AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #61
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    kakahirmutise päeviku 10a juubelituur mööda urkasaite.

    edit:12 juba raisk hoopis
    Last edited by Söönlusikast; 02.10.24, 10:47.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      ? Chesterfieldis toimub reedel 250-eurose osalustasuga Mystery Bounty turniir. Turniir algab reedel kell 18:15 ja on 2-päevane. Esimesel päeval mängitakse kuni rahadeni. Teisel päeval (laupäeval 16:30) tulevad mängu ka Mystery Bountyd.

      Turniirile on lisatud ka kaks 500-eurost Chesterfield 500 piletit. Üks loosi 2. mängulevelil, teine järgmisel päeval.

      Loe lisa: https://www.pokkeriprod.com/sel-nada...ounty-turniir/
      ----
      ❗VÕIDA PILET TÄIESTI TASUTA JA LIHTSALT ❗
      ☝️ Taaskord puust ja punaseks, et söönlusikast näeks ? (õnneks ta jõukas vist hetkel).

      Igatahes üks õnnelik võida ülaltoodud pileti väga lihtsalt ja TASUTA.

      ? 1. Mine FB lehele: https://www.facebook.com/chesterfiel...9Xed4jSUQ9Fqql
      ? 2. Kui tahad, loe seal lehel olev jura läbi (soovitatav).
      ? 3. Kui ei taha, siis mine otse või klõpsa seal lehel oleval lingil: https://www.facebook.com/events/1950130932155291/
      ? 4. Märgi end minejaks

      Kui seda teed, osaled homme (03.10) kell 14:00 toimuval loosis, mille õks õnnelik võitja ? saab omale ülaltoodud Mystery Bounty pileti.

      ?? Universum õnnistagu, et oleme suutnud panna kokku need pikslid, et kasutada emojjis

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #63
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Tasuta asjad mulle meeldivad

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Aa ja siin polegi eriti kahtlustki, et kakahirmutis selle ära hitib.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #65
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Aa ja siin polegi eriti kahtlustki, et kakahirmutis selle ära hitib.
            50-50 iga kord, võidan või ei võida.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #66
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              ? Chesterfieldis toimub reedel 250-eurose osalustasuga Mystery Bounty turniir. Turniir algab reedel kell 18:15 ja on 2-päevane. Esimesel päeval mängitakse kuni rahadeni. Teisel päeval (laupäeval 16:30) tulevad mängu ka Mystery Bountyd.

              Turniirile on lisatud ka kaks 500-eurost Chesterfield 500 piletit. Üks loosi 2. mängulevelil, teine järgmisel päeval.

              Loe lisa: https://www.pokkeriprod.com/sel-nada...ounty-turniir/
              ----
              ❗VÕIDA PILET TÄIESTI TASUTA JA LIHTSALT ❗
              ☝️ Taaskord puust ja punaseks, et söönlusikast näeks ? (õnneks ta jõukas vist hetkel).

              Igatahes üks õnnelik võida ülaltoodud pileti väga lihtsalt ja TASUTA.

              ? 1. Mine FB lehele: https://www.facebook.com/chesterfiel...9Xed4jSUQ9Fqql
              ? 2. Kui tahad, loe seal lehel olev jura läbi (soovitatav).
              ? 3. Kui ei taha, siis mine otse või klõpsa seal lehel oleval lingil: https://www.facebook.com/events/1950130932155291/
              ? 4. Märgi end minejaks

              Kui seda teed, osaled homme (03.10) kell 14:00 toimuval loosis, mille õks õnnelik võitja ? saab omale ülaltoodud Mystery Bounty pileti.

              ?? Universum õnnistagu, et oleme suutnud panna kokku need pikslid, et kasutada emojjis
              Ei viici ma selleks tarbeks fbd avada. Ma üldse looside/lotode jne asjadega skeptiline(optibeti 250 kingitus isegi šokk) . Mul lapsepõlve trauma ,kui kogusin mingeid mumuuu jogurtitopsi kaasi hoolikalt loosi tarbeks ja oi kui suur oli see pettumus,kui midagi ei saanud ??ema oleks võinud muidugi selgitada,mis on oddsid. Poleks ever viitsinud tegelda sellega.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #67
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Huvtav, et ei julgeta gar panna 250 mystery bounyle...Pnagu siis kasvõi 3000....

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Huvtav, et ei julgeta gar panna 250 mystery bounyle...Pnagu siis kasvõi 3000....
                  Siis sellest nädalavahetuse Mystert bountyst (MB)

                  Kokku siis 17 mängijat, kes tegid 26 osalust. Välja makstavaks auhinnafondiks €5850, millest rahalistele kohtadele 2600 eurot jaguneb ? 1. koht €1050, ? 2. koht: €700, ? 3. koht: €500, ? 4. koht: €350. Täna siis jätkatakse Mystery Bounty formaadis neljakesi. Mystery fondiks 3250 eurot.

                  Ma ei oska öelda, kuid kas sellises stiilis pole see MB mõttetu?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Kui Bombay rakenduses olev inf on õige, siis 100K turkal 21 mängijat ja hetkel 58 000 eurot ülemakset. Hiline regamine avatud veel tund, kuni 21:46.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #70
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kui Bombay rakenduses olev inf on õige, siis 100K turkal 21 mängijat ja hetkel 58 000 eurot ülemakset. Hiline regamine avatud veel tund, kuni 21:46.
                      Ma ei biidi 10seid veel :/

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Rakenduse järgi veel 46 minutit hilist regamist. 23/29 mängijat (24 unikaalset). Ülemakse 42K

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #72
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Rakenduse järgi veel 46 minutit hilist regamist. 23/29 mängijat (24 unikaalset). Ülemakse 42K
                          Korralik tasuta raha kui ainult nii suur bankroll oleks :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Nüüd peaks siis olema freezeout staadium. Kokku 35 osalejat (26 unikaalset), ülemakse 30 000 eurot.

                            Auhindu pole veel avalikustatud. Mis põhjusel, ei tea ?‍♂️

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              18 järgi. TT, Codecci ja 16 anonüümset. Ma olen Codecci poolt.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***



                                Laupäeval toimunud Bombay Club turniir tõi 30 000 euro suuruse ülemakse

                                5. oktoobril toimus vanalinnas asuvas Bombay Club kasiinos pokkeriturniir, mille auhinnafondiks garanteeris kasiino 100 000 eurot. Mängijate vähesuse tõttu garantii ei täitunud ja ülemakse suuruseks jäi 30 000 eurot.

                                Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/laupaeva...ruse-ulemakse/

                                Comment

                                Working...