k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #736
    Re: k2snakalle NL100! :)

    K2snakalle @ PKR = sina?

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #737
      Re: k2snakalle NL100! :)

      Pole PKR-is mänginud kunagi :D

      Mis siis vahepeal toimunud? Midagi :D
      Suve lõpuga ja kooli algusega pidasin "väikest" pausi pokkerist... sept-dets mängisin mõne üksiku sessi/sng ajaviiteks.
      Dets alustasin uuesti.. kuna mäng katki, siis alustasin nl25 FR.. pool kuud jooksin päris hästi, siis hakkas paska voolama ja teeb seda siiani.
      Viimase 3000käega 12bi alla ev.. nagu whaaaaaat :D (mingi PF allin flippamist on vähe olnud)
      Igastahes, kuna nüüd mängin rohkem hobi korras ja FR viskas üle+sellel tulevikku ei näe, siis selle tulemusena olen nüüd 6maxis... eks näeb mis tulevik toob. Praegu nl10 ja obv vaid õppimise eesmärgil nii madalal, et saada aimu rohkem üldisest dünaamikast ja vead odavad oleks.

      Kaalusin ka HU, aga muutun liiga isiklikuks HU mängides + olen kärsitu, SNG-d pole nagu kunagi multitablemisena meeldinud+meeldib sessi lõpetada täpselt siis ui tahan ja seega tundus 6max ainuõige valik.
      Last edited by k2snakalle; 30.12.11, 22:25.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #738
        Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

        head vana-aasta lõppu!

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #739
          Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

          päeviku jälle täiesti ära unustanud. Ega mu päevik on maruigav ka.. täielik pokkeripäevik, aga noh egas ta midagi muud olla ei saa...elu on mul selline, et kas ei toimu suht midagi või siis toimub midagi sellist, mis ei kannata netiavarustesse kirjutamist, seega i stick to poker
          Tänud pikk28! Sooviks head uut, aga enam ei tohi

          Nimelt nüüd mängin ongames ja mulle meeldib. Algas 5k käega +10bi...kena hiiter.. järgmise 2k käega sellest pool läinud.
          Nimelt olen aru saanud, et starsis olev mängutempo ei sobi mulle vist üldse, sest mängisin eile seal 6maxi samuti 5-6laual (hands per hour sama mis ongames või no hästi nõks rohkem) aga peale 45minti oli pea paks..kuidagi tempo nii suur ja pole vist kiire mõtleja. Ongames on kuidagi rahulikum ja lasen 2h+ sesse.
          Nimelt sai ükspäev Ahangamaga sessi tehes öeldud, et $$$ mis jaanuarikuus teenin kasutan õppimiseks (see ütlus oli ka minu enda jaoks natukene üllatus, aga nii kui olin öelnud, siis hakkas see meeldima ning i stick to it :) ) NL30 on minu ajuga veel biiditav ja suht läbinähtavad vastased, siis kõrgemal on ilmselt olukord vähe karmim.
          Videosite (1-2kuud) + coach.

          Samas ennem mingit coachi peaks mängima nl50+ ja üldist gameflow-d tunda saama (siis saan ise ka aimu, et mis kohad mul nõrgad ja millele rohkem pühenduda...samas jälle võin nii rohkem raha kaotada..krt seda teab kumb parem on). Kuna kool hakkab ka jälle pihta, siis ega asi väga kiirelt ilmselt ei arene, aga proovin ennast kokku võtta.
          Last edited by k2snakalle; 08.01.12, 13:40.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #740
            Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

            Millisesse ongame tuppa suundusid ? Kuida rb -ga lood on seal ?

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #741
              Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

              goalwin ja lood rb-ga on täitsa head võrreldes starsiga :D

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #742
                Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                40% tundub solid jah :D

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #743
                  Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                  Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                  40% tundub solid jah :D
                  See 40% digimuutub mingi 25%-ks tänu essence-le.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #744
                    Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                    No vähemalt saab sedagi , võrreldes Starsiga kus alla Supernova pole mõtet mängida.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #745
                      Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      See 40% digimuutub mingi 25%-ks tänu essence-le.
                      no kui võtta, et 40% digimuutub 25%-ks, siis mu RB on digimuutunult natukene alla 40% :)
                      (täpselt ei oska öelda kuna nii vähe mänginud ja kas PT3 loeb makstud rake õigesti ongame tubades?)

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #746
                        Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                        See oleneb winratest. Mida suurem winrate, seda vähem rb saad. Alguses võib sul enamvähem 40% olla, mingi aeg langeb raudselt, kui sa just -20bb ei lase.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #747
                          Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                          sick süsteem ikka tglt :D

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #748
                            Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                            HEM näitab alates 1.11.2011 makstud rakeks ongames 1204,47.
                            RB pakkuja andmetel õige näit 835,56.
                            Tegelik RB protsent 45 asemel 31. You do the math...

                            EDIT: Tigranole: no ma fish ka olin seal viimased 30k kätt, ainult +3bb/100
                            Last edited by Tarmonator; 08.01.12, 17:03.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #749
                              Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                              Üldjuhul selline see kõikumine on, isegi kehvemaid näitajaid on olnud.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #750
                                Re: k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

                                Ongame :)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                mänguisu on täiesti nullllllllllll

                                Comment

                                Working...