Re: Microob Nozzu päevaraamat
kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard
vihkan selliseid minbet nitte
see on siis 6maxi kohta
Algselt postitas anatoli grinder
Vaata postitust
vihkan selliseid minbet nitte
see on siis 6maxi kohta
aga su väide, et min avavad vennad kes postflop ei jaga matsu on imo väga mööda. vastupidi, pead omama palju paremat postflop skilli, et seda kasumlikult välja mängida, kui standard mängus.
Comment