuidas ta peale sai. Bombay lubas tasuta piletit kui ala 3 sõpru leiad kes mängivad. Vb oli viis,ega peast ei mäleta nr.
          Ja eks neid diile tehti vast mitmega
          Mul on lihtsalt talli vaja kelle rahadega 2k€ turnasi mängida

          Saaks exeli tabeli ka

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #170
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Nüüd olekski kasulik omada sõpru,nagu tupicul libises üle huulte striimis,kuidas ta peale sai. Bombay lubas tasuta piletit kui ala 3 sõpru leiad kes mängivad. Vb oli viis,ega peast ei mäleta nr.
            Ja eks neid diile tehti vast mitmega
            Olen ka neid "Refer a friend" jutte kuulnud.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #171
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Mul on lihtsalt talli vaja kelle rahadega 2k€ turnasi mängida

              Saaks exeli tabeli ka
              Talliga jookseb kõik MU-sse ja lõpuks võid seda lugeda kui neto -2k igakord

              Või siis teha leshy lüke ja öelda tadaaaa tallile ning öelda ,et tema ei tea midagi 130k dollarist mis miinuses
              Last edited by Söönlusikast; 08.11.24, 19:49.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #172
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Ma pole kunagi tallidest aru saanud või noh tallijooksikutest.

                Sa hakkad mängima pokkerit, et saada finantsvabaks ja üleüldse vabaks. Olla oma aja boss, otsustada ise oma rollide-lolluste üle, teha ise oma otsuseid enda elus.

                Sisuliselt oled FIE, kellel puudub üüratu maksukohustus ja kohustused teiste ees. Vaba hing.

                Siis selle asemel, et seda vabadust nautida, lähed talli, kus saad orjastavad lepingud, kohustused, tööaja, tingimused. No milleks?

                Päevatöö oleks iga kell ju etem ja kui päevatööl oleks selline sund, kus peadki pidevalt õppima ja täienema, siis tõenäoliselt oled kõrgelt kvalitfitseeritud töötaja, kes saab päris viisakat palka ja koos kõigi hüvedega - 28 kalendripeäva aastas puhkust, isapuhkust, sotsiaalkindlustus, liisingu - ja laenuvõimekus jne.

                Seega on tallid kui sellised mu jaoks kohati absurd. Vabatahte orjad, kellel puuduvad kindlustused, ei saa elu -ega töökogemust ning võivad hoopis lahkuda määritud nime ja võlgades.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #173
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Bombay 100K

                  Rakenduse andmetel 36 mängijat, 28 000 eurot ülemakse, esikoht €31 000, teine €21 000, kolmas €16 000.

                  Kes võitis, ei tea. Kuid on teada, et et ei võitnud Codecci (2 ostu) ja TT (samuti 2 ostu), sest nemad olid ainukesed kaks, kes nimekirjas pole märgitud kui "Anonymous". Codecci jäi ühtlasi bubblepoisiks.

                  Raha saidki TOP8, kus neljas koht €10 000, viies €7000, kuues €6000, seitsmes, €5000 ja kaheksas €4000.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #174
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Homme satelliidil lisatud piletid :



                    Kuna reede tööpäev siis ma küll ei lähe.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #175
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Chesteri 500sel 100 inimest esimese päevaga, päris palju soomlasi. Asi hakkab käima vaikselt vist.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #176
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Chesteri 500sel käis 114 inimest ja väga palju soomlasi.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #177
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Chesteri 500sel käis 114 inimest ja väga palju soomlasi.
                          Varsti hakkab häda ,kus overlay asemel hakkavad inimesed waitingus istuma ??

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #178
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Kas uue aasta kohta ka juba mingeid avaldusi tehtud ? Ala kas win tv alustab uue hooajaga,chester 500 jne jne. Ma ikka võtan uue aasta lubaduseks,et hakkan laivi ka käima.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #179
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Kas uue aasta kohta ka juba mingeid avaldusi tehtud ? Ala kas win tv alustab uue hooajaga,chester 500 jne jne. Ma ikka võtan uue aasta lubaduseks,et hakkan laivi ka käima.
                              Eks nad kindlasti lõhevad edasi.

                              Ma laupäev ei tea kas ma lähen, vaatan jooksvalt

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Kas uue aasta kohta ka juba mingeid avaldusi tehtud ? Ala kas win tv alustab uue hooajaga,chester 500 jne jne. Ma ikka võtan uue aasta lubaduseks,et hakkan laivi ka käima.
                                Ma küll ei näe põhjust, et miks nad peaks lõpetama.

                                Comment

                                Working...