AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema
Collapse
X
-
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Nüüd tagasi, kuid:Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitustVideo has been removed :D
Sellele videole kehtib vanusepiirang ja see on saadaval ainult YouTube'is. Lisateave
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Salatikasiino pannaksegi kinni: https://www.pokkeriprod.com/chesterf...bay-club-alla/
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Nii kauaks seda altruismi jaguski :( ei jõudnudki külastada :(Algselt postitas ranka Vaata postitustSalatikasiino pannaksegi kinni: https://www.pokkeriprod.com/chesterf...bay-club-alla/
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Tegelikult oli küll hea koht just pokkeri jaoks aga eks nüüd ilmselt saab bombays käia ja vaadata mis endast kujutabAlgselt postitas Söönlusikast Vaata postitustNii kauaks seda altruismi jaguski :( ei jõudnudki külastada :(
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Kui Chesteri lõpetamise põhjus oli kallis konseptsioon, mis ei too sisse tulu ja võttes arvesse ka eilse Bombay koondamispressiake, mille vahenduse Yolo Group nõukogude liige Maarja Pärt ütleb: "Ta lisas, et kuna keskus on nüüd valmis ja töötab, on omanikud seadnud juhtkonnale uueks fookuseks ettevõtte kasumlikkuse, mis toob kaasa vajaduse personali vähendada.Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitustTegelikult oli küll hea koht just pokkeri jaoks aga eks nüüd ilmselt saab bombays käia ja vaadata mis endast kujutab
---
Kui nüüd on fookuses ettevõtte kasumlikkus, siis ma absoluutselt mitte kuidagi ei näe, kuidas 50-euroste pokkeriturniiride üleviimine salatikasiinost pokaalikasiinosse toob kasumlikkuse.
Salatikasiino pokkerikonseptsioon oli kahjumimammut ja kui sama konseptsioon läheb üle pokaalikasiinosse, kus omanike ootused on ettevõtte kasumlikkus, siis kust see kasum nüüd peaks tulema?
€50 osalustasust 10% reiki on ikka €5 reiki nii salatikasiinos kui pokaalikasiinos. Viimase kogu arendus maksis üle 100 miljoni dollari.
Või tõesti arvatakse, et maailm polegi ümmargune ja füüsika - ning majandusseadused, mis kehtisid Viru ringil ei kehti vanalinnas? Teisisõnu - Viru ringil 20-eurost Caesari salatit müües rikkaks ei saadud, nüüd siis proovitakse vanalinnas sigareid ja glamuurseid pokaalikokteile müües saada rikkaks?
Kui oletaks, et mul oleks Bombay aktsiaid, siis ma jookseks neid väga kiirelt müüma, sest ma ei näe, et selline koht üleüldse kaua eksisteerida suudab, vähemalt sellise konseptsiooniga. Kahe aasta lõikes näeksin väga tugevat restruktueerimist (näiteks muutub päriskasiinoks, slottide ja kõige muu sellega) või üldse sulgemist - aga elame - näeme.
Praeguse konseptsiooniga ma kasumlikku äritegevust seal ei näe. Tallinn pole Vegas ega Macau ja isegi seal võib selline konseptsioon olla väga suure riskiga.
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Mida näiteks võib veel lisada. Pakun, et nendes Olympicu urkakasinnides ei ole pokker ka kõige "kasumlikum" äri ja sisuliselt tehakse heategevust ,kuid vähemalt pauside ajal slotimehed teevad mingitki käivet tagasi.
Seega, kui omanikud ootavad kasumit, ma ei näe, et Chesteris stiilis pokkerituba saab kaua eksisteerida.
Pokker toob kasumit ainult siis, kui on suured festivalid, kuid selleks puudub neil jälle võimekus. Ka Olympic oma mammutfestivalide jaoks peab võtma kasutusele Hiltoni ruumid - Bombayl ju sellist võimekust ei ole.
Ainsaks võimaluseks ongi miskid "miljonäridest" kasiinoturistid, kuid mis kuradima pärast peab ta külma pommiaugust Tallinna tulema, kui tal on need võimalused olemas Vegases ja Macaus ning tõenäoliselt ka L-Euroopas.
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Järgmine Win TV Live ei toimu oodatult Bombays, vaid hoopis Olympicus: https://www.pokkeriprod.com/jargmine...-park-casinos/
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Küll elu on üllatusi täisAlgselt postitas ranka Vaata postitustJärgmine Win TV Live ei toimu oodatult Bombays, vaid hoopis Olympicus: https://www.pokkeriprod.com/jargmine...-park-casinos/
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Salatihind läheb 25 peale ja peldikutele pannakse mündiaparaadid külge,küll siis rikkus tuleb majjaAlgselt postitas ranka Vaata postitustKui Chesteri lõpetamise põhjus oli kallis konseptsioon, mis ei too sisse tulu ja võttes arvesse ka eilse Bombay koondamispressiake, mille vahenduse Yolo Group nõukogude liige Maarja Pärt ütleb: "Ta lisas, et kuna keskus on nüüd valmis ja töötab, on omanikud seadnud juhtkonnale uueks fookuseks ettevõtte kasumlikkuse, mis toob kaasa vajaduse personali vähendada.
---
Kui nüüd on fookuses ettevõtte kasumlikkus, siis ma absoluutselt mitte kuidagi ei näe, kuidas 50-euroste pokkeriturniiride üleviimine salatikasiinost pokaalikasiinosse toob kasumlikkuse.
Salatikasiino pokkerikonseptsioon oli kahjumimammut ja kui sama konseptsioon läheb üle pokaalikasiinosse, kus omanike ootused on ettevõtte kasumlikkus, siis kust see kasum nüüd peaks tulema?
€50 osalustasust 10% reiki on ikka €5 reiki nii salatikasiinos kui pokaalikasiinos. Viimase kogu arendus maksis üle 100 miljoni dollari.
Või tõesti arvatakse, et maailm polegi ümmargune ja füüsika - ning majandusseadused, mis kehtisid Viru ringil ei kehti vanalinnas? Teisisõnu - Viru ringil 20-eurost Caesari salatit müües rikkaks ei saadud, nüüd siis proovitakse vanalinnas sigareid ja glamuurseid pokaalikokteile müües saada rikkaks?
Kui oletaks, et mul oleks Bombay aktsiaid, siis ma jookseks neid väga kiirelt müüma, sest ma ei näe, et selline koht üleüldse kaua eksisteerida suudab, vähemalt sellise konseptsiooniga. Kahe aasta lõikes näeksin väga tugevat restruktueerimist (näiteks muutub päriskasiinoks, slottide ja kõige muu sellega) või üldse sulgemist - aga elame - näeme.
Praeguse konseptsiooniga ma kasumlikku äritegevust seal ei näe. Tallinn pole Vegas ega Macau ja isegi seal võib selline konseptsioon olla väga suure riskiga.
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Naljakas. Vana tuttav kirjutas just eile ja kirus, et Tim Heath teda ära blokeerinud. Ma siis, et kontrolli üle, et kas ikka on või äkki FB kustutatud. Enam FB-d ei leidnud. Ei tea, kas blokeeris või Tim mingil põhjusel FB kotti lasknud...
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Arvan peale seda röövimist võttis "abinõud tarvitusele". Käib nüüd Gorilladega ringi juhtmed kõrvas, silmamunad ümbrust jälgimas tumedate klasside tagant.. Ilmselt piiranud ka seda sotsiaalmeediat, et tema liikumisi ei saaks trakkida...
Aga ärilise poole pealt pole üldse sõnu. Visati helikopteriga raha highrolleritele. Ilmselt keegi andis neile nõu, et sisse tuleb toppida ja siis highrolelrite mass kohe vallutab terve Tallinna.... Siis järsku üllatus-üllatus selgus, et keegi ei käi kui rahapatakaid tasku ei panda...Nüüd siis uus pööre. Kõik lahti lasta ja meeletu kärpimine...
Kuidagi tundub, et juhid viskavad iga päev kulli ja kirja, kas teha 1M turka v pool töötajatest lahti lasta...Last edited by privador; 24.11.25, 12:13.
Comment
-
Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Tere üle miljoni aasta!
Kuna minu õlule on pandud Yolo pokkeriklubi arendamine Bombay's siis jätkan ka siin foorumis seda teemat kui nende esindaja. Küsimused, kommentaarid ja ettepanekud on alati teretulnud.
Mida tasub teada:
* klubi asub endise Fox Deni ruumides kuhu saab Bombay klubi peauksest.
* riietus - casual
* jookide ja toidu hinnad väga mõistlikud, menüü on näha LetsPoker äpis Hospitality all.
* turniiride kava on olemas bombayclub.com/et/turniirid/ või LetsPoker äpis
* turniiride pileteid saab ette osta läbi Yolo Walleti ning sellel on ka oma äpp või veebiversioon
* walletiga jookide ja toidu eest makstes saad -10% hinnast alla.
* "Early bird" boonus on neile, kes ostavad pileti enne turniiri algust - lisaks 10% chippe algstäkile
* turniirid toimuvad N-L algusega kell 18:30 ja P kell 16:30
* rahamänge pakutakse N-P ning varsti lisanduvad kampaaniad ja Bad Beat Jackpot. Väikseimad blindid on 0.25/0.25 aga seal võtama kallimat reiki ka. Selliseid blinde pakume vaid ühel laual.
* pakutavad mängud - kokku 17 hetkel ning kui kellelgi on midagi soovi lisaks pakkuda siis shoot: Texas Hold'em, Omaha 4, Omaha 5, Omaha 6, Omaha Hi/Lo 4, Omaha Hi/Lo 5, Crazy Pineapple, Chesterfield Hold'em, 7 card stud, 7 card Hi/Lo, Sökö, Courchevel, Watermelon, Razz, Sviten Special, 2-7 Single draw, 2-7 Triple draw.Last edited by AndresBurget; 13.01.26, 17:34.
Comment
Comment