Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2521
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Pane lihtsalt üks ilus graafik. See teeks kindlasti paljudel rinna rõõmsaks.

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #2522
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Nozzu: varsti oled nl16 või nl25 reg, glll.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2523
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Hea mõte, ristijeesus. Kogu Pokerstaris mängitud käte graafik oleks tõesti asjakohane. Pole küll teab mis ilus (erandkorras näitan dollarites, paistab vähe kobedam välja kui eurodes) aga liigub vähemalt õiges suunas ja on preagu oma haripunktis.

        Selles mõttes on see samuti hea illustreeriv materjal, et päeviku esimese (tõsi see polnud mu foorumi esimene) postituse ajal olin värskelt oma rolli (Triobetis freerollidest alguse saanud ja limitis ning no limitis kokku kraabitud 100 eurot) Pokerstarsi kandnud ning mängisin NL2-te. Nüüdseks on läbitud NL5, olen ennast korralikult kindlustanud NL10s ning roll lubaks hädapärast mängida ka NL16. Ehk siis areng on olnud. Küll aeglane, ent siiski õnneks mitte taandareng.

        Ent ilma teieta, kes te olete mind motiveerinud, mängima utsitanud, hurjutanud seal kus vaja ning õpetanud, poleks ma sinna kus ma preagu olen, jõudnud.(Ilmselt pean pokkeriprode kokkutulekul kõvasti jooki välja käristama:) )

        Special tänud Taipupolele (tema õpetuste najal kihutas graafik esimese 48K käe jooksul pea püstloodis üles)

        Pasitlaale, Ranka poolt Eesti ja ehk kogu maailma parimaks low-stakes coachiks tituleeritud mängijale, kes kulutas oma väärtuslikust ajast paar tundi ja mind coachis kui olin just NL10-t mängima hakanud.

        Ning Konsole, kellelt saadud teadmised on juba mu winratet tõstnud ning ehk järgneb sellele samasugune hüpe nagu Pokerstarsis mängu alustades.

        Last edited by Nozzu; 16.04.13, 22:38.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #2524
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Nagu oleks Oscari saanud. Tubli Nozzu, GG!

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2525
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Pasitlaale, Ranka poolt Eesti ja ehk kogu maailma parimaks low-stakes coachiks tituleeritud mängijale
            siia võib tiitleid lõpmatuseni lisada - baltikumi ja galaktika parim ka. tegeilikult wp ja glglgl!

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #2526
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Ilus 1000th post! :) Palju palju edu edaspidiseks!

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #2527
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                anna volüümi ja postita käsi. GL

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #2528
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]



                  nüüd oleks vaja ainult volüümi juurde kruttida, gl sir!

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #2529
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Üle nelja päeva sai täna jälle lauad lahti. Läinud nädalalõpul olin metsalaagris. Taktikaline liikumine, öine orienteerumine, kaitsekraavi kaevamine, laskmine ja muud mugavused.
                    Kusjuures, ma pean ikka kiitlema kah veits: minu kaevatud kaitsekraav toodi teistele eeskujuks ning mu AK-4 tuli oli nii täpne ja tihe, et külalisinstruktoriks kutsutud oma ala tipptegija ütles, et põhimõtteliselt võiksin kohe võistlustele minna.
                    Nii kaevikut kaevasin kui AK-4st tulistasin elus esimest korda (Võib-olla ei oleks pidanud ikka omal ajal kaitseväeteenistusest viilima - saaks kah praegu mööda maailma rännata, huvitavate inimestega kohtuda ja nende pihta tulistada).

                    Aga üks käsi läks küll täna lappama.

                    Flopil olin suht kindel, et olen ees (Hää küll, võib olla sellest mängijast taga, kes kogu oma raha sisse callis). Turnil lõin põnnama aga pank oli juba nii suur, et kätt enam maha visata kah ei saanud. Ei turnil, ega riveril kus mul tuli 18 daalasesse potti panna 4 daala vms.

                    Vastane 16/11 fold to C-bet 62%

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player5 ($10) 100bb
                    UTG+1 Player6 ($15.72) 157bb
                    MP1 Player7 ($10) 100bb
                    MP2 Player8 ($4) 40bb
                    MP3 Player9 ($10.25) 103bb
                    CO Player1 ($14.10) 141bb
                    BTN Player2 ($10) 100bb
                    SB Nozzu ($10.14) 101bb
                    BB Player4 ($1.25) 13bb

                    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB Q Q
                    1 fold, Player6 calls $0.10, 3 folds, Player1 raises to $0.40, 1 fold, Nozzu raises to $1.30, Player4 calls $1.15, Player6 folds, Player1 calls $0.90

                    Flop: J 3 J ($3.95, 3 players)
                    Nozzu bets $2.55, Player1 calls $2.55

                    Turn: 3 ($9.05, 3 players)
                    Nozzu checks, Player1 bets $2.18, Nozzu calls $2.18

                    River: 8 ($13.41, 3 players)
                    Nozzu checks, Player1 bets $4.20, Nozzu calls $4.11

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Aga noh, see kaotus õnnestus mul jupphaaval tagasi grindida ja sess lõppes sisuliselt nullis.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2530
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Konso õpetus töötab sajaga!
                      Varem oleks alljärgnevad käed lihtsalt mucki visanud. Aga nüüd otsustasin 3-beti katsetada. Vaatasin, et suht hiliselt positsioonilt tulnud raise, mis neil seal nii väga ikka olla saab. Kõrge fold to 3bet kah - kütame otsa. Ja töötas! See töötas! Muhaahhaaa

                      Vastane : 10/8, fold to 3bet 50% (370 kätt)

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      7 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player9 ($10) 100bb
                      UTG+1 Player2 ($12) 120bb
                      MP Player3 ($7.46) 75bb
                      CO Player4 ($10) 100bb
                      BTN Player5 ($6) 60bb
                      SB Player6 ($10.84) 108bb
                      BB Nozzu ($10) 100bb

                      Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is BB 10 Q
                      3 folds, Player4 raises to $0.30, 2 folds, Nozzu raises to $0.90, Player4 folds

                      Final Pot: $0.65

                      Nozzu wins $1.85 (net +$0.95)

                      Player4 lost $0.30


                      Vastane: 16/15, fold to 3bet 80%

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      8 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player5 ($10.74) 107bb
                      UTG+1 Player6 ($3.85) 39bb
                      MP1 Player7 ($10.17) 102bb
                      MP2 Player8 ($10) 100bb
                      CO Nozzu ($10) 100bb
                      BTN Player1 ($10.46) 105bb
                      SB Player3 ($10) 100bb
                      BB Player4 ($11.53) 115bb

                      Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO Q A
                      2 folds, Player7 raises to $0.30, 1 fold, Nozzu raises to $0.90, 3 folds, Player7 folds

                      Final Pot: $0.75

                      Nozzu wins $1.95 (net +$1.05)

                      Player7 lost $0.30


                      Ja rahhi muudkui tuleb

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #2531
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        fold to 3bet 50% küll palju ei ole. full ringis selline 75-80 on keskmine. 85+ on palju. samas olenevalt vastasest 3betiks seda kätt ise ka (aga kindlasti mitte kui vastase reaalne fold to 3bet on 50%. kuna sul sample väike, siis ilmselt statsid ikkagi moonutatud. kui suurema sample peale reaalselt foldibki 50%, siis see käsi läheb kiirelt mucki).

                        teine käsi flat on parem. kui vastane foldib 80%, siis ta jätkab sinu 3betile seal väga tugeva rangega, sest ta on ka OOP. kui 3betid siin AQ, siis paned lihtsalt vastase jätkama paremate kätega ja sisuliselt pöörad nii hea käe blufiks.

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #2532
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          fold to 3bet 50% küll palju ei ole. full ringis selline 75-80 on keskmine. 85+ on palju. samas olenevalt vastasest 3betiks seda kätt ise ka (aga kindlasti mitte kui vastase reaalne fold to 3bet on 50%. kuna sul sample väike, siis ilmselt statsid ikkagi moonutatud. kui suurema sample peale reaalselt foldibki 50%, siis see käsi läheb kiirelt mucki).

                          teine käsi flat on parem. kui vastane foldib 80%, siis ta jätkab sinu 3betile seal väga tugeva rangega, sest ta on ka OOP. kui 3betid siin AQ, siis paned lihtsalt vastase jätkama paremate kätega ja sisuliselt pöörad nii hea käe blufiks.
                          Selle teise käega ma küll nõustuda ei taha. Kui vastane foldib 3betile "liiga palju", sest mõistlik on siiki oma elu lihtsamaks teha ja seal 3bettida. AQ pole päris selline käsi, mis võiks standard coldcall-reraise olla. Ei ole lihtsalt piisavalt tugev ja tegu oleks käe blufiks pööramisega. Ning kui keegi tagant squeezib, siis lihstalt callida ka ei taha. Ehk ma pigem fältiks selle käe juhul kui avaja 4bet blufib "liiga palju", mis sunniks mind käest preflop loobuma.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #2533
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                            Selle teise käega ma küll nõustuda ei taha. Kui vastane foldib 3betile "liiga palju", sest mõistlik on siiki oma elu lihtsamaks teha ja seal 3bettida. AQ pole päris selline käsi, mis võiks standard coldcall-reraise olla. Ei ole lihtsalt piisavalt tugev ja tegu oleks käe blufiks pööramisega. Ning kui keegi tagant squeezib, siis lihstalt callida ka ei taha. Ehk ma pigem fältiks selle käe juhul kui avaja 4bet blufib "liiga palju", mis sunniks mind käest preflop loobuma.
                            sellega olen nõus, et kui taga on agrod regularid, kellele meeldib squeezida, siis pigem 3betiks selle käe ise. samas 3bettida algset avajat lihtsalt selle pärast, et elu oleks lihtsam ei ole piisab põhjus imo. AQ tundub siin spotis kuidagi liiga hea käsi, et blufiks pöörata. oleks vastane sama, kes esimeses käes (10/8), siis tunduks 3bet parem, sest tema avamisrangesse nagunii väga kehvemaid käsi ei mahu. 16/15 venna vastu aga meeldiks flat rohkem. samas eks oleneb Nozzu imagest ja sellest kuidas ta ennast postflop tunneb. eeldan, et Nozzul suht tight image ja 3bet bluffimiseks valiksin teistsuguseid käsi.

                            ei pretendeeri absoluutsele tõele ja parandage kui eksin. võimalik, et teen hoopis ise midagi valesti. lihtsalt käele otsa vaadates ilma eelneva historyta tundub mulle see koht pigem flatina.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #2534
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              siin AQo spotis vaatad btni 3beti mitte blinde, sest AQ on nuts käsi millega 3bette ip flattida, sest domineerib vastaste sqz range täielikult. aga samas see on nl10, nii et rexidel kõikidele 3bet prolly mingi 2-3 ning seega poh, as played niti vastu 3betiks for blocker value, sest postflop oleme ta valuerange vastu suht kuses ning bluffida nitstationeid väga ei taha postflop. Kui mingi ok statsid nagu sellel tüübil ja btn pole väga hea reg, siis võib vabalt flattida.

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #2535
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Ma arvan, siiski, et kuni vastasel puudub normaalne 4beting range, siis mõistlikum on 100% kordadest 3bettida

                                Comment

                                Working...