AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

    Edaspidi kõik Chesterfield Poker Club ja Bombay Club seotud uudised, sündmused, turniirid jms. siia.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Chesterfield 500 on nüüd Chesterfield 300 ehk 50 000 eurot garantii on asendatud 30 000 eurot garantiiga ja 500-eurone osalustasu asendatud 300 või 600-eurose osalustasuga. 300-eurone osalustasu annab 30 000 punkti ja 600-eurone osalustasu 60 000 punkti.

    Iga nädalaste Freebuy sattelliitide garantii tõstetud kolmele piletitele, kuid auhinnafond summaarselt see tõttu varasema 1000 euro asemel 900 eurot.

    Chesterfield pokkeriklubi igakuine liputurniir Chesterfield 500 on nüüd Chesterfield 300, mille auhinnafondiks on garanteeritud 30 000 eurot.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      See on küll õige suund.

      Edit : Nvm, saab mingi double BI teha, tundub imelik.
      Last edited by Kakahirmutis; 05.09.24, 10:33.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        See on küll õige suund.

        Edit : Nvm, saab mingi double BI teha, tundub imelik.
        See on "kavalus", et reentry perioodi lõpus saaksid 30BB stäki. See muideks võib olla isegi üks kasumlikumaid viise mängu sisenemiseks.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Ja kui ma oleks live mängija, siis ma grindiks neid live freebuy sitakaid ning prooviks saada kaks piletit. Kuna pileteid saab kasutada ainult ühel turniiril ja neid ei saa edasi kanda ega anda, siis ma siseneksingi nende piletitega viimasel hetkel.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Need freebuyd pole enam nii magusad. Me Naxeriga arvutasime, et EV ehk mingi 20 euri. Ja see läheb järjest väiskemaks, sest gur vähendatakse ja jutt levib, et "odav raha". Ühte turnat käisin mängimas ja selline tunne nagu terve ülikooli ühikas oleks mängima tulnud. Mingi 80 v 90 matsi Sinna minek, öösel tagasitulek, baari söök päris kallis jne.Autoga parkida ei saa, v noh saad aga maksad. räigelt jne..

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Nii et freebuyd on mõttetud asjad :D ma korra mõtlesin homme minna 1k gtd freerollile aga nagu ei viitsi ka.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Naxer pole mingi arvutaja :D Panin SIIA screenshoti.

                Ma nüüd uusi, kus on €900 auhinnafond ja 3 osalejat, ei tea, kuid vanadel oli väärtust. Tõsi. Väärtus hakkas ajas langema ja väärtus oli ka selles, et üle ühe pileti polnud mõtet grindida ja sealt tekkis siis risk, et tuleb re-entryks enda raha kulutada. Vastasel juhul ma üleüldse freebuydel ei osaleks.

                Nüüd on vastupidi. Tuleks freebuydelt proovida saada kaks piletit ja kui ei saa, siis ei saa ning otsuse teeks nii, et kas hakkaks mängima kohe ja teist re-entryt ei teeks, või kui oleksin nõus teise re-entry tegema, siis regaksin viimasel hetkel.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Mida ma veel täpsustuseks ütleksin. Osalejate arvus ma muutust ei ennusta (homme saab teada), kuid kuna auhinnafondis on kahe pileti asemel kolm, siis dispersioon langeb oluliselt ja seetõttu ka piletit "lihtsam" saada.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Isegi kui keegi tahab minna siis kõige optimaalsem on late reg sisse minna teha addonni-see ongi su maksumus

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Isegi kui keegi tahab minna siis kõige optimaalsem on late reg sisse minna teha addonni-see ongi su maksumus
                      Jup. See tundub mu jaoks ka kõige loogilisem.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Kaka, mine testi homme ära ja kirjuta muljeid.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #13
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kaka, mine testi homme ära ja kirjuta muljeid.
                          Ei viitsi nagu

                          300sele võin minna kui 300€ stake saan, ostan topelt sisse :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Ei viitsi nagu

                            300sele võin minna kui 300€ stake saan, ostan topelt sisse :D
                            Rebuy (RB) eksperdid võiks öelda, kas RB-turkadel on üleüldse mõtet alguses topelt osalust teha? Kui ei, siis mis ajast on?

                            See oleks minu jaoks esimene küsimus, kui minul oleks plaan C300 turniiri mängida. See tähendab, et kui ma sooviksin võimalikult varakult kohale ilmuda, siis selle alusel teeks ajalise plaani, millal turniirile (topelt) sisse ostan.

                            Üldiselt võiks teha elementaarse matemaatika selle kohta, kuidas hilise perioodid lõpus sisse ostmine mõjutaks EVd ja kui palju. Küsimuse aluseks ongi see, et kui juba GTO Wizardi blogi järgi tavaturniiridel, kus saab tavastäki, näitas hiline regamine massiivset EVd, siis huvitaks, kuidas oleks see turniiril, kus saab topeltstäki, kuid topeltkuluga. Kuidas see EV-d mõjutab.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #15
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Mina olen veendunud et turniiri alguses on rohkem puntijaid ja fishe kes lihtsalt ei kesta tervet päeva ja need chipid tasuks ikka endale ära korjata.

                              Aga nüüd ongi teadmatus, pärast lähen turniirile ja vaatan 5 venda on 60k stäkiga lauas.
                              Last edited by Kakahirmutis; 06.09.24, 07:26.

                              Comment

                              Working...