Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1081
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ilus ja kõik aga ma betiks flopi, turni ja riveri. Kui ma floppi ei beti siis ck/raisen väikselt mingi 1.25 oleks mahe.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #1082
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      betbetbet

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1083
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Check/raise sellisel flopil on ilmselt parim viis vastasest siin lahti saada. Ise lootsin check raise teha turnil ja siis riveril vastase nupud sisse saada. Paraku ta chekkis järgi. Et vastane oli juba niipalju nõrkust näidanud, siis ei söandanud riveril kah üle poole potist valuebetti teha.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1084
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Kui sa teda c/r'sid turnis, siis see on ülim tugevus ning tal ei ole ilmselgelt seal mõnda kätt millega jätkata võiks.
          Nii et nagu varaselt öeldud, bet-bet-bet liin on IMO parim.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1085
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Mnjah, samas, kui ta turnis betiks samuti pool potti, ehk 1 doltsi, siis oleks potis juba 3 doltis ja tema stäki suuruseks oleks 3.50. Kui mina omakorda teda kaks korda üle tõstaks, oleks potis 5 doltsi tema 3.50 vastu. Kas ta saaks siis veel loobuda? Ilmselt saaks - ma ei ole selle stack vs pot teooriaga tuttav.

            Comment

            • Matu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 284

              #1086
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              no ikka väga kahtlane et see vend yldse foldiks oma flopatud rida kui tal veel mingi pool bi on

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1087
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Matu Vaata postitust
                no ikka väga kahtlane et see vend yldse foldiks oma flopatud rida kui tal veel mingi pool bi on
                Heh. No ma ei saanud ju kuidagi teada, et ta rea otsas istub :) Nii et seda me ei saa arutlelus aluseks võtta.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1088
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Täna polegi ühtki huvitavat kätt ette näidata. Sessioon kulges kah väga rahulikult ja sujuvalt ülespoole. Mitte küll väga kõrgele aga +6.00€

                  Olen omadega jälle sealmaal, kust kolme järjestikuse kaotava sessiga alla pudenesin.

                  RÖH

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #1089
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kui pikad need sessid sul on õige?

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #1090
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Mind huvitab, mis stattidega sa mängid?

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1091
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Sessid mingi 250- 600 kätt.
                        Statid:
                        Last edited by Nozzu; 10.03.12, 10:34.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #1092
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Tänud. Nägin sind eile lauas ja ei uskunud, et mängid tegelikult stattidega nagu 9/8.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1093
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Nojah, lauad on erinevad. Mõnes lauas on tõesti mingi aja jooksul nii väiksed või isegi väiksemad ja kõrvalolevas lauas jälle samal ajal mingi 22/18 vms.

                            Edit:

                            Aa, sa olid vist see, kes must kaks kätt paremal istus ning justnimelt kelle tõttu ma mõne ringi järel lauast lahkuda otsustasin :). Ehk siis need statid olid sinu süül nii väiksed :P rikkusid oma tõstetega mu isoleerimise ja open raisemise plaanid ära kõik :)
                            Last edited by Nozzu; 10.03.12, 11:42.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1094
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Siis tuleb hakata light 4bettima:)

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1095
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Õhh, nühkisin täna kohusetundlikult oma 600+ kätt ära ja tulemus...tulemust pole. +0.80€

                                Lauad olid head tegelikult. Välja arvatud see, kus Bluelite istus :) OK, see oli kah hea laud, kuna seal istus üks megafish ja veel üks kalake. Paraku meelitasid nad lisaks minule veel kalamehi kohale. Ja et kaart kah ei jooksnud, nägi Bluelite järjekordselt äärmiselt kinnist mängu minu poolt :)

                                Aga tegelt kah, kõigis laudades see nii ei olnud :)

                                Ühe käe tegin bluelite vastu kah:

                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                8 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Player3 ($4.55)
                                UTG+1 Player4 ($10.15)
                                MP1 Player5 ($10)
                                MP2 Player6 ($10.75)
                                CO Player7 ($20.92)
                                BTN Player8 ($5.95)
                                SB Nozzu ($10)
                                BB Player1 ($7.22)

                                Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB 9 9
                                3 folds, Player6 raises to $0.30, 2 folds, Nozzu calls $0.25, 1 fold

                                Flop: 7 4 2 ($0.70, 2 players)
                                Nozzu checks, Player6 bets $0.50, Nozzu folds

                                Flop: Ok, ma jupp aega mõtlesin, kas callida floppi või mitte. No tõenäoliselt ta ei saanud ju sellele flopile pihta saada. Samas ma olin OOP ja oleks turnil ikka keerulises olukorras olnud.

                                Final Pot: $0.70

                                Player6 wins $1.67 (net +$0.87)

                                Nozzu lost $0.30



                                Njah. Aga nüüd üks õlle, pakk krõpse ja Breaking Bad.
                                Last edited by Nozzu; 10.03.12, 21:35.

                                Comment

                                Working...