Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2461
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    tee endale selgeks mis on SPR !

    siis loodetavasti ei kaalu selliseid folde.

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #2462
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]



      Seal on see stack-to-pot ratio (millele Jänks viitab, s.t. kui pank on suur, pre oli 3bet, siis foldiks on paremat põhjust vaja, kuna stacki ja panga suhe on väike) ja mõned muud alusmõisted lihtsasti ära seletatud. Üsna vana raamat muidu.

      Vaataks ainult põhimõisteid sealt, strateegia on outdated. Ehk leiad netist.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2463
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
        http://www.thinkingpoker.net/images/...it-hold-em.png

        Seal on see stack-to-pot ratio (millele Jänks viitab, s.t. kui pank on suur, pre oli 3bet, siis foldiks on paremat põhjust vaja, kuna stacki ja panga suhe on väike) ja mõned muud alusmõisted lihtsasti ära seletatud. Üsna vana raamat muidu.

        Vaataks ainult põhimõisteid sealt, strateegia on outdated. Ehk leiad netist.
        Tänan. Termin ise-enesest tuttav mulle ja on siin-seal ka silma jäänud aga pole ennast põhjalikumalt kurssi viinud.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #2464
          Verstapost

          Täna sai siis üks oluline verstapost seljataha jäetud(vähemalt ajutiselt). Bankroll on 404€. Ehk siis miinimum, mis on tarvis, et NL16 kolida.
          Ehkki ma olen seda hetke kaua oodanud, arvan, et ma siiski ei astu veel seda sammu ning jään esialgu NL10sse. Näiteks kuni NL16 jaoks on 30 BI koos. Siis jätaks endale 5BI vabalangemis ruumi.

          Põhjus pea-asjalikult selles, et ma ei tunne ennast veel NL10ski kindlalt. Liialt raju on see teekond olnud.



          Sellise graafikuga ma ilmselt kedagi endale NL10 staket andma ju ei veenaks :)


          Veel mõtlesin siin sellist asja, et peaks ühe õhtu nädalas jätma õppimiseks. See vähendaks küll omakorda kuu jooksul läbimängitavate käte arvu, aga pikas perspektiivis tuleks kasuks. On paar raamatut, mis vajaks läbi töötamist.

          Praegu piirdub mu õppimine foorumi lugemisega, mõnikord töö kõrvalt videode vaatamise või silmadega üle mõne raamatupeatüki laskmisega. Aga nii kaugele ei jõua.

          Comment

          • joker
            Julm Donk
            • Feb 2013
            • 61

            #2465
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Läheb ju hästi. Ei ole vaja mingit stake teemat. Kõige paremini õpid ikka limiiti ennast mängides. Edu, nl16 pole kaugel.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2466
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Ei-ei, ma ei tahagi ega küsinudki staket.
              Niisama uurisin ääri-veeri oma turuväärtust :P
              Aga tänan.

              Ent selles osas julgeks ma vastu vaielda, et kõige paremini õpib mängides. Ses mõttes, et ainult mängides, ilma uusi teoreetilisi tedamisi hankimata ja läbi katsetamata, kipud vajuma mingisse oma roopasse või mugavustsooni kinni. Kordad ikka ja jälle ühtesi ja samu vigu, ilma et ise sellest arugi saaks.
              Last edited by Nozzu; 02.04.13, 23:32.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #2467
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                kui sa mängiksid 70 000 kätt 1 kuuga, siis annaks iga foorumiliige sulle stake, sest oleme ausad, sa ei ole just busti minemise stiiliga vend ning n.ö. mingi tulu enam-vähem garanteeritud. Aga ma eeldan, et sul läks selle jaoks u pool aastat? (sorry, mäletan kuskilt, et mängisid ca 10k kätt kuus)

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #2468
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Nozper, graafik ilus ja tõusutrendis, aga ma teeks vähemalt 25BI selles limidiidis plussi siis tuleb enesekindlust ka juurde, muidu äkki nl16 võib kohe mindseeti paigast ära lüüa kui algul ei peaks hästi minema. tasa-targu kaugele sõuad :) GL

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #2469
                    Re: Verstapost

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Sellise graafikuga ma ilmselt kedagi endale NL10 staket andma ju ei veenaks :)

                    Ei tea midagi.Kui keegi tahab pensionilisa,siis on viimane aeg investeerida.Edu laudades ja elus!

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #2470
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      mina teeksin kindlasti sinuasemel kasvõi 2 BI shoti kohe ja kiiresti. Isegi kui peaksid peksa saama, siis NL10 on palju mugavam kohe peale seda. Teine variant on limiite paari laua jagu miksida sest NL16 on laudu ikka suht vähe ning üsna palju tuleb HU ja 3-4handed mängu teha laudade saamiseks. Teine külg sinu puhul, mis on veelgi tähtsam kui limiitides liikumine, on keskendumine volüümile. Selle probleemi lahendamisest peaksid alustama, siis limiidid tulevad lõpuks iseenesest.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #2471
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        ma ei teeks, ma teeks siis kui tunne on õige ja no scared moneyz

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #2472
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Mitu lauda korraga mängid? Viska palun statsid kah NL10 kohta, ma arvan, et saat väärt nõu siit.

                          edit: tee screenshot kah oma layoudist
                          Last edited by Konso; 03.04.13, 14:09.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #2473
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            No veits pinge ajab ikka, kui kohe sessi alguses ühes lauas kahe ringi ajal juhtub fishide vastu nii:

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player4 ($7.85) 79bb
                            UTG+1 Player5 ($14.14) 141bb
                            MP1 Player6 ($6.45) 65bb
                            MP2 Player7 ($16.19) 162bb
                            MP3 Player8 ($6.65) 67bb
                            CO Nozzu ($10) 100bb
                            BTN Player1 ($7.92) 79bb
                            SB Player2 ($12.41) 124bb
                            BB Player3 ($13.57) 136bb

                            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is CO 7 7
                            2 folds, Player6 calls $0.10, 2 folds, Nozzu calls $0.10, Player1 calls $0.10, Player2 calls $0.05, Player3 checks

                            Flop: 6 9 7 ($0.50, 5 players)
                            Player2 bets $0.50, 2 folds, Nozzu raises to $2, 1 fold, Player2 goes all-in $12.31, Nozzu calls $7.90

                            Turn: 3 ($20.30, 2 players, 1 all-in)

                            River: 2 ($20.30, 2 players, 1 all-in)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player8 ($6.65) 67bb
                            UTG+1 Nozzu ($10) 100bb
                            MP1 Player1 ($7.97) 80bb
                            MP2 Player2 ($21.80) 218bb
                            MP3 Player3 ($13.12) 131bb
                            CO Player4 ($7.70) 77bb
                            BTN Player5 ($14.14) 141bb
                            SB Player6 ($6.67) 67bb
                            BB Player7 ($16.19) 162bb

                            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG+1 A J
                            1 fold, Nozzu raises to $0.40, 5 folds, Player6 raises to $0.70, 1 fold, Nozzu calls $0.30

                            Flop: J 8 A ($1.50, 2 players)
                            Player6 checks, Nozzu bets $1.10, Player6 calls $1.10

                            Turn: 4 ($3.70, 2 players)
                            Player6 checks, Nozzu bets $2.80, Player6 goes all-in $4.87, Nozzu calls $2.07

                            River: Q ($13.44, 2 players, 1 all-in)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Tean, et cooler ja värk aga ikkagi, kogu sessi aja ei saanud ma neid kaotusi peast välja. Mängu see loodetavasti siiski ei mõjutanud. Igatahes kaotused ei suurenenud vaid vähenesid. Tõsi küll, õige tsipakene.

                            Mis puutub teises käes AJo avamisse, siis see pole tõepoolest minulik. Aga üritan siin rangesid avardada veits :)

                            EDIT: Pagan, praegu jäin siin mõtlema, et kas esimeses käes oleks pidanud kirvestega äkki tõstma, mitte järgi limpima.


                            @ konso: mängin kuuel laual. Layoudist ei hakanud praegu screnshotti tegema, loodan järgmisel nädalal ikkagi videoni jõuda ja sealt on siis näha.

                            Statid:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Nozzu; 03.04.13, 22:20.

                            Comment

                            • joker
                              Julm Donk
                              • Feb 2013
                              • 61

                              #2474
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Mina kui mängija kes nl2-st, nl5-st kaugemale ei saa, isoksin seitsmetega kindlasti.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #2475
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                77 kindel isoleerimine jah.
                                Stattidest niipalju, et FCBET on natuke liiga kõrge, mingi 10% võiks väiksem olla ja CBET ise kah tsipake kõrge ehk? Võibolla natuke targemad kommenteerivad seda.
                                3bet peaks olema suurem, proovi 3bet range positsioonist natuke suurendada.
                                Fold to steal statti tahaks kah näha, pakun puusalt, et see sul 85 kanti jääb.
                                Ja mida sul HUD kuvab lauale vastaste kohta?

                                Pakun, et mängid tile layoutiga, kui nii, siis mina ka ei suuda hoomata üle kuue laua. Ise mängin kaskaadis 12-17, kui kehvasid laudu palju ja tuleb pidevalt vahetada, siis isegi rohkem. FR peaks suutma ikka 10 lauda vähemalt korraga mängida.

                                Comment

                                Working...