k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #436
    Re: k2snakalle in spain

    kui esimene grindi päev läks aia taha, siis teise päevaga tõmbasin tagasi..
    teine päev siis.. 10h mängu ja...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    2päevaga pea 1/4 600$ depo boonusest vabastatud :)
    Last edited by k2snakalle; 22.10.10, 18:01.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #437
      Re: k2snakalle in spain

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      kui esimene grindi päev läks aia taha, siis teise päevaga tõmbasin tagasi..
      teine päev siis.. 10h mängu ja...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2päevaga pea 1/4 600$ depo boonusest vabastatud :)
      2months2million :D?

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #438
        Re: k2snakalle in spain

        siiani suht nullis nühkimine olnud...ja vigu olen ka ikka metsikult teinud. Lihtsalt mitu korda ei ole tähele pannud, et 4reakaarti on maha tulnud.. haige

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #439
          Re: k2snakalle in spain

          mnjah im rakeback pro. 54 tundi auku pannud
          Täielik moti puudus ja vigu teen ka tänu sellele ikka palju rohkem

          edit:



          vähemalt on rakeback+boonus tulnud mingi ~700$ plussi

          aga nüüd võtan vähem laudu ette.. mingi 12max proovin hoida ja kõik käed selgelt läbi mõelda.
          aitab küll sellest BE nühkimisest
          Last edited by k2snakalle; 27.10.10, 21:37.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #440
            Re: k2snakalle in spain

            mis levelit sa mängid, et saad 34k käe peale 700$ rakebacki? natukene kummaline..

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #441
              Re: k2snakalle in spain

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              mis levelit sa mängid, et saad 34k käe peale 700$ rakebacki? natukene kummaline..
              +Boonus

              Comment

              • Dzuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 445

                #442
                Re: k2snakalle in spain

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust

                2päevaga pea 1/4 600$ depo boonusest vabastatud :)
                Ju see sama boonus

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #443
                  Re: k2snakalle in spain

                  ikka jah....peale graafiku postitamist tuli veel 150$ miinust...mängisime veel nonamega koos ja no unreal mis toimus

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #444
                    Re: k2snakalle in spain

                    k2snakalle in pain

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #445
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      üks kena käsi eilsest:

                      PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      BB: $50.00
                      UTG: $26.45
                      UTG+1: $41.50
                      MP: $41.25
                      MP+1: $49.25
                      CO: $32.60
                      Hero (BTN): $59.30
                      SB: $50.00

                      SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

                      Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has A A

                      fold, fold, MP raises to $1.50, fold, fold, Hero raises to $6.00, fold, fold, MP calls $4.50

                      Flop: ($12.75, 2 players) Q 7 5
                      MP bets $35.25 and is all-in, Hero calls $35.25

                      Turn: ($83.25, 2 players) K

                      River: ($83.25, 2 players) J

                      MP shows T A (Straight, Ace High)
                      Hero mucks A A (One Pair, Aces)
                      MP wins $80.25

                      Hand 0: 98.081% 98.08% 00.00% 971 0.00 { AdAs }
                      Hand 1: 01.919% 01.92% 00.00% 19 0.00 { AcTs }

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #446
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        päris rõve

                        Comment

                        • Hullapple
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 364

                          #447
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          Loodan et sa ei pahanda aga lisan siia yhe oma käe et näidata et saab veel hullemini :) Kui see juhtus naersin puruks ennast.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Hullapple; 28.10.10, 19:40.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #448
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                            Loodan et sa ei pahanda aga lisan siia yhe oma käe et näidata et saab veel hullemini :) Kui see juhtus naersin puruks ennast.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Nende käte juures ikka kõva vahe sees. Loeb ikka hetk, millal kõik nupud sisse said.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #449
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              Juhtub.
                              Kaotasin ükskord 8 käe jooksul NL50HU-s 2x (!) runner runner (!) nelikule.
                              Mõlemad korrad floppasin tripsi (!). Wow, aga teine kord ma ei maksnudki kinni, uskusin nelikut ja säästsin raha lol.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #450
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                ma olen flopis overseti vastu rahad sisse saanud ja hitisin neliku turnis

                                Comment

                                Working...