Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #1876
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    viimane käsi pole mitte cooler, vaid standard c/f river.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1877
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Esimesel käel calliksin ja ees loodaks leida AruuutuK, JJ,QQ-id :) Arvan, et most likely võtaks ta selliste kätega sellise liini.
      Mnjah, mõtlesin kah, et tal võivad sellised lehed käes olla. Samas tõenäolisem tundus mulle, et vastas on sett kuna ma ise oleks setti siin niiviisi pigem mänginud. Et ok, kui vastane tahab masti püüdma tulla, siis peab ta oma stäki mängu panema. Ja kui tal ka juba on mast, siis on mul ikkagi veel küllalt oute.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1878
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        viimane käsi pole mitte cooler, vaid standard c/f river.
        Kui ma siin riveril chekin, siis ma tõmbaks nagu punase loosungi välja, et beti ja ma viskan oma lehed maha. Ehk siis kas riveri check ei muudaks täiesti mõtetuks flopi ja turni panust?

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #1879
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Ehk siis kas riveri check ei muudaks täiesti mõtetuks flopi ja turni panust?
          võtame valuet kõikidelt drawdelt ehk siis ei muuda. Riveris fd beadib meid ja sd ei calli enam, ei calli ka madalamad paarid. Tegelikult ma ei tea tunne nl5 fishe nii hästi, võib ka b/f olla kui ta piisavalt tihti ka madalamate kaartidega peale Jx callib (sel juhul on betsize OK kusjuures). Statside põhjal ei tundu ta siiski nii vaal olevat, et piisavalt tihti halvemate kätega callib riveri betti. OOP iso paneks ise pigem 5-6bb btw.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #1880
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Samas tõenäolisem tundus mulle, et vastas on sett kuna ma ise oleks setti siin niiviisi pigem mänginud..... Ja kui tal ka juba on mast, siis on mul ikkagi veel küllalt oute.
            Mis set 10/5 vennal seal on? Millised on need oudid masti vastu?

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1881
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Mis set 10/5 vennal seal on? Millised on need oudid masti vastu?
              Ma ei tea, äkki TT...kuigi jah, ega ta mu raiset seal preflopis sellega kasumlikult callida saanud. Ai puuksu, siin suureS teooria ajamise tuhinas mõtlesin endale kah kunnide seti pihku - sestap ütlesingi, et masti vastu oute küll :D :D

              EDIT: Oot, ei, ma seda pidasingi silmas, et kui mul oleks vastase asemel sett olnud, siis mul oleks masti vastu oute olnud. Oleks ju. 1 T, 3-9 ja 3-4, kokku 7 outi.
              Last edited by Nozzu; 12.06.12, 22:39.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1882
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Kas siin oleks olnud võimalik rongi alt välja tulla ehk stäkkimisest pääseda?

                Vastane 176 kätt 21/9 turni agression 2.0

                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                8 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player3 ($5.62) 112bb
                UTG+1 Player4 ($5.99) 120bb
                MP1 Nozzu ($5.13) 103bb
                MP2 Player6 ($5.55) 111bb
                CO Player7 ($1.85) 37bb
                BTN Player8 ($11) 220bb
                SB Player9 ($5.33) 107bb
                BB Player2 ($2.60) 52bb

                Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 3 3
                1 fold, Player4 raises to $0.10, Nozzu calls $0.10, 1 fold, Player7 calls $0.10, 1 fold, Player9 calls $0.08, 1 fold

                Flop: 3 2 7 ($0.45, 4 players)
                Player9 checks, Player4 bets $0.10, Nozzu calls $0.10, 1 fold, Player9 calls $0.10

                Turn: 10 ($0.75, 3 players)
                Player9 checks, Player4 bets $0.20, Nozzu raises to $0.80, Player9 folds, Player4 raises to $1.40, Nozzu raises to $3.75, Player4 raises to $5.79, Nozzu calls $1.18

                Turn: Vastane bettis nii kummaliselt esialgu, see ajas segadusse. Ja siis kui raise wariks läks, ei suutnud ma enam maha visata. Lootsin, et ehk paugutab ta tugeva ülepaari või mastitõmbega. Viimane polnud küll eriti usutav aga....

                River: 8 ($10.61, 2 players)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by Nozzu; 12.06.12, 22:23.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #1883
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Sellisel boardil seti foldimine ei tule kõne allagi.
                  floppi 3 vastase vastu paneks 3beti kah isiklikult, pole mõtet slowplayda ja mingit metagame teha, eriti, kui sa praegu mõtled sellise blank turni kaardi peale foldimisele.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1884
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Peaksid olema juba piisavalt kogenud, et teada et see 33vs77 käsi on cooler ja nothing you can do.
                    Kaotaksid tulevikus väga palju raha kui hakkaksid sellistes kohtades ülemõtlema.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1885
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Nojah, coolerina ma seda kätt tegelikult võtsingi ja nuppe lükates ei higistanud.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1886
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        ega jah. mõttetu koht kus higistada. sarnases olukorras ei foldi ka vastane oma kolme setti kui sinul juhtub seitsmete set olema. samas vahest mõni mängib oma overpairi seal üle ja kokkuvõttes sa siin nuppe pannes pikas perspektiivis ei kaota.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1887
                          I had to get the fuck out of this town

                          Seoses väga teravaks läinud olukorraga kodus, ei ole viimased nädal aega või kauemgi mängida saanud/suutnud. Veelgi enam, võtsin puhkuse välja ning põrutan paari päeva pärast häälega Euroopasse. Asjade ja elu üle järgi mõtlema. Ennast kaotama ja leidma.
                          Loodetavasti sobib L.Prantsusmaal asuv Taize klooster selleks otstarbeks.

                          Mis, kus ja kuidas edasi - ei tea veel.

                          Aga usutavasti kõik laabub ning suve teises pooles naasen kodumaale, pere ja pokkerilaudade juurde.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #1888
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Kõike paremat Nozzu!

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #1889
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              loodan et kõik laabub hästi (y)

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #1890
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Edu tegemistes!

                                Comment

                                Working...