AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #121
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    On ju selgelt näha et 92o on pehme munn, 92s on kõva munn

    Aa on jah rsk. Ma arvasin ,et vastupidi, et seda alumist osa võib lõdva M-iga sisse uhada, aga hoopis niipidi siis.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #122
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Irw...92o nagu oleks salakeel. Tüüp raudselt mingi GTObot!Kes teaavd need teavad!
      Krt tegin ikka ka vea. 20eff btn avab, sb call. A4s on jam 20Bb eff. BB pealt. Eriti veel kui tüüp btn avas 65o..Naxer mainis ja ta oli õigus(ta ka vana gtovend). Mul need A4-5 shoved igalt pos-lt pudru ja kapsad!

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #123
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Irw...92o nagu oleks salakeel. Tüüp raudselt mingi GTObot!Kes teaavd need teavad!
        Krt tegin ikka ka vea. 20eff btn avab, sb call. A4s on jam 20Bb eff. BB pealt. Eriti veel kui tüüp btn avas 65o..Naxer mainis ja ta oli õigus(ta ka vana gtovend). Mul need A4-5 shoved igalt pos-lt pudru ja kapsad!
        Ma eile uhasin voodoo bountyl A5s 20bb sisse ja sain 74s käest calli, board 54334 :D

        Mõned tunnid hiljem lükkan 15bb 77 sisse ja saan J6s calli, jahtis min bountyt. Flopp obv tuli JJx
        Last edited by Kakahirmutis; 20.10.24, 13:10.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #124
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Alates tänasest toimuvad Unibetis Chesterfield 500 satelliidid

          Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/unibet-c...0-satelliidid/

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #125
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Alates tänasest toimuvad Unibetis Chesterfield 500 satelliidid

            Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/unibet-c...0-satelliidid/
            ma ei saa aru kelle, või mille järgi see "kellaeg" pandud, mis kell satikas käima läheb. Nagunii ainult eesti mängijad, na**ui vaja kottida. Või hobikatele meeldib pool ööd üleval olla pühapäeval ?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #126
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              ma ei saa aru kelle, või mille järgi see "kellaeg" pandud, mis kell satikas käima läheb. Nagunii ainult eesti mängijad, na**ui vaja kottida. Või hobikatele meeldib pool ööd üleval olla pühapäeval ?
              KOT oli sama asi pm :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #127
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                ma ei saa aru kelle, või mille järgi see "kellaeg" pandud, mis kell satikas käima läheb. Nagunii ainult eesti mängijad, na**ui vaja kottida. Või hobikatele meeldib pool ööd üleval olla pühapäeval ?
                :) Seda pead küsima nende "adekvaatsete" tegelaste käest, kes kannavad uhkusega silti "pokkerimänedžer". Ise lähevad kell 16 ära, sest kell 9 hommikul peab tööle tagasi minema ja exceli tabeli avama.

                Mu raamatus on neil nimi, nagu juba teate, estojuhanid ja nad tegelevadki aastast-aastasse estojuhanlusega - täpselt sellega, milles on hetkel probleem. Tabelis nagu töötab, aga päriseluga poel vähimatki seost ja veel vähem adekvaatsusega ning veel vähem tohiks nad kanda kõrgeid ja kauneid silte ning ametinimetusi.

                Arvan, et nii kõrges eas võin ma juba selle ka välja öelda :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #128
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  KOT oli sama asi pm :D
                  KOT-i miniatuurseks õigustuseks räägib vähemalt see, et kella neljast hakkasid iga tund sendikad kui ka tavasatikad, et nii jõuaks õhtusesse sateliidipuu tippu. Teisisõnu juba jõuti mõttetegevusel teisele tasemele.

                  Seal saavutati siiski oma ajutöö tipp, mõttetegevus sisuliselt seiskus ja hakati estojuhanlusega tegelema.

                  Selle asemel, et satikad tuua rohkem lähestikku, jäeti neile suhteliselt suured vahed, mis venitas esimese satika algusest kuni viimase lõpuni kena kaheksa tunnise sitakapäeva.

                  Päriselus, kui üks mänedžer oleks viitsinud selle puu läbi teha ja sellise mõttega, et ta mängib telefonis, oleks võinud isegi ilma suurtemate järelandmisteta kõik need sitakad 3-4 tunni sisse mahutada.

                  Kasutanud veel loogikat ja tegelenud vähem esojuhanlusega, siis lõdvalt algusajad tunni-paari sisse, kuid paraku NOPE! Seda ei juhtunud, ei ole juhtunud ega ei hakka ka juhtuma. Saab see festival läbi, tehakse mingi miniaruandlus, asi lendab sahtlisse. Kõik.

                  Tuleb uus festival, otsitakse kõvakettalt see sama sitakate exceli tabel lahti ja estojuhan hakkab sealt tabelist kõike seda sama uuesti maha viksima ning kõik kordub.

                  Ja see on lõppematu protsess, sest neid estojuhaneid ei lasta kunagi lahti, sest ka nende ülemused on estojuhanid, kes peavad tööliste kohta samuti tabeleid, millel puudub reaalne seos päriseluga....

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #129
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Lisaks veel need sitakate pikad HR-id (hilised regamised) ja topelt lisaostud. No milleks? See on algajate lõks ja ebameeldiv kogemus neile.

                    Alustad sitakaga, millel magus ülemakse ja 2 saab pileti. Juba on kolm mängijat alles ehk üks peab veel kukkuma ja oledki pileti võrra rikkam. Hea tuju, et leidsid sellise väärtusega turniiri.

                    Kaks mängijat kolmest läheb all-in ja VUPS! Selle all-ini ajal s"puhtjuhuslikult" registreerub uus mängija. No ikka juhtub. Mõru maitse, aga no kehv õnn ja ajastus, et täpselt nii tuli. Olgu öeldud, et all-inis olev mängija kukkus välja ja jätkatakse mängimist taas kolmekesi.

                    Pole hullu, 6 minut HR-i lõpuni. Kolm mängijat mängivad selle 6 minutit ära ja 10 sekundit veel HR-i. OIed ikka õnnelik, et hea väärtusega turniir.

                    Ja siis ilmub ei kusagil see CopperCoin. Siis mingi BalticPower, siis veel miski Holdediilah, veel paarvenda. HR suletakse ja turniiril on nüüd 8 mängijat, mitte enam kolm!!!!

                    Sa oled tund aega mänginud ja hambad ristis võidelnud, et saada pilet. Kaks korda bubblesse jõudnud ja nüüd oled jälle alguses tagasi. WTF, nüüd toimub? Peale selle teevad nad kõik nüüd topeltaddoni ja neil on suurem või sama suur stäkk kui Sinul!

                    Jätkame mänguga.... Väga tilt, väga vihane... Kahtlane, kas homme naasen.


                    Mingi selline stsenaarium, mis ei ole fiktiivne, sest sendikatest tulevad mängijad, kes peavad esimesest minutist mängima, isegi kui nad teavad seda süsteemi. Kes ei tea ja astus sinna lõksu, saab lihtsalt ülimalt ebameeldiva kogemuse osaliseks.

                    Kõike ikka selle nimel, et garantiid täis saaks. Teisisõnu, et vähemteadlikelt saada katma neid ülemakseid. Ja nagu aru saan, siis see on olnud juba aastas-aastasse, sest tabelis see töötab...

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #130
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Lisaks veel need sitakate pikad HR-id (hilised regamised) ja topelt lisaostud. No milleks? See on algajate lõks ja ebameeldiv kogemus neile.

                      Alustad sitakaga, millel magus ülemakse ja 2 saab pileti. Juba on kolm mängijat alles ehk üks peab veel kukkuma ja oledki pileti võrra rikkam. Hea tuju, et leidsid sellise väärtusega turniiri.

                      Kaks mängijat kolmest läheb all-in ja VUPS! Selle all-ini ajal s"puhtjuhuslikult" registreerub uus mängija. No ikka juhtub. Mõru maitse, aga no kehv õnn ja ajastus, et täpselt nii tuli. Olgu öeldud, et all-inis olev mängija kukkus välja ja jätkatakse mängimist taas kolmekesi.

                      Pole hullu, 6 minut HR-i lõpuni. Kolm mängijat mängivad selle 6 minutit ära ja 10 sekundit veel HR-i. OIed ikka õnnelik, et hea väärtusega turniir.

                      Ja siis ilmub ei kusagil see CopperCoin. Siis mingi BalticPower, siis veel miski Holdediilah, veel paarvenda. HR suletakse ja turniiril on nüüd 8 mängijat, mitte enam kolm!!!!

                      Sa oled tund aega mänginud ja hambad ristis võidelnud, et saada pilet. Kaks korda bubblesse jõudnud ja nüüd oled jälle alguses tagasi. WTF, nüüd toimub? Peale selle teevad nad kõik nüüd topeltaddoni ja neil on suurem või sama suur stäkk kui Sinul!

                      Jätkame mänguga.... Väga tilt, väga vihane... Kahtlane, kas homme naasen.


                      Mingi selline stsenaarium, mis ei ole fiktiivne, sest sendikatest tulevad mängijad, kes peavad esimesest minutist mängima, isegi kui nad teavad seda süsteemi. Kes ei tea ja astus sinna lõksu, saab lihtsalt ülimalt ebameeldiva kogemuse osaliseks.

                      Kõike ikka selle nimel, et garantiid täis saaks. Teisisõnu, et vähemteadlikelt saada katma neid ülemakseid. Ja nagu aru saan, siis see on olnud juba aastas-aastasse, sest tabelis see töötab...
                      Arvad ,kui HR vähemaks tõmmataks,siis balticpowerid coppercoinidega jääks tulemata ? Kui hea väärtus paistab,siis kohal nagu 3 kopikat.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Arvad ,kui HR vähemaks tõmmataks,siis balticpowerid coppercoinidega jääks tulemata ? Kui hea väärtus paistab,siis kohal nagu 3 kopikat.
                        Egghuntil oli ka selliseid turniire, et ma ei pidanud ühtegi kätt mängima. Tegelt ühe pidin (foldima).

                        EDIT: Suurim väärtus tulebki sisse sealt, et oluline osa mängijaskonnast on hävinenud ja teise osaga saad tänu topeltjuurdeostule samaväärse või isegi suurema stäki. Peale selle, satikatel ei oma eriti tähtsust, kas sul on 30BB või 3000BB, kui on bubble ja hunnikul vendadel on alla 10BB.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #132
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Arvad ,kui HR vähemaks tõmmataks,siis balticpowerid coppercoinidega jääks tulemata ? Kui hea väärtus paistab,siis kohal nagu 3 kopikat.
                          Ja lisan veel niipalju, et hilise regamise lühendamine lühendab ka aegu. Kõik see on kombinatoorika, mida tabelisse panna ei saa. See nõuab natuke elutegevust meie organis, mis asub 16 tundi kõige kõrgemal, moodustab 2% meie kehamassist, kuid tarbib suisa 20% kogu energiast - tarbides umbes pidevalt 20 vatti energiat - piisav, et laadida meie nutiseadet.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #133
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Aga selle estojuhanlusega.... meil ju olnud adekvaatseid härrasid puldis. Olop olybetis. Burger trios-mingi aeg oli ka vonkartoffel minu teada-või nende käed ka seotud sellega ,mida veel kõrgemal kõiksevõimsam excel ütleb?
                            Edit burget*

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #134
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Ma isegi olen mõelnud, kkuda selline sadomaso juhtmeid ära ei keera. Ma ütlen ausalt, mina ei viitsi seal tõmblemsiega tegeleda, et kuskil coppercoini moodi 5 äratuskella panna helisema, et siis kuskile latereg sise hüpata.Ma ise arvan nagu pokkeris, et mingi aeg olis atikate kuldaeg ja bagu ikka juhtub karjutakse, et easy raha ja siis mingil hetkel saad aru, et jah see pole enam nii magus. Samamoodi nagu Herli akrjub kogua eg overlay overlay chesteris!!!Et ikka soomalsed kogu bandega sealt parkist chesterisse suunduks...Ma kohe huviga jälgin kaua seda magusat raha veels eal on. Ja kudias siis amssid käituma hakkavad. Hispaania regud olid juba kohal chesteris ja üks võitsi ära nüüd.
                              Last edited by privador; 21.10.24, 20:24.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #135
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Kui need on festivali tõttu tulnud tegelased, siis pehmelt öeldes asi väga õudne, sest taaskord antirekord purunes. Järgmine kuu ju KOT-i pole. Seega olen privaga samas paadis - kaua see kestab.

                                Lisaks olen Olopiga samas paadis - minge kurat mängima neid! Kui oled live mängija, siis ma ei saa aru, et miks sa end kohale ei vea?

                                Olgu. €500 BI on ehk kallis, kuid kui ma oleks näiteks mingi Mustika või Järve reks, siis ma oleksin freebuydel 100% ajast kohal. Reaalselt väga lihtne ja odav raha vedelemas.

                                Comment

                                Working...