k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #556
    Re: k2snakalle in (s)pain

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Rikkurid olete ikka, et 5 liitriseid masinaid ostate :)
    5-liitrist kutsutakse ju smallblock, ehk väikemootor. Õige mootor on ikka 7+ liitrit.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #557
      Re: k2snakalle in (s)pain

      Algselt postitas wousha Vaata postitust
      5.0l mootor ja 127kw, kohutav ... usun et minu chipitud a4 1.8TQ näitab ka sellele tagatulesid.
      nice võrdlus

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #558
        Re: k2snakalle in (s)pain

        no sellise mänguga ei saa ma never seda camarot endale lubada:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Üks väga tilti ajav käsi.. nagu midaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....euro laud ka veel

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #559
          Re: k2snakalle in (s)pain

          [YOUTUBE]S0yWls6FfNA[/YOUTUBE]
          9:00 :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #560
            Re: k2snakalle in (s)pain

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Rikkurid olete ikka, et 5 liitriseid masinaid ostate :)

            Ma autode alal täielik donk. Palju selline asjanud sajale kütet võtab?

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #561
              Re: k2snakalle in (s)pain

              täpselt nii kuidas vajutad :)
              Minu jalaga võtab ta linnas raudpolt sinna 18-20l juurde :)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #562
                Re: k2snakalle in (s)pain

                Justkui jõhker downswing hakkas pihta alates sellest, kui Hispaaniasse kolisid. Vajalik aeg!


                Tuult tiibadesse igal juhul.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #563
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  nojah.... täpselt siis hakkas see kammajaa pihta kui siia kolisime. Kohe esimene päev -300$ ja mänguliselt plussis olekut olen väga väga vähe saanud nautida. Täielik RB pro... samas kõik suured käed vaatan alati üle ja imemine, imemise otsa. Nüüd vaatan juba absoluutselt kõiki käsi mis on kaotatud 5$ või rohkem + kui mõnel käel teen suckoudi, siis märgin käe mängimise ajal ära ja pärast vaatan ka need käed üle, et kas oli viga või oli ikka õige tegu nuppe lükata.

                  Samas tuli jällegi downswing mõnes mõttes õigel ajal, sest eestis oleks sellise pasa peale ammu pokkeri 5korda nahhui saatnud ja tööle läinud, siin aga pole muud varianti kui lihtsalt edasi pingutada.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #564
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    Olen kuulnud, et FRis pidavat variatsioon väiksem olema, kui short-handed mängus, aga nii siinse kui ka leitsi teema järgi tundub, et on vastupidi hoopis.

                    Edu laudades igatahes ja loodetavasti hakkab ka kaart vastu pidama.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #565
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      on päevi kus kaart peab ja käsi tuleb, actionit saab...ja järgmine päev standard BS
                      Nagu eilegi 3.5bi kenasti üles ja täna -5bi

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #566
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Olen kuulnud, et FRis pidavat variatsioon väiksem olema, kui short-handed mängus, aga nii siinse kui ka leitsi teema järgi tundub, et on vastupidi hoopis.
                        +1

                        Ma mõtlen sama vahel. Ilmselt pole korraliku downswingi ise kogenudki. Aga eks samas SH urkasaitidel rohkete fishidega vs pokerstarsi FR regularidega võrdsustab seda pisut. Muidugi madalamal mängides seda ei tunne ka väga.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #567
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          mul vist ka aitab sellest jamast... tõmban kuskile urkasse grindima. Olen loll ja Ei biidi seda Pokerstarsi

                          Comment

                          • Ahangama
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 615

                            #568
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            Küll läbi grindid selle jama. Kas oled nicki jälle vahetanud? pole laudades näinud enam?

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #569
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                              Küll läbi grindid selle jama. Kas oled nicki jälle vahetanud? pole laudades näinud enam?
                              no 1k käelised päevad ja need ka lambi aegadel

                              E:täna oli üks neid väheseid päevi,kus sai mängitud üle 1k käe.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #570
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                nicki ei ole vahetanud, aga mul kaob igasugune mängimise isu ära selle jama peale.
                                See nädal mingi 4-5k kätt vaid teinud.

                                Comment

                                Working...