Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1006
    Veebruar lukku

    Tänane sessioon tõi veel +1.00€ juurde ning koos sellega sai see kuu NL5 ja NL10s kokku grinditud 42.09€ . Kasumi hulka saab arvestada ka 10 boonuseurot, mis teeb siis kuu kasumiks kokku 52.09€ .




    Paras pettumus. Lootsin, et kui jõuan NL10sse siis teenistus suureneb. Tegelikult aga jäi lõpptulemus jaanuarile isegi alla.
    Samas on heameel, et täitsin oma eesmärgi ja jõudsin NL10sse ning esialgu ka püsin seal. Ehkki on tunne, et mäng on muutunud ebakindlamaks.

    Veebruari eesmärgid:
    Jätkata mängimist kuuel laual: V
    Mängida läbi vähemalt 15 000 jaotust: X
    Jõuda tasemele NL10: V
    Õppida (muu hulgas viia lõpule Poker Blueprinti ümber kirjutamine): XV

    Tehtud sai rohkem kui tegemata jäi - nii et võib kuuga enam vähem rahule jääda.

    Märtsi eesmärgid
    Kinnitada kanda NL10-s
    Mängida läbi rohkem käsi kui Veebruaris
    Jätkata pokkerialaseid õpinguid

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1007
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Jube väiksed swingid kuidagi 11k käe peale :S. Sa 200bb potti oled ka võitnud NL10?
      Ma kardan, et sa teed mingeid epic lühikesi sesse ja kui 1bi oled juba kaotanud/võitnud siis on call it a day.
      Lisaks HHsid vaadates jätad value võtmata vast.
      Viitsid vaata hemist mis parim ja kehvim päev on olnud buyinides?
      Last edited by qbj0hn; 29.02.12, 19:33.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #1008
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        ei maksa pettumust tunda aeglase alguse pärast NL10-s. alles alustasid seal ju ja kohanemine võtab harjumist natuke. veebruaris seaks sinu asemel peaeesmärgiks 15000 kätt kvaliteetpokkerit ja mitte teha neidsamu lühikesi sesse, mida kube mainib eelmises postis.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1009
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Mis asja sa tamburaitad siin, mis krdi kube :/. wtf

          Kui sa tahad nozzu võid need 11k kätt saata mulle PM-is kokkupakituna vms, ma lasen HEM-i omale sisse ja vaatan kõik suuremad käed üle. Ise nagunii enam järjest pikke sesse ei tee ja oleks huvitav vaadata kus kohast seda value sul puudu jääb. NL10 käed siis ainult. Panen käed handconveterisse ülesse koos oma arvamusega ja saadan PM-is tagasi.
          Last edited by qbj0hn; 29.02.12, 19:53.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1010
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            rofl @ kube :D:D Naersin arvutitaga lampi :D

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #1011
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              "qb" kõlab ju välja hääldades nagu "kube". kui on solvav või midagi, siis rohkem ei kasuta, sorry :(

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1012
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Lol :D. Siukse asja peale ei tulnudki :D.
                Ei jaganud matsu välja lihtsalt.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1013
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Lol :D. Siukse asja peale ei tulnudki :D.
                  Ei jaganud matsu välja lihtsalt.
                  paar kuud tagasi oli vist sama teema korra:D

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1014
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Ok, lisame tänasele päevale ja veel +1.88€ ja saame kuu kokkuvõtteks 53.97€.
                    Nimelt ei andnud mulle ikka rahu see Pokerstarsi soni, millest mul jäi 2,5 punkti puudu. Läksin tegin need ära. Sain veits raha kontole juurde ja lohutuseks või ok, olgem positiivsed ja öelgem preemiaks, endale soni tellitud. Yai!

                    QB, ma oleks äraütlemata tänulik, kui viitsiksid mu NL10 käed üle vaadata ning oma hinnangu anda. NL10 käsi on ainult 3312 kah. Ja jube swingiseks on mul see uuele levelile minek kujunenud:



                    Katsun välja nuputada, kuidas nende käte importimine käib ja siis laen need sulle üles kuskile.

                    EDIT: Haa 500. postitus ja ametikõrgendus :)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1015
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Siis ez, exporti v2lja ja paki kokku ja lykka upload.ee ülesse ning viska link PM-i.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1016
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Ma siin olen jälginud Su graafikuid ja võite, et kuidas nii vähe plussi saad päeva jooksul (nl10's peaks juba normid päevad tulema või siis vastupidiselt normid miinuspäevad) ja graphid on ka jubedalt swingised..

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #1017
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          paar kuud tagasi oli vist sama teema korra:D
                          jah, ühe korra varem olen qbj0hni mingit posti tsiteerinud vist ja siis ka selle "qb" pärast ütlesin "kube" ja ta vastu naeris, et "lol, mis kube?" umbes aga siis ei hakanud seletama talle. aga minu arust väga meeldiv temast, et viitsib vaadata Nozzu käed üle. mul on alati heameel, kui Nozzule foorumi poolt midagi "vastu antakse" arvestades kui avalikult ja distsiplineeritult ta siin oma ponnistustest räägib (ja ehkki aeglaselt, ei kahtle ma et ta jõuab peagi siiski kuhugi NL50).

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1018
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Polegi mõtet sulle PMi tagasi saata ei uskunudki, et 3k käe jooksul tegelikult nii vähe olukordi mida vaadata. (obv igat blindi steali ja asja ei vaadanud vaid by default üldine ülevaade)
                            Vaatasin kõik suuremad käed kiirelt üle (mingi 20 suuremat kaotus ja 20 võidetud ).
                            Ma ei tea uskumatu värk, nende kaotus käte kohta pole ühegi kohta mitte ühtegi halba sõna öelda. Foldida sa igatahes oskad õiges kohas, vahest vbl isegi liiga tightilt aga midagi spets silma ei jäänud. Võidu käed olid ka kõik super standard, kui siis ainult mõned käed kus jäi value võtmata (nagu see varasem käsi siin teemas mis kommenteerisin).
                            Statid kõik asjad super. Ei jh ma semi-shokis, väga hästi mängitud käed igatahes. Mõnes kohas ei leiaks isegi foldi. (foldisid seal mingi turnitud seti ntx).
                            Jätka samas vaimus ja lükka aint volüümi.
                            Last edited by qbj0hn; 29.02.12, 21:35.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1019
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Wouh....nüüd olen mina semi-shokis. Aitäh! Andsid mu enesekindlusele igatahes mega boosti. Ja see on isegi parem kui ükskõik milline süva-analüüs.
                              Tänud veelkord.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1020
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ma üksikasjalikult seal läbi ei põiminud muidugi aga kiirest ülevaatest sai suht hea pildi ette mis toimub ning imo oli kõik väga tip top.

                                Comment

                                Working...