AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #211
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Win TV live-ülekanne algas

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #212
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Video has been removed :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #213
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Video has been removed :D
        Nüüd tagasi, kuid:
        Sellele videole kehtib vanusepiirang ja see on saadaval ainult YouTube'is. Lisateave

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #214
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Chesterfield 500 lives.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Salatikasiino pannaksegi kinni: https://www.pokkeriprod.com/chesterf...bay-club-alla/

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #216
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Nii kauaks seda altruismi jaguski :( ei jõudnudki külastada :(

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #217
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Nii kauaks seda altruismi jaguski :( ei jõudnudki külastada :(
                Tegelikult oli küll hea koht just pokkeri jaoks aga eks nüüd ilmselt saab bombays käia ja vaadata mis endast kujutab

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Tegelikult oli küll hea koht just pokkeri jaoks aga eks nüüd ilmselt saab bombays käia ja vaadata mis endast kujutab
                  Kui Chesteri lõpetamise põhjus oli kallis konseptsioon, mis ei too sisse tulu ja võttes arvesse ka eilse Bombay koondamispressiake, mille vahenduse Yolo Group nõukogude liige Maarja Pärt ütleb: "Ta lisas, et kuna keskus on nüüd valmis ja töötab, on omanikud seadnud juhtkonnale uueks fookuseks ettevõtte kasumlikkuse, mis toob kaasa vajaduse personali vähendada.
                  ---

                  Kui nüüd on fookuses ettevõtte kasumlikkus, siis ma absoluutselt mitte kuidagi ei näe, kuidas 50-euroste pokkeriturniiride üleviimine salatikasiinost pokaalikasiinosse toob kasumlikkuse.

                  Salatikasiino pokkerikonseptsioon oli kahjumimammut ja kui sama konseptsioon läheb üle pokaalikasiinosse, kus omanike ootused on ettevõtte kasumlikkus, siis kust see kasum nüüd peaks tulema?

                  €50 osalustasust 10% reiki on ikka €5 reiki nii salatikasiinos kui pokaalikasiinos. Viimase kogu arendus maksis üle 100 miljoni dollari.

                  Või tõesti arvatakse, et maailm polegi ümmargune ja füüsika - ning majandusseadused, mis kehtisid Viru ringil ei kehti vanalinnas? Teisisõnu - Viru ringil 20-eurost Caesari salatit müües rikkaks ei saadud, nüüd siis proovitakse vanalinnas sigareid ja glamuurseid pokaalikokteile müües saada rikkaks?

                  Kui oletaks, et mul oleks Bombay aktsiaid, siis ma jookseks neid väga kiirelt müüma, sest ma ei näe, et selline koht üleüldse kaua eksisteerida suudab, vähemalt sellise konseptsiooniga. Kahe aasta lõikes näeksin väga tugevat restruktueerimist (näiteks muutub päriskasiinoks, slottide ja kõige muu sellega) või üldse sulgemist - aga elame - näeme.

                  Praeguse konseptsiooniga ma kasumlikku äritegevust seal ei näe. Tallinn pole Vegas ega Macau ja isegi seal võib selline konseptsioon olla väga suure riskiga.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #219
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Mida näiteks võib veel lisada. Pakun, et nendes Olympicu urkakasinnides ei ole pokker ka kõige "kasumlikum" äri ja sisuliselt tehakse heategevust ,kuid vähemalt pauside ajal slotimehed teevad mingitki käivet tagasi.

                    Seega, kui omanikud ootavad kasumit, ma ei näe, et Chesteris stiilis pokkerituba saab kaua eksisteerida.

                    Pokker toob kasumit ainult siis, kui on suured festivalid, kuid selleks puudub neil jälle võimekus. Ka Olympic oma mammutfestivalide jaoks peab võtma kasutusele Hiltoni ruumid - Bombayl ju sellist võimekust ei ole.

                    Ainsaks võimaluseks ongi miskid "miljonäridest" kasiinoturistid, kuid mis kuradima pärast peab ta külma pommiaugust Tallinna tulema, kui tal on need võimalused olemas Vegases ja Macaus ning tõenäoliselt ka L-Euroopas.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Järgmine Win TV Live ei toimu oodatult Bombays, vaid hoopis Olympicus: https://www.pokkeriprod.com/jargmine...-park-casinos/

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #221
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Järgmine Win TV Live ei toimu oodatult Bombays, vaid hoopis Olympicus: https://www.pokkeriprod.com/jargmine...-park-casinos/
                        Küll elu on üllatusi täis

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #222
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kui Chesteri lõpetamise põhjus oli kallis konseptsioon, mis ei too sisse tulu ja võttes arvesse ka eilse Bombay koondamispressiake, mille vahenduse Yolo Group nõukogude liige Maarja Pärt ütleb: "Ta lisas, et kuna keskus on nüüd valmis ja töötab, on omanikud seadnud juhtkonnale uueks fookuseks ettevõtte kasumlikkuse, mis toob kaasa vajaduse personali vähendada.
                          ---

                          Kui nüüd on fookuses ettevõtte kasumlikkus, siis ma absoluutselt mitte kuidagi ei näe, kuidas 50-euroste pokkeriturniiride üleviimine salatikasiinost pokaalikasiinosse toob kasumlikkuse.

                          Salatikasiino pokkerikonseptsioon oli kahjumimammut ja kui sama konseptsioon läheb üle pokaalikasiinosse, kus omanike ootused on ettevõtte kasumlikkus, siis kust see kasum nüüd peaks tulema?

                          €50 osalustasust 10% reiki on ikka €5 reiki nii salatikasiinos kui pokaalikasiinos. Viimase kogu arendus maksis üle 100 miljoni dollari.

                          Või tõesti arvatakse, et maailm polegi ümmargune ja füüsika - ning majandusseadused, mis kehtisid Viru ringil ei kehti vanalinnas? Teisisõnu - Viru ringil 20-eurost Caesari salatit müües rikkaks ei saadud, nüüd siis proovitakse vanalinnas sigareid ja glamuurseid pokaalikokteile müües saada rikkaks?

                          Kui oletaks, et mul oleks Bombay aktsiaid, siis ma jookseks neid väga kiirelt müüma, sest ma ei näe, et selline koht üleüldse kaua eksisteerida suudab, vähemalt sellise konseptsiooniga. Kahe aasta lõikes näeksin väga tugevat restruktueerimist (näiteks muutub päriskasiinoks, slottide ja kõige muu sellega) või üldse sulgemist - aga elame - näeme.

                          Praeguse konseptsiooniga ma kasumlikku äritegevust seal ei näe. Tallinn pole Vegas ega Macau ja isegi seal võib selline konseptsioon olla väga suure riskiga.
                          Salatihind läheb 25 peale ja peldikutele pannakse mündiaparaadid külge,küll siis rikkus tuleb majja

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #223
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Naljakas. Vana tuttav kirjutas just eile ja kirus, et Tim Heath teda ära blokeerinud. Ma siis, et kontrolli üle, et kas ikka on või äkki FB kustutatud. Enam FB-d ei leidnud. Ei tea, kas blokeeris või Tim mingil põhjusel FB kotti lasknud...

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #224
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Arvan peale seda röövimist võttis "abinõud tarvitusele". Käib nüüd Gorilladega ringi juhtmed kõrvas, silmamunad ümbrust jälgimas tumedate klasside tagant.. Ilmselt piiranud ka seda sotsiaalmeediat, et tema liikumisi ei saaks trakkida...
                              Aga ärilise poole pealt pole üldse sõnu. Visati helikopteriga raha highrolleritele. Ilmselt keegi andis neile nõu, et sisse tuleb toppida ja siis highrolelrite mass kohe vallutab terve Tallinna.... Siis järsku üllatus-üllatus selgus, et keegi ei käi kui rahapatakaid tasku ei panda...Nüüd siis uus pööre. Kõik lahti lasta ja meeletu kärpimine...
                              Kuidagi tundub, et juhid viskavad iga päev kulli ja kirja, kas teha 1M turka v pool töötajatest lahti lasta...
                              Last edited by privador; 24.11.25, 12:13.

                              Comment

                              • AndresBurget
                                Bombay Esindaja
                                • Jun 2009
                                • 535

                                #225
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Tere üle miljoni aasta!

                                Kuna minu õlule on pandud Yolo pokkeriklubi arendamine Bombay's siis jätkan ka siin foorumis seda teemat kui nende esindaja. Küsimused, kommentaarid ja ettepanekud on alati teretulnud.

                                Mida tasub teada:
                                * klubi asub endise Fox Deni ruumides kuhu saab Bombay klubi peauksest.
                                * riietus - casual
                                * jookide ja toidu hinnad väga mõistlikud, menüü on näha LetsPoker äpis Hospitality all.
                                * turniiride kava on olemas bombayclub.com/et/turniirid/ või LetsPoker äpis
                                * turniiride pileteid saab ette osta läbi Yolo Walleti ning sellel on ka oma äpp või veebiversioon
                                * walletiga jookide ja toidu eest makstes saad -10% hinnast alla.
                                * "Early bird" boonus on neile, kes ostavad pileti enne turniiri algust - lisaks 10% chippe algstäkile
                                * turniirid toimuvad N-L algusega kell 18:30 ja P kell 16:30
                                * rahamänge pakutakse N-P ning varsti lisanduvad kampaaniad ja Bad Beat Jackpot. Väikseimad blindid on 0.25/0.25 aga seal võtama kallimat reiki ka. Selliseid blinde pakume vaid ühel laual.
                                * pakutavad mängud - kokku 17 hetkel ning kui kellelgi on midagi soovi lisaks pakkuda siis shoot: Texas Hold'em, Omaha 4, Omaha 5, Omaha 6, Omaha Hi/Lo 4, Omaha Hi/Lo 5, Crazy Pineapple, Chesterfield Hold'em, 7 card stud, 7 card Hi/Lo, Sökö, Courchevel, Watermelon, Razz, Sviten Special, 2-7 Single draw, 2-7 Triple draw.
                                Last edited by AndresBurget; 13.01.26, 17:34.

                                Comment

                                Working...