Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #1846
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tõenäoliselt mõtleb ta, et kuidas pokkeriga kõige enam raha teenida.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1847
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      aga jh, endast paremaid m2ngijaid ei tasu kunagi vihata, neilt on vhmlt mida 6ppida

      ytlen ausalt ma ei saa aru mis see inimene m6tleb kes short stack pokkerit m2ngib
      k6ik lauad v6iks min 70bb olla vms
      http://forumserver.twoplustwo.com/54...acking-649903/

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #1848
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        njah arvasin mingi graph tuleb

        enne viskaks 500k ahju kui 3 aastat short stack m2ngiksin


        eks inimestel oma eesm2rgid, ei meeldi ka need kes pokkerit aint raha p2rast m2ngivat (rakeback grinderid, shortstacks jne)

        Comment

        • Viiidrik
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 128

          #1849
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Kui võimalikult palju raha võitmine pole pokkeris kõige olulisem, siis on ehk mõttekam play money peale mängida. Siis ei aja shortstackerid ja rb grinderid ka nii närvi

          Comment

          • anatoli grinder
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2010
            • 337

            #1850
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            kui sa mingi a la 21/18 ja minraised btn siis oled retard

            vihkan selliseid minbet nitte

            see on siis 6maxi kohta
            Natuke pokkeri matemaatikat. Miks on kasumlikum avada 2 bb buttonilt , kui 3bb. Ütleme , et keskmiselt steal 6nnestub 2 korda 3-st. Avades 2 bb v6idame kahel korral 3 bb ja komandal korral pannakse meile otsa ja kaotame 2 bb. Kesmiselt võidame 1 bb. Kui aga avada 3 bb (old school) jääme be. 4 bb ma ei räägigi, nendest ma ei saa aru. Võid ise välja arvutada kui mitu bb /100 see su winrate t6stab , avades 2 bb buttonilt.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1851
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
              Natuke pokkeri matemaatikat. Miks on kasumlikum avada 2 bb buttonilt , kui 3bb. Ütleme , et keskmiselt steal 6nnestub 2 korda 3-st. Avades 2 bb v6idame kahel korral 3 bb ja komandal korral pannakse meile otsa ja kaotame 2 bb. Kesmiselt võidame 1 bb. Kui aga avada 3 bb (old school) jääme be. 4 bb ma ei räägigi, nendest ma ei saa aru. Võid ise välja arvutada kui mitu bb /100 see su winrate t6stab , avades 2 bb buttonilt.
              nii lihtne see asi ka pole

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1852
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
                Kui võimalikult palju raha võitmine pole pokkeris kõige olulisem, siis on ehk mõttekam play money peale mängida. Siis ei aja shortstackerid ja rb grinderid ka nii närvi
                nice post t6esti

                quiti poker 2ra, sellise mindsetiga sa busto stakesidest edasi ei saa. m6ttetu aega raisata sul

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #1853
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  njah arvasin mingi graph tuleb

                  enne viskaks 500k ahju kui 3 aastat short stack m2ngiksin


                  eks inimestel oma eesm2rgid, ei meeldi ka need kes pokkerit aint raha p2rast m2ngivat (rakeback grinderid, shortstacks jne)
                  okei....

                  Comment

                  • Viiidrik
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 128

                    #1854
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Ma ei andud endale nõu siin postituses

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #1855
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      nii lihtne see asi ka pole
                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      see pole kyll mingi argument, 3x t66tab ka h2sti

                      lihtsalt lol minuarust kui mingi 40% steal nitt minraiseb buttonit, mis selle m6te on?

                      mu arust se mingi bumhunterite move kes post flop m2ngida ei oska 3bet potis siis minraisevad et saaksid natukenegi wr yleval hoida. m2ngudele sitt see ja tapab actionit

                      saan aru kui avad enamus btneid siis minraise "t66tab" aga mingi nittidel lihtsalt lol
                      Ehk siis sinu argumendid on paremad? Kui sa kedagi retardiks sõimad siis võiks korralikult põhjendada ka, mitte "lihtsalt lol" edasi tampida. See on nii tavaline sinu puhul, et teiste HH peale lihtsalt lol'id, aga kõige tähtsama asja - korraliku põhjenduse jätad välja. Sa võid ükskõik kui palju rääkida ,mida sa ise teed, aga kui sa ei suuda oma juttu põhjendada siis see pole midagi väärt.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #1856
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        kui avad mingi 80% jne btneid siis minraise prob fine sest su range on nii weak ja sa ei saa defida 3betide vastu

                        aga mingi nitt kes steal 40% ja minraiseb btn on lol sest ta range on piisavalt tugev et positsioonis m2ngida profitably, seega sa ei taha potte v2iksemaks teha sest sul postitsioon + kyllaltki tugev range niiet vastased teevad vigu sinu vastu oop, ja mida suurem pot seda suuremad need vead on = rohkem $$

                        mu arust need nitid kes minraisevad btn on bumhuntereid kelle fold to 3bet mingi 85% ja kes saaksid annihilated postflop

                        ja sellised vennad, t2pselt nagu shortstackereid, tapavad actionit

                        suht sama jutt mis enne juba r22kisin, kui need sinu jaoks argumendid pole siis gg

                        sorry nozzu et teemat spammime, hoian selleest edaspidi pilgu peal ja annan hh-des n6u

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1857
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          kui avad mingi 80% jne btneid siis minraise prob fine sest su range on nii weak ja sa ei saa defida 3betide vastu

                          aga mingi nitt kes steal 40% ja minraiseb btn on lol sest ta range on piisavalt tugev et positsioonis m2ngida profitably, seega sa ei taha potte v2iksemaks teha sest sul postitsioon + kyllaltki tugev range niiet vastased teevad vigu sinu vastu oop, ja mida suurem pot seda suuremad need vead on = rohkem $$
                          See on küll õige

                          Nitid võiks avada 4bb imo, callitakse suht samamoodi,3 betitakse maybe isegi vähem, kehvad mängijad ei oska sizingut valida ja pigem ei 3beti üldse siis bluffi/poolkõvaga. Kui kogu rangega BTN'ilt 4bb avad, range on tugev ja mängid IP, vastased teevad sitaks vigu OOP...

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #1858
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Juba arusaadavam tekst.
                            Imo ei saa 40% BTN steali eriti nitiks nimetada. FR'is on see suht standard isegi paljudel agrodel mängijatel ja umbes 40% BTNi steali vastu ma hakkangi blindidelt rohkem vastu mängima.
                            Arvan ka, et just väiksema avangu vastu teevad regularid rohkem vigu - hakatakse igasuguseid asju ette kujutama, peab vähem õnnestuma ja tehakse vigaseid betsizinguid.

                            Olen nõus, et kui steal veel madalam oleks siis võiks suuremalt avada, aga siis tuleks steal kõrgemaks ajada, mitte avangut muuta. 40% juures avaks vist pigem 2.5bb kui 2bb.

                            Lihtalt minu arvamus.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1859
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Kasutades õigust oma päevikus whainida, olles seejuures täielikult teadlik, et viin sellega päeviku kvalitatiivse taseme allapoole, ei saa ma siiski ohkimata jätta: "Möh, kaotasin täna nii KK vs AA kui QQ vs AK - selline päev siis."

                              Sorry

                              Jätkake nüüd strateegiliselt pädevamate postitustega :)



                              P.S Praegu meenus, et alles hiljuti oli ju tegelikult siin foorumis geiss kus keegi sai oma päevikus läbustamise eest bänni (või siis keerati päevik lukku). Nii, et tegelikult ikka ei ole nii, et oma päevik - tahan ja lämisen :)

                              Seega veelkord, sorry.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1860
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

                                P.S Praegu meenus, et alles hiljuti oli ju tegelikult siin foorumis geiss kus keegi sai oma päevikus läbustamise eest bänni (või siis keerati päevik lukku). Nii, et tegelikult ikka ei ole nii, et oma päevik - tahan ja lämisen :)

                                Seega veelkord, sorry.
                                linki

                                Comment

                                Working...