AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #91
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Eile käisin mängimas. Eks jutud levivad. Hispaanias elavad regud juba toimetavad. Jesused ja cod...Naljakas vaadata mängu meie kohalikud puntivad seal hispaania regudel hea konkreetne mäng.Overlay praegu suur, aga ei tea, mis massid seal aprgist täna kohale vajuvad. Paljud tahavadki 20Bb sisse tulla ja flipata.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #92
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Kohati on tunne küll et keegi bluffida ei taha ja ABC pokker käib, eks BI on ka suur

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #93
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        See ikka jõhker overlay :D
        Liigub samas suunas, mis eelmine kordki ja tõotab tulla uus rekord. Lisaks kuulsin, et Chester olevat pileteid ka niisama kinkinud.

        Puuduvad selle kohta kinnitused ja ühtlasi ka teadmised, kas ka näiteks varasematel kordadel on pileteid kingituid, kuid kui nii, siis orgaaniline ülemakse on veelgi suurem ja pidevalt suureneb ?‍♂️

        Sellise ärimudeliga nii jätkates võib juba praegu väita, et klubi kasumlikkus on väga ebatõenäoline ja kui peale maksmine lõppeb, siis klubi elutegevus lõppeb.

        Seega vaja on ärimudelit muuta - näiteks muutuda näiteks kasiinoks, vahetada asukohta (näiteks kesk-eestisse, ja IKEA stiilis pokkeribussid Tartust, Tallinnast ja Pärnus käima lol) või mõni muu viis. Vastasel korral klubi eksistents lõppeb.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Eile käisin mängimas. Eks jutud levivad. Hispaanias elavad regud juba toimetavad. Jesused ja cod...Naljakas vaadata mängu meie kohalikud puntivad seal hispaania regudel hea konkreetne mäng.Overlay praegu suur, aga ei tea, mis massid seal aprgist täna kohale vajuvad. Paljud tahavadki 20Bb sisse tulla ja flipata.
          Tulgu või tuhat inimest - see ei muuda ikka fakti, et antud ärimudel ei toimi.

          Jah, üks ärimudel või selle osa võib olla festivalide korraldamine või "Pokkerimängija on linnas" kampaaniate korraldamine, kuid üldises pildis sellised hälbesündmused, mitte ei muuda mudelit kasumlikuks, vaid aitavad üha suurenevat kahjumit vähendada.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #95
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Tulgu või tuhat inimest - see ei muuda ikka fakti, et antud ärimudel ei toimi.

            Jah, üks ärimudel või selle osa võib olla festivalide korraldamine või "Pokkerimängija on linnas" kampaaniate korraldamine, kuid üldises pildis sellised hälbesündmused, mitte ei muuda mudelit kasumlikuks, vaid aitavad üha suurenevat kahjumit vähendada.
            Eino kui 1000 inimest tuleks oleks ju koheselt profit ja +ev kasiinole :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Eino kui 1000 inimest tuleks oleks ju koheselt profit ja +ev kasiinole :D
              Ja ülejäänud 364 päeva proovid end ära majandada Viru ringil 14-eurost Caesari salatit müües? Või kuidas see salatkasiino ellujäämise ärimudel peaks välja nägema?

              Pokker on juba nii totter mäng, et nõuab palju personali, kuid reiki saab kole vähe, mis mängija suhtes on jällegi suur ning, et see "kole väike" reik ära tasuks, oleks vaja massi, mis hoiaks lauas 24/7 töös.

              Paraku ca. 1000 aktiivsest pokkerimängijast kommuuniga sellist aktiivsust ei näe.

              Seega ärimudel peaks olema natuke laiem, et kaasata suuremat klientuuri (muud mängud), importida pokkerimängijaid (festivalid ?) või konverteerida kliente (netist > live või pokkerit populariseerida).

              Parim oleks muidugi kombinatsioon kõigest.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Ja ma olen vist ka varem kirjutanud, siis minule on jäänud mõistetamatuks, miks selline moodustis kuskile Viru ringile üleüldse tehti.

                See pole liha ega kala, eriti kui sama ettevõtte pokaalikasiino on juba vanalinnas olemas ja konkurendi Olympicu esinduskasiino 1,3 kilomeetri kaugusel.

                Purgist välja mõeldes, kui Tallinnas on alkoholimüük keelatud 03-06 (nädalavahetusel 04:00 - 07:00), siis oleksid võinud ju linnast välja teha ööklubi-pubi-kasiino stiilis meelelahutusettevõtte.

                Esimene turniir algab 1 tund varem kui konkurentidel ja otse bussijaamast IKEA stiilis tasuta buss viib otse turniirile / kasiinosse. Oleks võinud saada hoopis konkurentsieelise.

                Isegi privador oleks juba bussis vaikselt dataminenud, et milline neist donk on ja kuidas 3bettida...

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #98
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Mina nagu bussi sõitjana käingi asukoha pärast, taksoga ka parem koju minna

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Mäng lives ka. Esialgsetel andmetel uus rekord - 18 050 eurot ülemakset, aga vist peaks olema veel ca. 10 minutit re-entry perioodi.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Pausiaeg hakkas jooksma ja ülemakse €17 600. Seega viimased 8 minutit ja siis selgub lõplik.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Tundub, et lõplik osalejate arv jäi 73 ja ülemakseks 17 150 eurot. Septembrikuisel oli 75 osaluste arvu 16 250 ülemakset.



                        E: Ja rohkem ei spoilerda.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #102
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Tundub, et lõplik osalejate arv jäi 73 ja ülemakseks 17 150 eurot. Septembrikuisel oli 75 osaluste arvu 16 250 ülemakset.



                          E: Ja rohkem ei spoilerda.
                          A kui me juba sellest overlayst räägime,olympis ka neid viskab üldse ette ? Või seal pole isegi gtd miski

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #103
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            A kui me juba sellest overlayst räägime,olympis ka neid viskab üldse ette ? Või seal pole isegi gtd miski
                            Olympsis pole üldiselt GTD turnad jah

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Olympsis pole üldiselt GTD turnad jah
                              Jup. Üldiselt. Kings of Tallinn põhiturniirile on Olympic ju garanteerinud 500 000 eurot.

                              Lihtsalt nad on äriettevõte, mis suvalisele turkale ei pane mõttetuid suuri garantiisid, mida isegi onlinest ei leia.

                              Möngijana muidugi on see jabur, et need, kes igapäevaselt live mängivad, sellist turkat ei mängi. Taaskord hea näide sellest, et kui raha vedeleb maas, siis seda üles ei korjata ja hiljem selleks ei ole võimalust.

                              EDIT: Parandus.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Dewerdt võiks tänase turka ka väita.

                                Comment

                                Working...