Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1831
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    4 bb v6ib avada varajasest positsioonist, kuna varjase positsiooni avangu range on suhteliselt kitsas. Ehk siis nagu sa ütlesid , avame for value. Hilisemalt positsioonilt on kindlasti kasumlikum vavada vähem, kuna käte range olulisemalt laiem. Isiklikult avan co-lt 2.5 bb ja buttonilt ainult 2 bb. töötab väga hästi.
    kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard

    vihkan selliseid minbet nitte

    see on siis 6maxi kohta

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1832
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard
      sa ikka üllatad oma postidega...

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #1833
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard

        vihkan selliseid minbet nitte

        see on siis 6maxi kohta
        eesmärk ongi vastased sind vihkama panna, et nad su vastu rumalusi teeksid. imo töötab minraise button väga hästi kui sul postflop skilli ka juures on.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #1834
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          eesmärk ongi vastased sind vihkama panna, et nad su vastu rumalusi teeksid. imo töötab minraise button väga hästi kui sul postflop skilli ka juures on.
          see pole kyll mingi argument, 3x t66tab ka h2sti

          lihtsalt lol minuarust kui mingi 40% steal nitt minraiseb buttonit, mis selle m6te on?

          mu arust se mingi bumhunterite move kes post flop m2ngida ei oska 3bet potis siis minraisevad et saaksid natukenegi wr yleval hoida. m2ngudele sitt see ja tapab actionit

          saan aru kui avad enamus btneid siis minraise "t66tab" aga mingi nittidel lihtsalt lol

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #1835
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            see pole kyll mingi argument, 3x t66tab ka h2sti

            lihtsalt lol minuarust kui mingi 40% steal nitt minraiseb buttonit, mis selle m6te on?

            mu arust se mingi bumhunterite move kes post flop m2ngida ei oska 3bet potis siis minraisevad et saaksid natukenegi wr yleval hoida. m2ngudele sitt see ja tapab actionit

            saan aru kui avad enamus btneid siis minraise "t66tab" aga mingi nittidel lihtsalt lol
            ee jutt oli avangutest, mitte min 4-bettidest. ma olen nit ja avan min avanguga positsioonist aga ikkagi regsid lasevad väga tihti mulle random kätega 3-barreli. just sellepärast, et ma olen nn nit ja pean ju foldima. imo peab just postflop skill ja boardi lugemine hea olema, et min avangut teha.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1836
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              ma ka

              btn minraise saab v2hem 3bet kui 3x ja lihtsam ka v2hem bloated potis m2ngida sest stack pole koguaeg ohus

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1837
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                ja iga agro reg 6pib v2ga kiirelt 2ra et nitte pole m6tet 3barrelida sest nad maailma suurimad calling stationid

                a miks muidu hakkasid minraisema? mis see p6hjus nagu oli? 3x avang sai liiga tihti 3bet vms? lihtsalt huvitab
                Last edited by q_q; 26.05.12, 22:33.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #1838
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  isegi kui õpivad siis mõttekäik on neil, et no ei saa koguaeg ka nitil olla kätt, et callida ju ja panevad ikka aga su väide, et min avavad vennad kes postflop ei jaga matsu on imo väga mööda. vastupidi, pead omama palju paremat postflop skilli, et seda kasumlikult välja mängida, kui standard mängus.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #1839
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    niiet sul on hea post flop skill?

                    miks siis rohkem k2si ei m2ngi? sest sa post flop hea ju seega profitable sulle rohkem k2si avada jne?

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #1840
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      ma ei ole positsioonis rohkem käsi. ülejäänud positsioonidest obv ei ole mugav seda stiili mängida. micros ei adjusti keegi sul kust kui palju sa avad vaadatakse ainult seda mis hud näitab.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #1841
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        ok, vahet pole

                        lihtsalt vihkan seda btn minraise nittide poolt samamoodi nagu vihkan shortstackereid

                        ykssama rakebacki grindimine k2ib neil minu arust ja midagi nad m2ngudele juurde ei anna vaid tapavad actionit

                        gg

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #1842
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Kui sa vihkad shortstäkkereid ja btn-minraisereid, siis on su mängus kuskil mingi leke. Mina vihkan aint häid mängijaid :)

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #1843
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            a mida siis see inimene vihkab kes ise k6ige parem m2ngija on?

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #1844
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Ei tea, puuduvad vastavad kogemused

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #1845
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                aga jh, endast paremaid m2ngijaid ei tasu kunagi vihata, neilt on vhmlt mida 6ppida

                                ytlen ausalt ma ei saa aru mis see inimene m6tleb kes short stack pokkerit m2ngib
                                k6ik lauad v6iks min 70bb olla vms

                                Comment

                                Working...