Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Rex ei tähenda alati võitvat/elukutselist/proffesionaali. Inimene on harjumuse ori. Kui sa oled harjunud väikses hubases mustikas tiksuma, no mille pärast sa pead sinna vanalinnamelusse sukelduma. Või olympsis oled harjunud kohe sulas käpale raha saama/sulas sisse ostma-no ei viitsi hakata mingeid netirahakotte tegema jne. Midagi analoogset,et mõned ei soovi siiani iseteeninduskassase minna(minu teooria,et paljud kardavad) ja nui neljaks istuvad kasvõi 2 asjaga mitmemeetrises järjekorras.... selle asemel,et teha 2 piiksu ja kiirelt oma eluga edasi minna. Varem või hiljem kaob igasugune tavakassa variant niikuinii though,vaja lihtsalt poodide vahelist vaikimisi õrna kartellitahet.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust

Comment