Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2506
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    huuh ilma helita?

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #2507
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Heli paned youtubeist, ma valisin vennaskonna :D
      Pool tunnikest vaadanud, täna rohkem ei jõua.
      Mõtteid on palju mida võiks väheke teisiti teha aga esimene asi on TABLESELECT, see on küll kohutav. Micros leiab teisipäeva hommikul kah 6 paremat lauda kui sul seal olid.
      Positiivne on see, et parandamisruumi jagub kuhjaga ning järelikult saab ka winratet tõsta suht kerge vaevaga

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #2508
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Ma khjuks ei näinud statte ega ka panuseid ja kohati isegi kaartidest raske aru saada.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #2509
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Ma khjuks ei näinud statte ega ka panuseid ja kohati isegi kaartidest raske aru saada.

          Otse veebist vaadates jah kohutab kvaliteet. Aga kui alla laadida, on hea pilt.

          Kui link avada, siis üleval paremas nurgas on "download" nupp.
          Last edited by Nozzu; 09.04.13, 20:23.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #2510
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            helita pokkerivideot teha on kahjuks üsna mõttetu :(

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2511
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              helita pokkerivideot teha on kahjuks üsna mõttetu :(
              Millisest helist puudust tunnete? Minu kommentaaridest? (Pokkerikliendi enda helid vist suurt juurde ei anna). Aga et teha enda kommentaaride ja selgitustega video, peaksin laudu vähemask võtma, kas neljale või kahele. Või siis hiljem videole kommentaarid peale lugema.

              Samas, ma usun, et mingi pildi minu mängust see ikkagi annab. Noh, nagu foorumisse postitatud käedki. Ja äkki saab nii,et kui kellelgi tekib mingis kohas küsimus, miks ma käe just nii mängisin, siis saab ju siin küsida konkreetse käe kohta, konkreetsel ajal, konkreetses lauas.
              Last edited by Nozzu; 09.04.13, 21:51.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #2512
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Tagantjärele arutulus/mõtteprotsess pole sama, mis lauas olles. Endale annaks ka kindlasti juurde, kui saad vaadata/kuulata, kuidas mängus sees olles mõtlesid.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #2513
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  kõige olulisem ongi mõtteprotsessi selgitamine ja sellest aru saamine, nii on 100x lihtsam teistel su leake avastada ning see sunnib vaatajat kaasa mõtlema.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #2514
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                    Tagantjärele arutulus/mõtteprotsess pole sama, mis lauas olles. Endale annaks ka kindlasti juurde, kui saad vaadata/kuulata, kuidas mängus sees olles mõtlesid.
                    +1. Tagantjärgi võib igaüks targa näo teha.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2515
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Ahh, ärge hädaldage, poisid :)

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #2516
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Väga huvitav video! Tänud ettevõtmise eest. Mängu alustalad on tugevad nagu tammeplangud. Endalgi õppida hea.
                        Aga: K9 flopist mastitõmme, turnil panustab vastane kolmandik potti- 60 senti, seal ei tohiks ära foldida kohe. Samuti ATs, kus T pihtas turnist ka mastitõmbega foldisid ära, oleks võind riveri ära vaadata.
                        A9o SB pealt kõik foldind ei tohiks lennata insta mucki, reise kindlasti teeks.
                        KQs BB peal SB stiilib, sa võiks resteal või call vähemalt.
                        AA ja 333 kui kokku said kokku, panustasid floppi ka pea terve poti cbtina, kas liiga ehmatav panus pole?
                        67s 89s tüüpi kätega võiks juba stiilida buttoni pealt. Sa foldisin JTs.
                        Last edited by ivar866; 10.04.13, 15:12.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #2517
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          Väga huvitav video! Tänud ettevõtmise eest. Mängu alustalad on tugevad nagu tammeplangud. Endalgi õppida hea.
                          Aga: K9 flopist mastitõmme, turnil panustab vastane kolmandik potti- 60 senti, seal ei tohiks ära foldida kohe. Samuti ATs, kus T pihtas turnist ka mastitõmbega foldisid ära, oleks võind riveri ära vaadata.
                          A9o SB pealt kõik foldind ei tohiks lennata insta mucki, reise kindlasti teeks.
                          KQs BB peal SB stiilib, sa võiks resteal või call vähemalt.
                          AA ja 333 kui kokku said kokku, panustasid floppi ka pea terve poti cbtina, kas liiga ehmatav panus pole?
                          67s 89s tüüpi kätega võiks juba stiilida buttoni pealt. Sa foldisin JTs.
                          See on juba raise for value(mitte steal) või at least call.

                          muidu kõigega nõus.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #2518
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Suurimad tänud, kraaps ja sügav kummardus sulle Ivar, et viitsisid vaadata, süveneda ja analüüsida.

                            Töötasime Konsoga neljapäeval video läbi ning ta juhtis täpselt samadele kätele tähelepanu.
                            Kinnitan, et mees on väga hea: pädev, põhjalik ja samas sõbralik ning kannatlik õpetaja.
                            Kolme tunni jooksul jõudsime lisaks konkreetsete käte läbi arutasimele, rääkida ka üldisest pokkeristrateegiast, laudade valiku põhimõtetest, HUDi seadistusest, erinevate stattide lugemisest ja ära kasutamisest.
                            Reedel aga proovisime teooria praktikas järgi. Jälgisin paari tunni jooksul tema mängu ja veendusin, et kõik räägitu ka töötab.

                            Nii, et veelkord ka avalikult kummardus Konsole ja kui ta peaks kunagi coachi teenust pakkuma, siis julgen kindlalt soovitada.

                            Nüüd siis laudadesse, õpitut juurutama :)

                            EDIT: No vot - selle kuu parim sess tuli :)
                            Last edited by Nozzu; 13.04.13, 21:46.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #2519
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              tyty, eks tibusid loetakse hiljem.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2520
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Algselt postitas Konso Vaata postitust
                                Heli paned youtubeist, ma valisin vennaskonna :D
                                Pool tunnikest vaadanud, täna rohkem ei jõua.
                                Mõtteid on palju mida võiks väheke teisiti teha aga esimene asi on TABLESELECT, see on küll kohutav. Micros leiab teisipäeva hommikul kah 6 paremat lauda kui sul seal olid.
                                Positiivne on see, et parandamisruumi jagub kuhjaga ning järelikult saab ka winratet tõsta suht kerge vaevaga
                                Hahhaa, olles nüüd kasutanud mõned päevad Konso õpetatud tableselecti süsteemi ning nähes, kuidas graafik hoogsalt ülespoole liigub, ajab mind ennast kah naerma (teegelt peaks nutma ajama) kuidas ma kuude kaupa neis ultra tight laudades higistasin. Arvates ise, et selectin ilgelt püüdlikult laudu. No tegelt olingi püüdlik aga selectisin võimalikest kõige hullemad endale välja :D

                                EDIT: Oi-oi, järgmine sissekanne on ju milestone post: 1K postitusi täis - selle puhul peaks midagi erilist kirjutama :) Mis see olla võiks?
                                Last edited by Nozzu; 16.04.13, 20:49.

                                Comment

                                Working...