k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #751
    Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

    Mõtlesin hommikul, et kas mängida starsis või ongames... vaatasin, et ongames laudu on ja istusin sinna, kuigi viimasel ajal nii haige jooks seal olnud.
    2-s lauas oli paremal käel mul selline vend http://www.pokertableratings.com/ong...search/guide62
    Lihtsalt 90% käsi mängis agrolt ja suutsin talle kenasti 2bi ära anda :S AK vs JJ ja TPGK vs TP+fd ja obv tuli fd ära.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #752
      Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

      Noh suht fail kuu oli, profit 150$ umbes + rb umbes 100$
      Nagu öeldud, siis selle kuu profit läheb kõik coachingu alla. Esmalt mingi videosite.. teagi kas võtta DC või CR? Ja võtan mõne tunni coachingut mõne kõvema venna käest, sest see pole normaalne, et 6max nl30-ga hakkama ei saa. Vigu ka palju teinud kehva jooksu pärast, aga üldiselt ka mäng lonkab.

      Algneplaan oli ainult profit coachi alla panna, aga tundub, et tuleb ka RB sinna liita, et paar tundi coachi saada.
      Mis raamatuid soovitate muidu?
      Last edited by k2snakalle; 01.02.12, 17:22.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #753
        Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max



        6max siis. Enamasti NL30, natukene starsi nl25 ja mõned käed nl50-s kui olen kena fishi leidnud, aga siiski alati hävinud sellele leitud fishile.

        Vaatan videosid ja õpin, aga aina hullemaks asi läheb. Naljakas on see, et alguses hüppasin tundmatusse vette nö ja nagu näha siis graafik läks kenasti up.. mida rohkem õpin, seda hullemaks läheb- seega eks erand kinnitab reeglit (õppides saad paremaks:D)
        +mingi 4/6 tablemine ei tooda just väga palju käsi kui keskeltläbi on päevas aega 1,5h mängida
        Last edited by k2snakalle; 12.02.12, 23:28.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #754
          Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

          Äkki õpid valedelt inimestelt, LOL?:D

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #755
            Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

            eks tegelikult oli see, et olin regsidele tundmatu ja sain paljude bluffidega ära. Nüüd on ikka dünaamika tekkinud 30% regsidega....nagu urkasite 6max on hoopis midagi muud kui starsi 6max (madalad limiidid) kus mängijaid on palju ja siis hajuvad ära.

            Ja FR-is ei tekkinud pea never sellist "meta dünaamikat" regsidega. Päevast päeva ühed ja samas vennad vastas ja hullult tahetakse üle mõelda, aga nu käsi vähe ja lihtsalt ei taha enam value käsi tulla. +setupid on tihedad :)
            Ei oleks never arvanud, et mingi nl30 kohta sellist juttu räägin, aga tõsiselt on raske praegu.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #756
              Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              eks tegelikult oli see, et olin regsidele tundmatu ja sain paljude bluffidega ära. Nüüd on ikka dünaamika tekkinud 30% regsidega....nagu urkasite 6max on hoopis midagi muud kui starsi 6max (madalad limiidid) kus mängijaid on palju ja siis hajuvad ära.

              Ja FR-is ei tekkinud pea never sellist "meta dünaamikat" regsidega. Päevast päeva ühed ja samas vennad vastas ja hullult tahetakse üle mõelda, aga nu käsi vähe ja lihtsalt ei taha enam value käsi tulla. +setupid on tihedad :)
              Ei oleks never arvanud, et mingi nl30 kohta sellist juttu räägin, aga tõsiselt on raske praegu.
              Nagu ise oleks kirjutanud:D GL!

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #757
                Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                Väiksemate site'de kohta ei tea kaasa rääkida, aga kuni NL25 ei adjustita üldse starsis. Mõtlen multitablereid. Üks võitev regi, kes stealib meeletult aga foldib pea alati 3betile, mängib veel shortstack aga ei lahku lauast kui duubli saab, seega on küllalt tihti ka suurema stackima. 3bettisin tema steale any two mingi tund aega, siis hakkas adjustima sellega, et hakkas mind flattima OOP väikeste stackidega, selle asemel et shoveda. Siis näiteks üks kes pre on üliaggro, betib alati flopi, ALATI, ja siis c/f turni. Floatin any two teda. Minu arust regidega madalal limiidil on hulga lihtsam mängida kui paljude recreational playerite vastu.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #758
                  Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                  nujah, aga ega praegu polegi põhiline eesmärk raha teenida. Valmistada ennast ette ikka low/mid stake mänguks. Usun, et starsis 6max nl50 ja nl100 on juba vähe teised terad võrreldes nl25-ga. FR-is oli küll nii, et nl50 ja nl25 olid ikka nagu öö ja päev :D
                  Last edited by k2snakalle; 13.02.12, 17:09.

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #759
                    Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                    Sa kindlasti oled mõelnud nendele asjadele, aga need paar mõtet on aidanud mind edasi. Loodetavasti see post ei tundu levelina, pikk päev seljataga.

                    Ei ole küll tuttav sinu profiiliga, aga Sa ilmselt õpid mitmest eri allikast samaaegselt ja saad ka coachingut. Võibolla peaksid õppima ühest/kahest allikast korraga (näiteks, kui videoseeria on tervikuna väljas ja plaanis on vaadata). Eelista coachi/videoid/foorumeid raamatutele. Strati/videote tagasiside/arutlus foorumites tuleks ka läbi käia (näiteks DC).

                    Üks asi veel on handhistory analüüs laua kohta parema mängijaga/ coachiga. Seda peaks tegema vähemalt peale suuremaid miinussesse või spetsiifiliselt mõne Sinu jaoks raskema mängijatüübi vastu adjustimisel. Võib ka teha miinuses oleva laua kohta, kui teised lauad on plussis.

                    Ja punast joont ei ole mikros vaja plussi saada, kuigi seal oli ~ -10 bb/100h vms kriteerium minu mälu järgi. ABC-st mikros täiesti piisab. "Mikro" on NL10-NL50 selles kontekstis.

                    Kui Sa õpid uusi asju, siis veendu, et läbitöötatud materjal saaks laudades korralikult kinnistatud ja läbi mõeldud, praktiseeritud. Pane rõhku ABC-le ja õpi materjalidest, mis käivad Sinu limiidi kohta ja on kuni pool aastat vanad. Mõtted paberile või excelisse, raskemad olukorrad postflop EV arvutajasse/ Pokerstovi rangedena jne. Nende asjade kordamine teeb alguses ainult head või kui kindlust on juurde vaja.

                    Võiksid keskenduda põhiliselt ühe saidi ühele limiidile (laudade arv on näiteks Starsis 2-4, mitte 6-8), näiteks 80 % ajast/mahust. Teistel saitidel mängid ainult Sinule väga soodsatel tingimustel. Kui vastas on väga halb mängija, siis miks mitte ka NL50, kuniks roll kasvab.

                    Hakkad laudu juurde lisama (jõuad oma tavalise laudade arvuni), kui stabiilse oled saavutanud (kohanenud, puhanud jne), näiteks 5k-10k kätt (jah, see on väike sample). Kui mäng läheb väga halvasti, siis ise lasen 2-3 lauaga ja mõttega, miks halvasti läheb. Teen vastavad noted, millised liigutused minu jaoks ei toimi teatud vastaste korral (minuspetsiifiline, kuid on mind aidanud ja mikros toimib). Kui mäng on norm, siis mängin 4-6 lauda.

                    Nagu keegi ühes teises päevikus mainis, siis regularide/semiregularide kohta võiks olla readid ja pane notes faili kirja ka esialgne adjusting strat, kui meelde ei taha jääda. Selle osaga omal probleeme hetkel.

                    Kui seda postitust maha tegema ei hakata targemate poolt, siis loe vahepeal uuesti ja tee mental note, mida teinud oled ja millest regulaarselt vajaka jääb.

                    Comment

                    Working...