Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]
Mõned asjad mis silma hakkavad
*late pos. kui range on natuke laiem, siis üldse ei barrelda ja turni betid liiga harva
*3bet% võiks olla suurem/või siis pos. erinev, early pos. 3bet%, põhimõtteliselt utg vastu siis ei tohiks küll samas suurusjärgus olla kui hilisemas positsioonis
*flopil tundud overagressive/turnil vist ok ja riveril väga arg(kaotad palju valuet kõige tähtsamal tänaval)
*W$WSF tundub kuidagi madal kui su üldised statid nii tightid on/ära anna nii kergelt alla
*4bet range on olematu/võiks laiem olla + mõned bluffid ka ikka sees loosemate regularide vastu
need küll on ainult statid ja ma ei näe siit tegelikku situatsiooni nii täpselt aga mõned mõtted ikka
keegi targem võib kinnitada/ümber lükata, väga kiiruga vaatasin ja kritseldasin kuna endal hakkab just sess
Mõned asjad mis silma hakkavad
*late pos. kui range on natuke laiem, siis üldse ei barrelda ja turni betid liiga harva
*3bet% võiks olla suurem/või siis pos. erinev, early pos. 3bet%, põhimõtteliselt utg vastu siis ei tohiks küll samas suurusjärgus olla kui hilisemas positsioonis
*flopil tundud overagressive/turnil vist ok ja riveril väga arg(kaotad palju valuet kõige tähtsamal tänaval)
*W$WSF tundub kuidagi madal kui su üldised statid nii tightid on/ära anna nii kergelt alla
*4bet range on olematu/võiks laiem olla + mõned bluffid ka ikka sees loosemate regularide vastu
need küll on ainult statid ja ma ei näe siit tegelikku situatsiooni nii täpselt aga mõned mõtted ikka
keegi targem võib kinnitada/ümber lükata, väga kiiruga vaatasin ja kritseldasin kuna endal hakkab just sess
Comment