Re: k2snakalle in (s)pain
pole midagi vahepeal siia kirjutanud...noh pole väga millesti kirjutada.. BE lasen.
Täna viimane sess:
Lõpu poole kaotatud käed siis:
Tema stackimis range vastu on mul PF vähemalt 40% equityt.
pole midagi vahepeal siia kirjutanud...noh pole väga millesti kirjutada.. BE lasen.
Täna viimane sess:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Lõpu poole kaotatud käed siis:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tema stackimis range vastu on mul PF vähemalt 40% equityt.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

J
5

Comment