k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #541
    Re: k2snakalle in (s)pain

    ära anna alla. hiljemalt reedeks on võõrutusnähud kadunud.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #542
      Re: k2snakalle in (s)pain

      täna äärepealt oleksin alla andnud, aga miski ikka sunnib mitte tegema :D
      Muidugi see väike sesss oli hea, 400kätt ja +4bi.
      Aga nüüd olen juba paar päeva kannatanud, seega enam alla ei anna :D

      raske on ka ilmselt seepärast, et sm112 ja noname käivad minu toas rõdul suitsu tegemas. Ja see lõhn on lihtsalt niiii kutsuv :D
      Last edited by k2snakalle; 16.11.10, 14:26.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #543
        Re: k2snakalle in (s)pain

        Ma eile olin kadunud, täna käin trennis ja võtan ühendust.

        Comment

        • Intzsz
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 105

          #544
          Re: k2snakalle in (s)pain

          Kui ma mõned aastad tagasi suitsetamist maha jätsin, siis kui isu tuli mõtlesin, et ei tee kohe vaid mõneaja pärast. Siis unustasin jälle mõneks ajaks oma suitsu isu täiesti ära ja niimodi ükshetk avastadki, et jälle suitsuvaba päev möödas.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #545
            Re: k2snakalle in (s)pain

            Ma ise motiveerin end veel nii, et kannatan praegu ära ja siis kuu pärast võid igal peol suitsu teha nii, et hommikul ei ole vaja taas uut suitsu teha.

            Lisaks veel niipalju, et kui peaks pärast pidu kaine peaga suitsu tegema siis tuleb joomine maha jätta/veelrohkem koomale tõmbama. win-win situatsioon :)

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #546
              Re: k2snakalle in (s)pain

              plz plz plz tehke nii, et kui ma kuu aja pärast eestisse tulen, et see on veel müüa:

              http://www.auto24.ee/used/778922

              hirmsasti tahaks vaatama minna ja kui kannatab natukenegi kriitikat, siis teen raudpolt endale selle jõulukingi suveks :)
              nagu 89camaro ja TUMEPUNANE!!! oiiiiiiii


              edit: no selline grindimise isu tuli kohe peale, et jube! Oligi motivatsiooni vaja ja kui nägin seda kuulutust, siis tuli meelde, et mille nimel tasub pingutada. Usa v8 mõnus pödin ja siis möire...nuuuuts..ja veel camaro ja tumepunane... hypermegagiga nuts!
              Last edited by k2snakalle; 20.11.10, 06:33.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #547
                Re: k2snakalle in (s)pain

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Helista sellele vennale, pane auto kinni. Ütled ,et maksad paar K-eeki peale.

                auto on väga nuts!
                Last edited by Priidix; 20.11.10, 08:43.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #548
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  Ainuke viga on 5l mootor...
                  muidu kui on orig IROC, ja kere korras, siis on hea pakkumine
                  Last edited by peete82; 20.11.10, 08:49.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #549
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    Ainuke viga on 5l mootor...
                    muidu kui on orig IROC, ja kere korras, siis on hea pakkumine
                    Tundub, et sa natukene jagad seda värki.
                    Miks see 5l nii halb siis on? 5.7l oleks ofc parem, aga mis selle 5.0l mootori nii suured vead siis on? Ja 5.0 on palju rohkem levinud ka minu arust.

                    Minu jaoks on camaro camaro, aga räägi mis see IROC peaks täpsemalt olema?

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #550
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      mõnusalt jube auto jah, saaks veel kängururauad ette, võiks vabalt neegreid taga ajada ja hirmutada.

                      Comment

                      • wousha
                        FPP Pro
                        • Oct 2009
                        • 268

                        #551
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        5.0l mootor ja 127kw, kohutav ... usun et minu chipitud a4 1.8TQ näitab ka sellele tagatulesid.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #552
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          Algselt postitas wousha Vaata postitust
                          5.0l mootor ja 127kw, kohutav ... usun et minu chipitud a4 1.8TQ näitab ka sellele tagatulesid.
                          Ma ei usu, et ta sellega drag race tegema hakkab. Sinu audi 1,8l mootor piniseb nagu sääsk, samas kui 5.0l häält on mõnus kuulata. Sealt ka erinevus..

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #553
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            Tundub, et sa natukene jagad seda värki.
                            Miks see 5l nii halb siis on? 5.7l oleks ofc parem, aga mis selle 5.0l mootori nii suured vead siis on? Ja 5.0 on palju rohkem levinud ka minu arust.

                            Minu jaoks on camaro camaro, aga räägi mis see IROC peaks täpsemalt olema?
                            IROC Z on erimudel, mille tunned ära spoileriringist ja võredega kapotist. 5l on nõrguke jah, 5,7l on võimsam ja saab ka kergesti jõudu juurde.
                            Üldiselt sihuke vana ameeriklane tahab aeg-ajalt veidi remonti saada ja soovitav on, et sul on endal garaaz ja tegemisvõimalus olemas.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #554
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              Algselt postitas wousha Vaata postitust
                              5.0l mootor ja 127kw, kohutav ... usun et minu chipitud a4 1.8TQ näitab ka sellele tagatulesid.
                              No mida juttu. Samahästi võin öelda, et A4 on kohutav auto.. endal on olnud ja never ei taha tagasi.
                              Kindlasti tasuks sinu 1.8 ja selle camaro väänet võrrelda
                              See auto ei ole mingiks dragiks mõeldud .. vaid hoopis see ilus kere + võrratu hääl Mingi 4-ja silindriline turbokas ei saa never selle lähedale.

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Üldiselt sihuke vana ameeriklane tahab aeg-ajalt veidi remonti saada ja soovitav on, et sul on endal garaaz ja tegemisvõimalus olemas.
                              no näppe õliseks ma ei ole kunagi kartnud teha (õppisin ju vahepeal autotehnikuks isegi :D) Jagan remondist suht palju, aga lihtsalt need spets mudelitest jne ei jaga väga :)
                              Last edited by k2snakalle; 20.11.10, 21:37.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #555
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                Rikkurid olete ikka, et 5 liitriseid masinaid ostate :)

                                Comment

                                Working...