Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***
Kui @privador järgmine kord seal bombays sedA tim-i näeb jälle,võiks öelda ,et tartusse oleks ka siukest heategevusorganisatsiooni vaja.
Kui @privador järgmine kord seal bombays sedA tim-i näeb jälle,võiks öelda ,et tartusse oleks ka siukest heategevusorganisatsiooni vaja.
Comment