k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #586
    Re: k2snakalle in (s)pain

    OO on hea valik. Saad särgi ka koos rakebäckiga.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #587
      Re: k2snakalle in (s)pain

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      soovitage mulle mingit site kus mängida peale Pokerstarsi. Teen mingi 10-15k kätt veel, et oma 650$ boonus seal ära osta ja siis on plaan uttu tõmmata.
      FTP-sse minna ei saa, sest noname mängib ka seal nl50 ja ühe IP alt on jama mängida siis kuna ühte lauda minna ei saa.

      On veel mõni suurem sait kus on FR? Või siis mingi hästi dongi sait, kus 6max on ka kergelt biiditav.
      bodog

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #588
        Re: k2snakalle in (s)pain

        microgaming ja enet

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #589
          Re: k2snakalle in (s)pain

          Detsember siis... no "peab meeldima"
          Täiesti läbipõlemise tunne tekib....2kuud tagasi biitisin seda limiiti üpris normaalselt ja nüüd mingi üle 100k käe BE..nüüd vist isegi vaikselt miinuses :S

          Tänagi sain kenasti fuller vs fullerit, AA vs KK põske ja igasugu naljakaid asju veel tunda.. aga tuleks mõni stack mulle..no ohei..kus sa sellega..igastahes tõmban ennast täna jälle kasti ära ja elu on ilus.



          edit: BE siiski
          Last edited by k2snakalle; 03.12.10, 19:39.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #590
            Re: k2snakalle in (s)pain

            Imo sul mindset tuksis läinud spanis + variatsioon. Kui toavahetus siis uuri ka 888

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #591
              Re: k2snakalle in (s)pain

              toad on juba välja valitud ja mõned tuhanded käed veel starsis, et 50 000FPP-d kokku saada ja siis teen leebet :)

              eks selle sita jooksuga ongi mindset tuksis, sest praegu olen juba rahul kui sess kasvõi BE jääb.. kui mingi 2-3BI plussi tuleb, siis on tuju eriti hea :D
              No lihtsalt selliseid cooler käsi mulle ei tule üldse ja kui mõni set vs set tulebki, siis ikka oskan seda regulari vastu slowtada ja tervet stacki kätte ei saa :S
              Põhilised kohad kus ma viimasel ajal stacki saan on PF allin mingi KK vs AK, KK vs QQ
              PF coinerid ja postflop coinerid ei ole juba ammu minu poole tulnud. Kõige hullem ongi see, et ma tean, et ma suudan neid regulare/fishe seal biitida vähemalt 2BB/100 winratega, aga mida ei tule on võidud.
              Ning see kõik viib tuju alla + mindseti tuksi.
              Last edited by k2snakalle; 06.12.10, 01:57.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #592
                Re: k2snakalle in (s)pain

                kas mul on tunne, et me kohtume varsti samas toas?:)
                Õnneks me vist peamiselt sama limiiti ei grindi, vahel NL50 miksin hulka.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #593
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  no tra küll.. 10k kätt dets... ja showdown winnings on miinuses...väga haige
                  Tänase päeva pärl oli muidugi flopatud fuller vs nelik.
                  Vaatasin veel, et ossa tra..ammu pole nii hästi flopanud..ja hästi floppamisel oli siis ka põhjus, et ikka neliku kinni maksaks.

                  nii krdi kopp ees sellest starsist... ma loodan, et uus tuba saab päästeingliks..ehk jooks muutub. Kui ei, siis on täbarad lood, sest rolli on praegu alles ~2k + varsti vabaneb 650$ boonus... kui see bustoks läheb, siis lõpetan ametlikult "pokkeri pro" elukutse ja lähen tööle. Mina obv ei talu sellist asja mis praegu toimub.
                  edit: muidugi ilmselt pokkerit ma ei jäta, aga võtan seda siis rohkem hobina või nii

                  Lisan siis viimase 12k käe graafiku.... obv ei biidi

                  Last edited by k2snakalle; 06.12.10, 14:23.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #594
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    Esimene sess täna +2bi ja teine natukese aja pärast kohe laksti -2bi.

                    Kas sellised käed ükskord lõppevad või mitte??
                    Vastas oli eluelu donk..kui tal midagigi oli, siis ta callis helikiirusel..beti suurust ta küll jälgida ei jõudnud... sellest ka selline flopi bet

                    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
                    Hand converted by PokerTracker 3

                    MP+1: $67.00
                    CO: $50.00
                    BTN: $52.15
                    SB: $39.85
                    BB: $50.00
                    UTG: $68.75
                    Hero (UTG+1): $69.40
                    MP: $41.05

                    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

                    Pre Flop: ($0.75) Hero has A A

                    fold, Hero raises to $1.50, fold, fold, CO raises to $4.25, fold, SB calls $4.00, fold, Hero raises to $13.75, fold, SB calls $9.50

                    Flop: ($32.25, 2 players) 5 6 8
                    SB checks, Hero bets $26.00, SB calls $26.00

                    Turn: ($84.25, 2 players) 6
                    SB checks, Hero bets $0.50, SB calls $0.10 and is all-in

                    River: ($84.45, 2 players) 4

                    SB shows 7 A (Straight, Eight High) (PreFlop 6%, Flop 31%, Turn 18%)
                    Hero mucks A A (Two Pair, Aces and Sixes) (PreFlop 94%, Flop 69%, Turn 82%)
                    SB wins $81.45

                    Comment

                    • Intzsz
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 105

                      #595
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      pm

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #596
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
                        pm
                        ??
                        Ma ootan sind juba tükk aega msn-i aga keda pole oled sina :D

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #597
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          Full tildis ei saa üldse ässasid.

                          Comment

                          • Intzsz
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 105

                            #598
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            saada pmiga msn, mul pole millegi pärsat midagi tulnud.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #599
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              kontakti all ju kenasti olemas :)
                              edit: PM saadetud

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #600
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                Vastane 15/11/3 1700kätt
                                Turni agro 2

                                PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
                                Hand converted by PokerTracker 3

                                MP: $50.00
                                MP+1: $57.90
                                CO: $53.00
                                BTN: $34.45
                                Hero (SB): $55.70
                                BB: $55.40
                                UTG: $75.35
                                UTG+1: $50.00

                                Hero posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

                                Pre Flop: ($0.75) Hero has T T

                                fold, fold, fold, MP+1 raises to $1.50, fold, fold, Hero calls $1.25, fold

                                Flop: ($3.50, 2 players) T 2 4
                                Hero checks, MP+1 bets $2.00, Hero raises to $6.50, MP+1 calls $4.50

                                Turn: ($16.50, 2 players) K
                                Hero bets $10.50, MP+1 raises to $49.90 and is all-in Hero??


                                Aga good run jätkub...

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...