Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1801
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ok.. bluffide jms muude kaartide jätkamise seisukohast jah, aga sina foldiksid siin AA??

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #1802
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      siis on te range nii kuradi kitsas, et AA ja KK muckitakse ka ja peetakse peenikest naeru.
      +1. Viskaks oma ässad siin kus kurat ja kaoks. Eriti kui Nozzu vastas :D

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #1803
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Nozzu vastu foldiks low seti ka.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1804
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          fck that shit.. ma never ei foldi AA seal.. aga põmst jah check-raiseda ei ole mõtet.. aga kui mina oleks preflop agressor, siis cbeti teeksin küll..

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #1805
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            imho on see ka best way.. mida siin slowtada.. JJ nii ehk naa siin edasi ei mängiks.. AK samuti mitte.. KK ja AA tõenäoliselt saab rahad sisse..
            Paljude vastu kes foldida suudavad panen 3 barrelit ka 72o'ga, samuti nagu mina, panevad ka paljud teised, nii et parim on lihtsalt callida ja bluffid ranges hoida, või lasta tal paar hittida, A või K näiteks ja saame valuet, c/r sellisel boardil on täiesti nobrainer imo...

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1806
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              fck that shit.. ma never ei foldi AA seal..
              ja kuidas läheb pokkeris?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1807
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                ja kuidas läheb pokkeris?
                not that good.. omahaga lasin BRi bustosse.. muidu FRiga on micros 6bb/100

                p.s. see muidugi short term, kuna see aasta olen holdemit mänginud 15k kätt ainult:)
                Last edited by Rage; 23.05.12, 10:34.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1808
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Njah, nüüd siis pärast 85 eurtsi väljakandmist ametlikult vähemalt paariks kuuks NL5-te mõistetud. Aga ma ei kurda, hea mugav tase mängimiseks.

                  Üks käsi kah tänasest sessist.

                  Vaenlane: 96 kätt 48/9 fold to c bet 33 % (6), river agression 1.0

                  $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                  8 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Player6 ($3.18)
                  UTG+1 Player7 ($12.69)
                  MP1 Player8 ($5)
                  MP2 Nozzu ($5)
                  CO Player2 ($5.29)
                  BTN Player3 ($3.47)
                  SB Player4 ($5.27)
                  BB Player5 ($9.54)

                  Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP2 10 A
                  3 folds, Nozzu raises to $0.15, 1 fold, Player3 calls $0.15, 2 folds

                  Flop: Q 9 K ($0.37, 2 players)
                  Nozzu bets $0.30, Player3 calls $0.30

                  Turn: 10 ($0.97, 2 players)
                  Nozzu bets $0.55, Player3 calls $0.55

                  River: 5 ($2.07, 2 players)
                  Nozzu checks, Player3 bets $1.30, Nozzu ??

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #1809
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Vaatasin käe mitu korda läbi, arvates et misreadisin midagi. Milles küsimus on? Tahad riveril allini raiseda vm.. ?
                    Mis su enda mõtteprotsess selle käe juures on? Milline nõrgem käsi callis flopi ja riveril betib? Mille jaoks see turni bet vajalik on - kas sa bluffisid või valuebettisid?

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1810
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Ei noh, ära üle mõtle :) Ega see polegi keerukas käsi. Või olen ma liiga loll, et riveri otust keerukaks pidada aga ma suht lõdva randmega viskasin seal oma kaardid minema igatahes :) Sorry, et segadust tekitasin.
                      Turni bet oli bluff, et saada flopil callinud käsi mukki. T oli selleks ideaalne, reppisin Jx ja sain pealegi veel võimaliku reatõmbe. Paraku ei läinud mu väike valge vale läbi. Riveril andsin alla.
                      Last edited by Nozzu; 23.05.12, 21:09.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #1811
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Keskmine villane ei foldi seal Qx ka, niiet ainuke asi, mis ta turni betile võiks foldida, on mastitõmme või 9x

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #1812
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Turni bet ilma riveri shoveta tundub raha põletamine.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1813
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Jep, kui sa arvad et ta on weak, siis beti turn ja shove river, vastasel juhul c/f juba turnis...

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1814
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Mhh....2nd barrel ilma kolmanda pauguta on raha põletamine? On ikka? Ebasoodsa turni puhul pole muidugi mõtet tühja paugutada, kui riveril nagunii plaanis alla anda aga kui tuleb kolekaart lauda ja on võimalus midagi reppida, siis tasuks ju olukorda ära kasutada - mis aga ei tähenda, et kui bluff läbi ei lähe, tuleb ikkagi riveril kogu raha sisse kühveldada. Või tähendab?

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #1815
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Kui sa tahad midagi reppida pead reppima ikka lõpuni välja :)

                                Riveri check ei reppi sul enam mitte midagi

                                Comment

                                Working...