k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #571
    Re: k2snakalle in (s)pain

    pole midagi vahepeal siia kirjutanud...noh pole väga millesti kirjutada.. BE lasen.

    Täna viimane sess:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Lõpu poole kaotatud käed siis:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tema stackimis range vastu on mul PF vähemalt 40% equityt.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #572
      Re: k2snakalle in (s)pain

      nonii....igastahes täna oli vist elu kõige huvitavam sess üldse....kuidagi nii põnev oli mängida. Mänguisu ja üldine tuju on igastahes laes! Koguaeg oli tunne, et fishid mängivad üle, aga samas tundus, et suutsin mõnes kohas väga hea foldi teha ja olen uhke enda üle- olgu see siis vale või õige otsus.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      kohe varsti lisan mõned küsitavad käed ka üles!

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #573
        Re: k2snakalle in (s)pain

        1) Vastane 8/7/3 209 kätt. PF 3bet 2.
        Riveril nägin valuet QQ, JJ käest ja samas kui shoveb, siis peab ilmselt foldima? Kas on mõtet riveril bettida ja kui palju?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2) Tegemist fishiga 78/22/3 9kätt.
        Kas antud turnil peaks edasi paugutama? Ja as played..kuidas riveril käituda?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #574
          Re: k2snakalle in (s)pain

          Villianil esimene käsi lauas ja sisetunne ütles, et ta lihtsalt donkab + PTR andis sellele veel kinnitus. PF shove oleks kindlasti parem olnud, aga noh tagant järgi tarkus + teadsin, et niikuinii ühelgi flopil enam alla ei anna.. A oli natukene scary, aga ta minraise jälle, siis teadsin, et tal ei ole sittagi! No palun andke padruneid

          PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 5 players
          Hand converted by PokerTracker 3

          CO: $50.00
          BTN: $18.25
          SB: $63.80
          Hero (BB): $50.75
          UTG: $71.85

          SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50, CO posts DB $0.50

          Pre Flop: ($1.25) Hero has Q Q

          fold, CO raises to $1.00, BTN calls $1.00, fold, Hero raises to $4.50, CO raises to $8.00, fold, Hero raises to $18.00, CO calls $10.00

          Flop: ($37.25, 2 players) J A 4
          Hero bets $14.00, CO raises to $28.00, Hero raises to $32.75 and is all-in, CO calls $4.00 and is all-in

          Turn: ($101.25, 2 players) 3

          River: ($101.25, 2 players) K

          Hero shows Q Q (One Pair, Queens) (PreFlop 82%, Flop 78%, Turn 0%)
          CO shows 2 5 (Straight, Five High) (PreFlop 18%, Flop 22%, Turn 100%)
          CO wins $99.25

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #575
            Re: k2snakalle in (s)pain

            Fishiga mingi neljas käsi HU-s :)

            PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 2 players
            Hand converted by PokerTracker 3

            Hero (BB): $50.50
            SB: $48.95

            SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

            Pre Flop: ($0.75) Hero has 9 8

            SB calls $0.25, Hero checks

            Flop: ($1.00, 2 players) 8 6 4
            Hero checks, SB checks

            Turn: ($1.00, 2 players) 9
            Hero bets $0.75, SB calls $0.75

            River: ($2.50, 2 players) 9
            Hero bets $2.25, SB raises to $5.00, Hero raises to $49.25 and is all-in, SB calls $42.70 and is all-in

            Hero shows 9 8 (Full House, Nines full of Eights) (PreFlop 66%, Flop 5%, Turn 9%)
            SB mucks 5 7 (Straight, Nine High) (PreFlop 34%, Flop 95%, Turn 91%)
            Hero wins $97.40

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #576
              Re: k2snakalle in (s)pain

              täna olen 2x 1000kätt teinud ja mõlemad miinuses.
              Selline tunne on praegu nagu oleks terve ööläbi ja mingi 6k kätt vähemalt mänginud...väga sick. Ei tea millest see tuleb

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #577
                Re: k2snakalle in (s)pain

                sitt jooks + läbi põlemine?

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #578
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  noh miinust kokku ~70$, seega ei midagi hullu ja jooks ei olnud ka nüüd kõige kõige hullem :D

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #579
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    1)Vastane 19/7/3 201kätt, cbetile foldib 56%
                    Mõte on just see, et setiga ta ju ilmselt raiseks antud floppi + turn kaart ei muutnud mitte midagi. Mille peale vastase paneme ja mida teeme?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    2)Vastane 19/14/2 4k kätt ja hea 10bb/100 võitev regs! Kas õigesti mängitud?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #580
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      ostsime poest kanatiibu ja kui paki lahti tegime, siis tabas meid päris ebameeldiv üllatus - kana oli koos paljude sulgedega..ja proovi siis neid sealt ära saada kui kana ise külm on... eestis sellist asja ikka naljalt ei kohta :D

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #581
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        Esimeses käes paneks ta ikkagi setile ja foldiks (kui just turni AF järgi maailmaklassi floater pole. TT, JJ ei saa vast ka päris välistada - tundub veidi imelik vend, aga pigem usun sete rohkem).

                        Teises käes calliks - investeeritud omajagu, nii palju equityt sul ikka vast on (kui tal AK, AQ topmastiost ntx + setide, valmis masti vastu oute ka etc)

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #582
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          juhuuu! peale 5-te miinussessi leidsin, et ei jää midagi üle kui minna madalamale limiiti enesekindlust tõstma. Väga jube oli nl25-s mängida..summad nii väikesed + laudu ei osanud valida, sest lihtsalt nii palju häid laudu oli! Pea iga laud mille avasin kõlbas maha istumiseks :). Sain ka kena cooleri kohe, kus fish callis 77-ga 27bb tõste ja hittis seti mu KK vastu :)

                          Aga lühike sess jäi plussi :)
                          Kõige rohkem muidugi häiris see, et nl25-s mängides tundus koguaeg see kui naljategemine...ei suutnud tõsiselt võtta ja pommitasin bettidega koguaeg.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #583
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            mul oli sama tunne mingi hetk NL50s... nii et kolisin tagasi NL100.. olen vähemalt BE, aga suhtun BI'sse veidikenegi respektiga:-)

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #584
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              jah..ma ei taha üldse respekti anda vastastele seal + tihti callisin bette maha kuigi oddsid puudusid (sest no 2.5$ ju vaja ainult callida :D )
                              BI tuli ja BI läks..ei olnud sellest sooja ega külma..... minu puhul on imelik rahasse nii ükskõikselt suhtuda

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #585
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                soovitage mulle mingit site kus mängida peale Pokerstarsi. Teen mingi 10-15k kätt veel, et oma 650$ boonus seal ära osta ja siis on plaan uttu tõmmata.
                                FTP-sse minna ei saa, sest noname mängib ka seal nl50 ja ühe IP alt on jama mängida siis kuna ühte lauda minna ei saa.

                                On veel mõni suurem sait kus on FR? Või siis mingi hästi dongi sait, kus 6max on ka kergelt biiditav.

                                Comment

                                Working...