k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #616
    Re: k2snakalle in (s)pain

    loodame, et nad su raha igaveseks maha kanna :)

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #617
      Re: k2snakalle in (s)pain

      ei no raha ei läinudki MB-st maha... enne kui jõudsin makseni..boom acc blocked.
      Aga nad avavad seda accounti for ever nagu...ulme

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #618
        Re: k2snakalle in (s)pain

        Mul oli hispaanias olles sama asi. Lihtsalt saadeti kiri, ettahavad kinnitust et see olen ikka mina, kes depot teha soovib :) saatsin kirja et jah mina lihtsalt olen puhkusel mõne kuu hispaanias, siis tehti päevaga konto lahti

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #619
          Re: k2snakalle in (s)pain

          ikka accoundile ligi ei saa ja mis kõige naljakam.. europokker saadab mulle sellise maili:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          like wtf i am trying to do last 2days!!!!!

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #620
            Re: k2snakalle in (s)pain

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            ikka accoundile ligi ei saa ja mis kõige naljakam.. europokker saadab mulle sellise maili:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            like wtf i am trying to do last 2days!!!!!
            Ilmselgelt tahavad, et sa neile helistaks ju :D

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #621
              Re: k2snakalle in (s)pain

              Väga personaalne lähenemine.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #622
                Re: k2snakalle in (s)pain

                Proovi jah suhtle Omariga. Ütled kui suure tahad peale kanda siis kohe teenindavad sind kui vippi :D

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #623
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  nüüd juba üle 48tunni oodanud... nüüdsest hetkest hakkan neile tungivalt peale käima! Juba suhtlesin live chatiga ja lubasid uurida, et mis värk on. Kui paari tunni pärast pole maili peale infi tulnud, siis käin veel peale. Hakkab juba naljakaks muutuma, et 3pilti vaja läbi vaadata ja sellega ei saada hakkama + mängijaid pole ka seal saitil ju nii palju kui starsis/ftp-s ntx.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #624
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    Oot, sa hakkad 6maxi seal m2ngima v2

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #625
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      nüüd juba üle 48tunni oodanud... nüüdsest hetkest hakkan neile tungivalt peale käima! Juba suhtlesin live chatiga ja lubasid uurida, et mis värk on. Kui paari tunni pärast pole maili peale infi tulnud, siis käin veel peale. Hakkab juba naljakaks muutuma, et 3pilti vaja läbi vaadata ja sellega ei saada hakkama + mängijaid pole ka seal saitil ju nii palju kui starsis/ftp-s ntx.
                      Võta asja rahulikult, retarded saitidel ongi retarded supportid ja nädalavahetustel security osakonnad ei viitsi ennast liigutada või ei tööta üldse, oleneb saidist.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #626
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Oot, sa hakkad 6maxi seal m2ngima v2
                        FR laudu on piisavalt seal + teen ühe kõrvalsaidi ka veel ilmselt. Seega peaks alati laudu olema kui mänguisu :D

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #627
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Võta asja rahulikult, retarded saitidel ongi retarded supportid ja nädalavahetustel security osakonnad ei viitsi ennast liigutada või ei tööta üldse, oleneb saidist.
                          ROFL

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #628
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            no ma ei tea, mulle alguses isegi helistati europokerist, et tervitada ja edu laudades soovida, vot teenindus

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #629
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              no tra ma ei saa aru mida tegema pean, et starsis kasumit näidata..see on lihtsalt unreal mis toimub juba viimased 2kuud. Nüüd olen väga palju videosid vaadanud, enesekindlust juurde saanud..handreading on hea, tunnen et teen häid folde-calle ja ikka läheb *****, sest no lihtsalt ei võida. Vahest tuleb muidugi mõni halb/donkey call tõesti sisse, aga neid ei ole nii palju, et ma koguaeg miinuses peaks jooksma!!
                              Viimase sessi suurim võit 16$ ja nonsd paneb kuristikku.. kuigi mängisin vähem laudu ja süvenesin igasse kätte.




                              Vastane 26/3/2 30kätt
                              Kuidas mängiksite seda kätt turnis? Kumb on teie arust parem idee..kas turn järgi checkida või bettida?

                              PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
                              Hand converted by PokerTracker 3

                              UTG: $77.10
                              Hero (UTG+1): $53.50
                              MP: $50.00
                              MP+1: $50.50
                              LP: $50.00
                              CO: $50.30
                              BTN: $57.30
                              SB: $41.50
                              BB: $67.90

                              SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

                              Pre Flop: ($0.75) Hero has A Q

                              UTG raises to $1.00, Hero raises to $4.00, fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, UTG calls $3.00

                              Flop: ($8.75, 2 players) 2 A 9
                              UTG checks, Hero bets $5.50, UTG calls $5.50

                              Turn: ($19.75, 2 players) 2
                              UTG checks, Hero bets $12.00
                              Last edited by k2snakalle; 12.12.10, 02:42.

                              Comment

                              • Cash87
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1402

                                #630
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                sind biidivad väga vähesed käed, niiet turnis vbet tundub väga ok.

                                Muidugi kui ta callib turni cbet tihti.

                                Comment

                                Working...