Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Eee ma saan aru 55sed piletid on jõuluvanal otsa saanud. A see vaatepilt tundub juba ülbe,mind huvitab see lobby,kui rebuyd/add onid tehtud(kui on mõni ajudoonor kes teeb addoni. Või parandage mind keegi,kui ma millestki valesti aru saan.
Eee ma saan aru 55sed piletid on jõuluvanal otsa saanud. A see vaatepilt tundub juba ülbe,mind huvitab see lobby,kui rebuyd/add onid tehtud(kui on mõni ajudoonor kes teeb addoni. Või parandage mind keegi,kui ma millestki valesti aru saan.
Comment