k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #391
    Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

    Algselt postitas junkman Vaata postitust
    tervist, selline küsimus nl25 kohta, mis statsid on kõige paremad selleks ning kas on tark olla eriti nit?
    Tasuks mängida ainult ässasid, sest need ei kaota kunagi põmst.

    Comment

    • qjet
      Grinder
      • Apr 2009
      • 806

      #392
      Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

      ja KK tuleks foldida, kui keegi 3betib või 4betib.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #393
        Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

        Mõttetu kohe sarkasmiga üle valada inimest kui küsib...

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #394
          Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

          Algselt postitas raunsz Vaata postitust
          Mõttetu kohe sarkasmiga üle valada inimest kui küsib...
          Mõtekam on viite päevikusse seda mitte midagi ütlevad küsimust spämmida? Sama hästi võiks offtopicusse postitada "Kuidas ma bokkeris võita saaksin?" ja saaks täpselt sama palju kasulikku vastukaja...

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #395
            Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

            Sry, pommitage edasi teda! :)
            EI märkanud, et mitmes teemas oli.

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #396
              Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

              Ak vs 22, ma ei committi preflop AK-ga fishi vastu..

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #397
                Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                Ak vs 22, ma ei committi preflop AK-ga fishi vastu..
                Aga äkki peaksid hakkama

                E:Oleneb täiesti "Vaalast" muidugi*

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #398
                  Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                  Tanel võta telefon vastu...
                  joome täna või ei joo siis?

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #399
                    Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                    hm no ja, pooliku stäki ja piisavalt agro vana vastu ikka võimalusel pre sisse. ülejäänud kalakestega for value ainult

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #400
                      Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                      Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                      Ak vs 22, ma ei committi preflop AK-ga fishi vastu..
                      Ma ka ei stacki muidu suurt stacki, aga nagu ütlesin, siis just eelmine käsi võtsin fishilt 50$ oma setiga ja olin enamus kui kindel, et saan seal 70 -30 või 50-50 olukorra seega oli väga easy stackimine minu jaoks. Nägin ta käes palju rohkem nö tildikäsi kui mingit suurt monsterit + selle jaoks mul blockerid. Seega miks mitte saada oma raha ees olles sisse
                      Last edited by k2snakalle; 11.09.10, 16:46.

                      Comment

                      • Hullapple
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 364

                        #401
                        Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                        njah, saan aru mida mõtled aga tõelise kala vastu on meie edge just post flopis. ehk siis ma ei lykkaks ligi 150bb sisse teadmisega et halvimal juhul flippame ja parimal juhul oleme 2:1 ees.

                        Ennem lykkan AK sisse agro 3bettori/4bettori vastu, kelle vastu tunnen et ta on post flop minust parem.

                        Kalalt peaks ikka raha turvalisemalt kätte saama kui flippamise teel.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #402
                          Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                          imo ei ole midagi vale fishi vastu minna AK'ga pre sisse, sest me crushime tema ranget.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #403
                            Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                            Noh magad pohmakat välja....ja kuidas Panoraamis oli ?

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #404
                              Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              imo ei ole midagi vale fishi vastu minna AK'ga pre sisse, sest me crushime tema ranget.
                              Pmst suited connectori vastu on suht flip (58-42 vms) ja pocketi vastu samuti coiner, nii et suht variatsioonirohke variant. Pakun, et kusagil 1/4 kordadest on fishil Ax või Kx vastas, kus AK'l on hea equity.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #405
                                Re: k2snakalle - aastaga NL5 fishist NL100 regulariks

                                k2snakalle:
                                Pohmakat väga ei olegi..tervis päris ok.
                                Panoraamis oli täitsa ok, ikka parem kui veenuses
                                kus sa ise lõpetasid siis?

                                Comment

                                Working...