AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #181
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Eee ma saan aru 55sed piletid on jõuluvanal otsa saanud. A see vaatepilt tundub juba ülbe,mind huvitab see lobby,kui rebuyd/add onid tehtud(kui on mõni ajudoonor kes teeb addoni. Või parandage mind keegi,kui ma millestki valesti aru saan.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #182
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Hea süsteem ju, teed add-oni ja saad 50 senti profitit(kui veab)

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #183
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Hea süsteem ju, teed add-oni ja saad 50 senti profitit(kui veab)
        Üks õnnetu hing tegi add oni,kui ta tegi ka rebuy siis olgu jumal talle armuline. Minu silmis-kas tõesti kogemata ebakompetentne satikas(sest see seisab kõige vastu,mis on satika mõte),või borderline pettus nõrgemate vastu.
        Edit :mind väga huvitab,mis oleks saanud kui keskmine rebuy oleks olnud ntx 1,5-2 vms näo kohta ja kõik oleks teinud add oni),
        Last edited by Söönlusikast; 09.12.24, 19:31.

        Comment

        • Mati1995
          Julm Donk
          • Aug 2024
          • 45

          #184
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          ei saa täpselt aru, kas profid live mängijad proovivad sellisel teel saada tasuta 500 piletit v pigem see, et kellel raha ei ole, saavad võimaluse abi 500 turniiril mängida?

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #185
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Algselt postitas Mati1995 Vaata postitust
            ei saa täpselt aru, kas profid live mängijad proovivad sellisel teel saada tasuta 500 piletit v pigem see, et kellel raha ei ole, saavad võimaluse abi 500 turniiril mängida?
            Pigem juba ajagu midagi muud mängides see 500 siis kokku. Või laiv freebuy pidi veel hea olema.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #186
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Eee ma saan aru 55sed piletid on jõuluvanal otsa saanud. A see vaatepilt tundub juba ülbe,mind huvitab see lobby,kui rebuyd/add onid tehtud(kui on mõni ajudoonor kes teeb addoni. Või parandage mind keegi,kui ma millestki valesti aru saan.
              No lihtsalt ei uskunud, kui oma silmaga ei näe. Ei uskunud.

              Pole ka viga:

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #187
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Üks õnnetu hing tegi add oni,kui ta tegi ka rebuy siis olgu jumal talle armuline. Minu silmis-kas tõesti kogemata ebakompetentne satikas(sest see seisab kõige vastu,mis on satika mõte),või borderline pettus nõrgemate vastu.
                Edit :mind väga huvitab,mis oleks saanud kui keskmine rebuy oleks olnud ntx 1,5-2 vms näo kohta ja kõik oleks teinud add oni),
                Täna on siis järjekordselt sama satikas. Kõige suurema tõenäosusega on copy-paste meetodil miski näpukas tehtud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #188
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Võida tasuta pilet Chesterfieldi aastavahetuse pokkeriturniirile

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #189
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Wintv live kava ka väljas järgmiseks aastaks. Kuna ma suht kindel ,et ma ei viitsiks kõigil miljonil etapil käia liiga pärast (oleks siis liiga kasvõi pooleks jagatud),siis vist täitsa esimesele ei viitsigi veel minma. Aga aeg jalad persse alt välja võtta ning kkka mõnel ära käia.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #190
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Win TV live on tõesti koht, kus on väärtust, sest keskmine mängija on kole pask või kole purjus.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #191
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Win TV live on tõesti koht, kus on väärtust, sest keskmine mängija on kole pask või kole purjus.
                        No netis toksimist ta ei biidi,küll aga tahaks sotsiaalsemaks saada + kodust välja. Elaks tallinnas oleks mõistlik kõik vist kaasa mängid. Aga mulle lisandub ka ööbimiskulu/sõidukulu

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #192
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Win TV live on tõesti koht, kus on väärtust, sest keskmine mängija on kole pask või kole purjus.
                          See eest turniir käib üpris kiirelt ja pead rohkem lootma headele kaartidele. Meelelahutuse poolelt on küll +ev

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #193
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            See eest turniir käib üpris kiirelt ja pead rohkem lootma headele kaartidele. Meelelahutuse poolelt on küll +ev
                            Ja sellegipoolest lõppeb turna ala 3-4 hommikul

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #194
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Ja sellegipoolest lõppeb turna ala 3-4 hommikul
                              Palju see teeb 200 mängitud kätt?

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #195
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Ei kujuta ette,reentryd /alkohol/diilerite pädevus. Aga piisavalt vähe,et peab arvatavasti variatsiooni rikkad olukorrad vastu võtma,või nö väikse +ev-ga

                                Comment

                                Working...