Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Eile käisin mängimas. Eks jutud levivad. Hispaanias elavad regud juba toimetavad. Jesused ja cod...Naljakas vaadata mängu meie kohalikud puntivad seal hispaania regudel hea konkreetne mäng.Overlay praegu suur, aga ei tea, mis massid seal aprgist täna kohale vajuvad. Paljud tahavadki 20Bb sisse tulla ja flipata.
Eile käisin mängimas. Eks jutud levivad. Hispaanias elavad regud juba toimetavad. Jesused ja cod...Naljakas vaadata mängu meie kohalikud puntivad seal hispaania regudel hea konkreetne mäng.Overlay praegu suur, aga ei tea, mis massid seal aprgist täna kohale vajuvad. Paljud tahavadki 20Bb sisse tulla ja flipata.

Comment