Heli paned youtubeist, ma valisin vennaskonna :D
Pool tunnikest vaadanud, täna rohkem ei jõua.
Mõtteid on palju mida võiks väheke teisiti teha aga esimene asi on TABLESELECT, see on küll kohutav. Micros leiab teisipäeva hommikul kah 6 paremat lauda kui sul seal olid.
Positiivne on see, et parandamisruumi jagub kuhjaga ning järelikult saab ka winratet tõsta suht kerge vaevaga
helita pokkerivideot teha on kahjuks üsna mõttetu :(
Millisest helist puudust tunnete? Minu kommentaaridest? (Pokkerikliendi enda helid vist suurt juurde ei anna). Aga et teha enda kommentaaride ja selgitustega video, peaksin laudu vähemask võtma, kas neljale või kahele. Või siis hiljem videole kommentaarid peale lugema.
Samas, ma usun, et mingi pildi minu mängust see ikkagi annab. Noh, nagu foorumisse postitatud käedki. Ja äkki saab nii,et kui kellelgi tekib mingis kohas küsimus, miks ma käe just nii mängisin, siis saab ju siin küsida konkreetse käe kohta, konkreetsel ajal, konkreetses lauas.
Tagantjärele arutulus/mõtteprotsess pole sama, mis lauas olles. Endale annaks ka kindlasti juurde, kui saad vaadata/kuulata, kuidas mängus sees olles mõtlesid.
kõige olulisem ongi mõtteprotsessi selgitamine ja sellest aru saamine, nii on 100x lihtsam teistel su leake avastada ning see sunnib vaatajat kaasa mõtlema.
Tagantjärele arutulus/mõtteprotsess pole sama, mis lauas olles. Endale annaks ka kindlasti juurde, kui saad vaadata/kuulata, kuidas mängus sees olles mõtlesid.
Väga huvitav video! Tänud ettevõtmise eest. Mängu alustalad on tugevad nagu tammeplangud. Endalgi õppida hea.
Aga: K9 flopist mastitõmme, turnil panustab vastane kolmandik potti- 60 senti, seal ei tohiks ära foldida kohe. Samuti ATs, kus T pihtas turnist ka mastitõmbega foldisid ära, oleks võind riveri ära vaadata.
A9o SB pealt kõik foldind ei tohiks lennata insta mucki, reise kindlasti teeks.
KQs BB peal SB stiilib, sa võiks resteal või call vähemalt.
AA ja 333 kui kokku said kokku, panustasid floppi ka pea terve poti cbtina, kas liiga ehmatav panus pole?
67s 89s tüüpi kätega võiks juba stiilida buttoni pealt. Sa foldisin JTs.
Väga huvitav video! Tänud ettevõtmise eest. Mängu alustalad on tugevad nagu tammeplangud. Endalgi õppida hea.
Aga: K9 flopist mastitõmme, turnil panustab vastane kolmandik potti- 60 senti, seal ei tohiks ära foldida kohe. Samuti ATs, kus T pihtas turnist ka mastitõmbega foldisid ära, oleks võind riveri ära vaadata.
A9o SB pealt kõik foldind ei tohiks lennata insta mucki, reise kindlasti teeks. KQs BB peal SB stiilib, sa võiks resteal või call vähemalt.
AA ja 333 kui kokku said kokku, panustasid floppi ka pea terve poti cbtina, kas liiga ehmatav panus pole?
67s 89s tüüpi kätega võiks juba stiilida buttoni pealt. Sa foldisin JTs.
See on juba raise for value(mitte steal) või at least call.
Suurimad tänud, kraaps ja sügav kummardus sulle Ivar, et viitsisid vaadata, süveneda ja analüüsida.
Töötasime Konsoga neljapäeval video läbi ning ta juhtis täpselt samadele kätele tähelepanu.
Kinnitan, et mees on väga hea: pädev, põhjalik ja samas sõbralik ning kannatlik õpetaja.
Kolme tunni jooksul jõudsime lisaks konkreetsete käte läbi arutasimele, rääkida ka üldisest pokkeristrateegiast, laudade valiku põhimõtetest, HUDi seadistusest, erinevate stattide lugemisest ja ära kasutamisest.
Reedel aga proovisime teooria praktikas järgi. Jälgisin paari tunni jooksul tema mängu ja veendusin, et kõik räägitu ka töötab.
Nii, et veelkord ka avalikult kummardus Konsole ja kui ta peaks kunagi coachi teenust pakkuma, siis julgen kindlalt soovitada.
Heli paned youtubeist, ma valisin vennaskonna :D
Pool tunnikest vaadanud, täna rohkem ei jõua.
Mõtteid on palju mida võiks väheke teisiti teha aga esimene asi on TABLESELECT, see on küll kohutav. Micros leiab teisipäeva hommikul kah 6 paremat lauda kui sul seal olid.
Positiivne on see, et parandamisruumi jagub kuhjaga ning järelikult saab ka winratet tõsta suht kerge vaevaga
Hahhaa, olles nüüd kasutanud mõned päevad Konso õpetatud tableselecti süsteemi ning nähes, kuidas graafik hoogsalt ülespoole liigub, ajab mind ennast kah naerma (teegelt peaks nutma ajama) kuidas ma kuude kaupa neis ultra tight laudades higistasin. Arvates ise, et selectin ilgelt püüdlikult laudu. No tegelt olingi püüdlik aga selectisin võimalikest kõige hullemad endale välja :D
EDIT: Oi-oi, järgmine sissekanne on ju milestone post: 1K postitusi täis - selle puhul peaks midagi erilist kirjutama :) Mis see olla võiks?
Comment