Re: k2snakalle in (s)pain
tänasest sessist mõned suuremad kaotatud käed:
PF tõste oli näpukas ja kohe pidin kallist hinda selle eest maksma.
Selline suht tundmatu vend, aga enamvähem statsidega oli.
Tükk aega vaatasin mis tal seal olla võib ja nägin end biitivast käest vaid auku ostetud rida + selle vastu kenasti outse.. pärast kätt vaadates oli, et krt...OE tuli ka kokku tglt :D Ma veel mõtlesin turnis callimisele, aga OE kokku tulemine jäi kuidagi nägemata ja mõtlesin, et krt kas tõesti sai aukuostu...saigi tglt.
hea call minu poolt flopis, aga ei tulnud coiner ära
Ja järgmine käsi on suht igapäevane BS
muidugi veel lisaks tavaline KK vs AA.
Aga sellegipoolest +167$ sess
tänasest sessist mõned suuremad kaotatud käed:
PF tõste oli näpukas ja kohe pidin kallist hinda selle eest maksma.
Selline suht tundmatu vend, aga enamvähem statsidega oli.
Tükk aega vaatasin mis tal seal olla võib ja nägin end biitivast käest vaid auku ostetud rida + selle vastu kenasti outse.. pärast kätt vaadates oli, et krt...OE tuli ka kokku tglt :D Ma veel mõtlesin turnis callimisele, aga OE kokku tulemine jäi kuidagi nägemata ja mõtlesin, et krt kas tõesti sai aukuostu...saigi tglt.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
hea call minu poolt flopis, aga ei tulnud coiner ära
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja järgmine käsi on suht igapäevane BS
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
muidugi veel lisaks tavaline KK vs AA.
Aga sellegipoolest +167$ sess
J
8
5

Comment