k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #526
    Re: k2snakalle in (s)pain

    tavaline tubakas :D

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #527
      Re: k2snakalle in (s)pain

      Good work !! :D

      Suits sucks

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #528
        Re: k2snakalle in (s)pain



        wp madis...

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #529
          Re: k2snakalle in (s)pain

          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
          tänasest siis suitsuvaba!
          soovin edu! esimesed kaks kolm päeva kõige hullemad, siis juba lihtne. täna mul ei ole kordagi tulnud mõtet suitsu teha! :)

          Comment

          • Facepoker
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 364

            #530
            Re: k2snakalle in (s)pain

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            soovin edu! esimesed kaks kolm päeva kõige hullemad, siis juba lihtne. täna mul ei ole kordagi tulnud mõtet suitsu teha! :)
            Aga mõtle sellepeale :)

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #531
              Re: k2snakalle in (s)pain

              mul täna hommikul küll esimene mõte oli, et saaks oma nikotiini monsterit toita :D

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #532
                Re: k2snakalle in (s)pain

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                mul täna hommikul küll esimene mõte oli, et saaks oma nikotiini monsterit toita :D
                Pic or didn´t happen :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #533
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  esimesed päevad küll jubedad aga siis taandub päris kiirelt.

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #534
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    mul oli 10 kuud sama suur isu kui esimestel päevadel

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #535
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      ouch... ma loodan, et mul vähem aega, sest no sellise "isuga" ei ole võimalik pokkerit mängida :D

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #536
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        Mina peletasin suitsu isu päeva pealt maha jättes snusiga. Lasin laevalt tuua paar karpi ja panin selle moka alla siis, kui olin juba lolliks minemas. Sisuliselt sama efekt, mis Nicorette närimiskummil ainult kordi odavam. Kuna snusi eestist legaalsel teel kätte ei saa, siis ei tekkinud ka hilisemaid sõltuvusprobleeme. Lõplikult lahti sain suitsust umbes 2 nädalaga.
                        Kahjuks läks nii, et suvel õltsi libistades hakkasin ennast premeerima suitsu-paariga õhtu jooksul. Umbes neljandal istumisel juhtus nii, et ostsin endale paki ja kimusin selle õhtuga ära. Läks veel paar nädalat mööda ja läks juba kaine peaga pläru ette. Praeguseks olen alguses tagasi, ehk tõmban paki päevas ja jube piinlik on oma saamatuse üle. Täitsa ilma suitsuta sain olla vaevalt 6 kuud. Uuel aastal võtan asja uuesti käsile. Isegi 2 karpi ettanit juba selleks tarbeks külmkapis olemas.
                        Põhiline on see, et ei hakka purjus peaga ennast premeerima ühe suitsuga. Kui seda teed, siis 85% tõenäosusega hakkad varsti uuesti tõmbama.

                        EDU!!!

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #537
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Mina peletasin suitsu isu päeva pealt maha jättes snusiga. Lasin laevalt tuua paar karpi ja panin selle moka alla siis, kui olin juba lolliks minemas. Sisuliselt sama efekt, mis Nicorette närimiskummil ainult kordi odavam. Kuna snusi eestist legaalsel teel kätte ei saa, siis ei tekkinud ka hilisemaid sõltuvusprobleeme. Lõplikult lahti sain suitsust umbes 2 nädalaga.
                          Kahjuks läks nii, et suvel õltsi libistades hakkasin ennast premeerima suitsu-paariga õhtu jooksul. Umbes neljandal istumisel juhtus nii, et ostsin endale paki ja kimusin selle õhtuga ära. Läks veel paar nädalat mööda ja läks juba kaine peaga pläru ette. Praeguseks olen alguses tagasi, ehk tõmban paki päevas ja jube piinlik on oma saamatuse üle. Täitsa ilma suitsuta sain olla vaevalt 6 kuud. Uuel aastal võtan asja uuesti käsile. Isegi 2 karpi ettanit juba selleks tarbeks külmkapis olemas.
                          Põhiline on see, et ei hakka purjus peaga ennast premeerima ühe suitsuga. Kui seda teed, siis 85% tõenäosusega hakkad varsti uuesti tõmbama.

                          EDU!!!
                          100% nii oli minul, sõbrad kõik tegid suitsu kui suvel kuskil lebotatud sai ja nii ta läks, hetkel on nii, et nädala sees kui ei joo, ei tee vahel üldse, aga kui jooma minek, siis ostan alati paki.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #538
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            +1 - hakkasin peale 11 kuud ka suitsetama ainult joogisena. tulemus - jõin terve suve ja hakkasin suitsetama jälle.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • 5lehte
                              Jube Noob
                              • Apr 2009
                              • 126

                              #539
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              Täpselt sama teema 6kuud siis suvi ja jook ning pees oligi.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #540
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                hakkasin nüüd mängima... ja no väga ulme on igastahes mängida. Praeguseks mingi 300kätt tehtud ja selline tunne nagu oleks 3000kätt järjest teinud + boardi lugemise kiirus on alla igasugu arvestust.
                                lihtsalt üldse ei suuda keskenduda

                                Comment

                                Working...