k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #511
    Re: k2snakalle in (s)pain

    tänasest sessist mõned suuremad kaotatud käed:

    PF tõste oli näpukas ja kohe pidin kallist hinda selle eest maksma.
    Selline suht tundmatu vend, aga enamvähem statsidega oli.
    Tükk aega vaatasin mis tal seal olla võib ja nägin end biitivast käest vaid auku ostetud rida + selle vastu kenasti outse.. pärast kätt vaadates oli, et krt...OE tuli ka kokku tglt :D Ma veel mõtlesin turnis callimisele, aga OE kokku tulemine jäi kuidagi nägemata ja mõtlesin, et krt kas tõesti sai aukuostu...saigi tglt.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    hea call minu poolt flopis, aga ei tulnud coiner ära
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Ja järgmine käsi on suht igapäevane BS
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    muidugi veel lisaks tavaline KK vs AA.
    Aga sellegipoolest +167$ sess

    Comment

    • Hullapple
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 364

      #512
      Re: k2snakalle in (s)pain

      Ega jah, polegi siin midagi öelda nende käte kohta, lihtsalt tõmmatakse ära. Aga ma haistan et suured + sessid ei ole enam kaugel. GL

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #513
        Re: k2snakalle in (s)pain

        vaadates nüüd esimest kätt, siis tglt vist oleks õige turnis minraise callida? Ja antud kaardi puhul riveris foldida kui ta suurelt betib?
        samas jällegi ta mängib setiga täpselt samamoodi turnis...
        Last edited by k2snakalle; 07.11.10, 22:33.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #514
          Re: k2snakalle in (s)pain

          tra kui imelik see pokker ikka on, nüüd viimane sess jooksin isegi enamvähem, aga mänguisu kadunud...lihtsalt ei viitsi mängida ja teen tobedalt palju vigu ise

          Comment

          • eluvaatleja
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 135

            #515
            Re: k2snakalle in (s)pain

            varemalt mängisin iga päev ja nii aastaid ning ikkagi on veel mänguisu täitsa olemas, aga tundsin, et sellises stiilis edasi lastes mängin ennast "umbe."

            nüüd katsun nädalas vähemalt 1 pokkerist vaba päeva võtta, liikuda looduses, lugeda head raamatut, tegeleda mingi füüsilise tööga, magada kaua, arvutist eemale jne järgmisel päeval on kohe värskem tunne lauda istuda ja mõte jookseb paremini.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #516
              Re: k2snakalle in (s)pain

              Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
              varemalt mängisin iga päev ja nii aastaid ning ikkagi on veel mänguisu täitsa olemas, aga tundsin, et sellises stiilis edasi lastes mängin ennast "umbe."

              nüüd katsun nädalas vähemalt 1 pokkerist vaba päeva võtta, liikuda looduses, lugeda head raamatut, tegeleda mingi füüsilise tööga, magada kaua, arvutist eemale jne järgmisel päeval on kohe värskem tunne lauda istuda ja mõte jookseb paremini.
              mul neid vabasi päevi rohkem kui üks nädalas,aga ei ole tahtmist mängida...

              ma ei tea mis värk on...
              peab vist ikka ühise "grindi" ruumi tegema...seltsis segasem või nii

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #517
                Re: k2snakalle in (s)pain

                Fish teadis, et tahab tulla! :D

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                niih väike käsi ka tänasest, kus pisike kõhklusmoment oli sees, aga arvan, et käitusin õigesti.
                Kõhklust tekitas just regulari call, aga ilmselt on tal seal Jx või mingi draw. Sest kui ta trapiks KK, AA siis paneks ta sellisel boardil ilmselt otsa kuna fish tema järgi veel tegutsemata.

                CO- 18/13/2 1800kätt. Fold to PF 3bet 75%
                BTN- 41/26/6 86kätt

                PokerStars - €0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
                Hand converted by PokerTracker 3

                UTG: €55.55
                UTG+1: €54.70
                MP: €54.10
                MP+1: €64.35
                CO: €53.05
                BTN: €37.25
                Hero (SB): €69.75
                BB: €55.25

                Hero posts SB €0.25, BB posts BB €0.50

                Pre Flop: (€0.75) Hero has Q Q

                fold, fold, fold, fold, CO raises to €1.50, BTN calls €1.50, Hero raises to €6.50, fold, CO calls €5.00, BTN calls €5.00

                Flop: (€20.00, 3 players) 8 5 J
                Hero bets €11.00, CO calls €11.00, BTN raises to €30.75 and is all-in, Hero raises to €63.25 and is all-in, fold

                Turn: (€92.50, 2 players) A

                River: (€92.50, 2 players) 2
                Last edited by k2snakalle; 09.11.10, 17:32.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #518
                  Re: k2snakalle in (s)pain

                  siin olles sain nüüd lõpuks mänguliselt BE ennast :) no täielik RB pro ühesõnaga :D
                  Aga nüüd viimased sessid olen teinud mingi 12lauda umbes ja üleeelmine sess oli hää +6bi :)
                  viimane sess aga 500käega -2bi ja nägin, et midagi välja ei tule ja laksust lauad kinni.
                  Ja suht esimest korda elus oli TILT sess (mõned päevad tagasi)... -5bi lükkasin auku peale seda kui olukord ei tahtnud mul mitte kuidagi paraneda.

                  Ja unereziim on siin täiega perses...kuidagi ei saa õiget rütmi kätte.


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by k2snakalle; 11.11.10, 06:57.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #519
                    Re: k2snakalle in (s)pain

                    tegin väikse sessi nüüd.. 3h mängu ja mingi 8-11lauda, enamasti 10, sest lihtsalt päeval ei olnud rohkem normaalseid laudu. 514kätt/h
                    Olin ka loosem ise 16/14/3.2 3bet 5.7, steal 38, w$wsf 47

                    Ja panen mõned toredamad käed siia üles (set vs set ei ole tore, seega ei pane seda üles :D )

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Vastas on regular ja esimene käsi:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Vastas fish ja jälle esimene käsi temaga:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #520
                      Re: k2snakalle in (s)pain

                      NB! Arutelu palun siia: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5650


                      UTG+1 on 35/6/2 80kätt
                      MP1 on 13/10/2 3bet pf 3, 1846kätt

                      PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      UTG: $57.95
                      UTG+1: $135.80
                      Hero (MP): $60.25
                      MP+1: $50.00
                      CO: $95.80
                      BTN: $41.85
                      SB: $70.25
                      BB: $19.25

                      SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

                      Pre Flop: ($0.75) Hero has K A

                      fold, UTG+1 calls $0.50, Hero raises to $2.25, MP+1 calls $2.25, fold, fold, fold, fold, UTG+1 calls $1.75

                      Flop: ($7.50, 3 players) 7 5 K
                      UTG+1 checks, Hero bets $5.50, MP+1 calls $5.50, fold

                      Turn: ($18.50, 2 players) 8
                      Hero bets $11.75, MP+1 calls $11.75

                      River: ($42.00, 2 players) 4
                      Hero??

                      vastasel on järgi 30$
                      Kuidas seda kätt üldse varem mängida? Selles suhtes, et vend callib seal mind setiga, KQ, KJs ja seepärast selline õrnem bet turnis.
                      Aga mida nüüd riveris teha? c-c peale nagu väga minna ei saa.
                      Ainukesena jääb minu arust üle bet-fold..aga samas kui palju bettida, et me ikka foldida saaks? Ei usu antud vastaselt, et ta oma mingit KQ seal bluffiks hakkab keerama..seega mingi 10$ bet ja fold shovele?

                      Samas mida teha vennaga, kes on nõus oma Kx bluffiks keerama kui ta näeb, et ma betin väga weakilt?

                      NB! Arutelu palun siia: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5650
                      Last edited by k2snakalle; 13.11.10, 11:51.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #521
                        Re: k2snakalle in (s)pain

                        Runner runner

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #522
                          Re: k2snakalle in (s)pain

                          aga üldiselt jah tasa ja targu recoverin sellest downerist... suht sügavas augus olen veel, aga küll välja rabelen.

                          Viimasest 7000käest 5430olid $NL lauad ja seal winrate 7.8BB/100 :D Samas PL ja € lauad nüüd miinuses mõlemad... lõputu ring :D

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #523
                            Re: k2snakalle in (s)pain

                            tänasest siis suitsuvaba!

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #524
                              Re: k2snakalle in (s)pain

                              Just sõin kõhu korralikult täis.




                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #525
                                Re: k2snakalle in (s)pain

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                tänasest siis suitsuvaba!
                                mis suitsu mõtled :D

                                Comment

                                Working...