Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #2581
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    mitu lauda mängid?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2582
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Viimastel kuudel 6 lauda.
      Aga selle statistika sisse jääb ka 1-l, 2-l, 4-l ja lühiajaliselt ka 9-l laual mängitud perioode.

      Ent jah, bensurahaga on pahasti. Näed, eilegi madistasin umbes kaks tundi ja tulemus -0.68 eurtsi. Pff...

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2583
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Ent jah, bensurahaga on pahasti. Näed, eilegi madistasin umbes kaks tundi ja tulemus -0.68 eurtsi. Pff...
        Ära keskendu rahale, see on teisejärguline, kui mängid hästi, siis raha tuleb nagunii.

        Mõtle parem iga kord sellele, kas tegid parimat võimalikku mängu mis oskad?

        Ja kui tekib küsimusi, siis selleks foorum ongi.

        Mõtle iga kord kui nupule vajutad asjad üle, et kas on ikka mõtet foldida või callida,

        mis on konkreetne plaan,

        mis rangele vastase paned, mis rangele tema sinu paneb jms ?

        Proovi alati valida parimad võimalikud lauad, kui 6-tabled nagu mina, peaks suht easy olema,

        otsi aktiivselt uusi laudu, kui olemasolevates kõigis väga suurt vaala pole.

        Kontrolli oma emotsioone ja mõtle positiivselt!

        Tee enda ja enda mängu kallal pidevat tööd ja varsti ei teeni 0.8€ tunnis, vaid 80€ tunnis :)
        Last edited by HerrJanks; 24.05.13, 10:41.

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #2584
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Väga hea ja motiveeriv! Tahaks ise ka olla läbimõelnum oma otsustes. KUidas sa seda kõike ise suudad, enam läbimängitud käte põhjal toimub areng?

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2585
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Ära keskendu rahale, see on teisejärguline, kui mängid hästi, siis raha tuleb nagunii.

            Mõtle parem iga kord sellele, kas tegid parimat võimalikku mängu mis oskad?

            Ja kui tekib küsimusi, siis selleks foorum ongi.

            Mõtle iga kord kui nupule vajutad asjad üle, et kas on ikka mõtet foldida või callida,

            mis on konkreetne plaan,

            mis rangele vastase paned, mis rangele tema sinu paneb jms ?

            Proovi alati valida parimad võimalikud lauad, kui 6-tabled nagu mina, peaks suht easy olema,

            otsi aktiivselt uusi laudu, kui olemasolevates kõigis väga suurt vaala pole.

            Kontrolli oma emotsioone ja mõtle positiivselt!

            Tee enda ja enda mängu kallal pidevat tööd ja varsti ei teeni 0.8€ tunnis, vaid 80€ tunnis :)

            Wow....need on nagu 10 käsku piiblist. Tänan, maestro.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2586
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Oi kurja, kus ma täna higistasin selle käega turnis. Timebank oli juba lõppemas, kui otsuse viimaks tegin.

              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Player5 ($13.36) 134bb
              UTG+1 Player6 ($8.39) 84bb
              MP1 Player7 ($10.51) 105bb
              MP2 Player8 ($10.51) 105bb
              MP3 Player9 ($13.97) 140bb
              CO Player1 ($9.71) 97bb
              BTN Player2 ($10) 100bb
              SB Player3 ($5.68) 57bb
              BB Nozzu ($10) 100bb

              Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BB K A
              Player5 raises to $0.30, 7 folds, Nozzu raises to $0.90, Player5 calls $0.60

              Flop: A 7 2 ($1.85, 2 players)
              Nozzu bets $1.30, Player5 calls $1.30

              Turn: 7 ($4.45, 2 players)
              Nozzu bets $3, Player5 raises to $6.80, Nozzu ????

              Vastane, kelle kohta statid puudusid, tõstis UTG-lt ja callis mu raise.
              On tal pihus äkki semi-slowtud AA, millega ta ei hakanud value saamiseks pre-flopis 4beti tegema? On tal AK ja ma saan spliti? On tal Ax, millega hittis kaks paari või nüüd juba maja? On tal AT+ millest ma olen ees? Keeruline. Reeglina ei ole ju turni raise bluff... Mida teha?
              Last edited by Nozzu; 30.05.13, 22:09.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #2587
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Noo..Vaadates tema positsiooni, boardi..siis ma ei näe siin väga muud võimalust kui ALL IN.

                Kuna statse pole, siis tõesti raske öelda, mida vastane repib siin. Kuna sina tundud ju oma liiniga suhtelist tugev.

                Kui lükkasid ja kaotasid, siis ma usun, et sa ei teinud siin käes midagi valesti. :)

                Pakun, et chip-chop btw.
                Last edited by VisaHing; 30.05.13, 22:28.

                Comment

                • Viiidrik
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 128

                  #2588
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Kui sa preflop arvad , et ta callib sind sitema käega kui AK ja otsustad 3betida, siis siin sa küll enam foldida ei saa. Eriti veel kui sul mingit infot ta kohta pole.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #2589
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    Miks peaks majaga vastane siin mingeid moove tegema, a7,aa välistaks. Turni bet on minu jaoks sellisel laual pigem semibluff Aq vms.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #2590
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      nvm, paardnud boardi ei näind
                      Last edited by harryahven; 30.05.13, 23:31.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #2591
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        Kui ma tean et reg, siis ma üldse ei 3betiks sellega käega UTG'd, va kui väga loose pole

                        Kui fish siis obv 3bet

                        Kui unknown, siis 3bet nagu sa tegid ja betcall turn...

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #2592
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                          Kui ma tean et reg, siis ma üldse ei 3betiks sellega käega UTG'd, va kui väga loose pole

                          Kui fish siis obv 3bet

                          Kui unknown, siis 3bet nagu sa tegid ja betcall turn...
                          Milleks jätta see 10bb ( 1$ ) riverisse? Ikka lükkame ju, eriti kui 52bb on juba investeeritud.
                          // aa vb sa ei pannud tähele nvm.

                          Ei usu, et vastase ranges A7, ei usu ka AA-d, kuna sul A käes ja boardil ka A.. AK;AQ tundub likely mulle.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #2593
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Milleks jätta see 10bb ( 1$ ) riverisse? Ikka lükkame ju, eriti kui 52bb on juba investeeritud.
                            // aa vb sa ei pannud tähele nvm.

                            Ei usu, et vastase ranges A7, ei usu ka AA-d, kuna sul A käes ja boardil ka A.. AK;AQ tundub likely mulle.
                            No point oli, et EI FOLDI, stackime...

                            Aga suht mõttetu range üle spekuleerida, seal võib ATC olla kui zero infot on :)

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2594
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Bravo, härrased, bravo. Teie skill on muljet avaldav.
                              Ka mina suutsin, lõpeks siiski kursori fold nupu pealt ära lohistada ja splitile lootes call vajutada.


                              Turn: 7 ($4.45, 2 players)
                              Nozzu bets $3, Player5 raises to $6.80, Nozzu calls $3.80

                              River: 8 ($18.05, 2 players)
                              Nozzu checks, Player5 bets $4.20, Nozzu calls $1

                              Final Pot: $20.05
                              Nozzu shows
                              K A
                              Player5 shows
                              A Q

                              Nozzu wins $19.15 (net +$9.15)

                              Player5 collects $6.40 (net -$6.80)


                              Eilsega lõin kuu kah lukku. Volüüm jätkuvalt kehv. Õigustused: ühte nädalalõppu jäi metsalaager, siis oli vist veel mingi lörban, sel nädalal sai tänu edusammudele nn. isiklikus elus mängitud ainult neljapäeval. Täna kah ei taha mängida kuna ilus on lõpetada kuu pärast august välja ronimist pluss poolel. Ranka küll ütles, et pole mingit tähtsust, kas kuu lõppeb plussis või miinuses aga no ikkagi...

                              Oleks ma jooksnud tavapäraselt paarkümmend eurtsikut üle EV, oleks rahaline resultaat mind täitsa rahuldanud. Paraku jooksin 30 euri alla EV. Nii kehva jooksu pole mul vist kunagi olnudki.

                              But im still standing taba raba raa

                              Comment

                              • Foux
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 486

                                #2595
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                GG. Hitime hästi. Hea BR lisa

                                Comment

                                Working...