Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • McFoldberg
    Grinder
    • Nov 2008
    • 731

    #1306
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    see on standard AI.. sa ei tea et tal o n set, ülepaari vastu peaks olema teh coinflip ?


    Seal on A L A T I sellisel vastasel set.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1307
      Re: Leits - elu on lill

      Panin lauad kinni ... 6-9ni on imo kõige mõttetum aeg m2ngimiseks üldse

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #1308
        Re: Leits - elu on lill

        Ei tea just tegin sessi. 3 Bi kukkus nagu niuhti 1k käega.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1309
          Re: Leits - elu on lill

          Pidin kinni panema lauad sest tegin turnat kõrval ja siis kaks kätt järiest flopis lükkasin all in ja sain calli, mõlemad korrad ees ja vastastel mõlemad korrad ainult ülekaart käes ei miskit flush drawd ega midagi muidugi hittisid kõrgema paari.
          Nahui ajas kupu kuumaks parem ei tee cashi kah lähen ründan 12 uuesti vaatan ühe dexteri osa parem.

          Aga leits kuidas siis selle kalapüügiga jääb?

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #1310
            Re: Leits - elu on lill

            imo on lauad haigelt head esmaspäeva kohta :S

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1311
              Re: Leits - elu on lill

              mõtlen, ei oska hetkel öelda
              ostsinendale severin ventika koju .. 250 eeku maksis ka aint. teh nuts... patrikule j2i au asi kokku panna ...

              e: 60k VPP'd supernovani j22nud :D:D

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1312
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                mõtlen, ei oska hetkel öelda
                ostsinendale severin ventika koju .. 250 eeku maksis ka aint. teh nuts... patrikule j2i au asi kokku panna ...

                e: 60k VPP'd supernovani j22nud :D:D
                Mul on 60 015 VPP'd ka ;D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1313
                  Re: Leits - elu on lill

                  tra need starsi waiting listi probleemid ajasid nii tilti..hakkan sessiga, j2lle ei tööta again .. siis töötab enam ei tööta .. insta -150$ ... **** see starsi hea soft on omadega nii v**tus viimasel ajal ... nahhui raha kysivad tehku see sfot korda


                  JA J2LLE TYRA STARS TEE OMA KURADI VITUNE SOFT KORDA, TYRA 66X SEDA LOGI FAILI NEILE SATANUD ... -9BI ,, TÕMBA NÖÖR KAELA ENDALE STARS TÕSOISELT, VÕIMAUT M2NGIDA

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1314
                    Re: Leits - elu on lill

                    Mis aknast sa jahud? Pole nagu ette tuknud sellist viga.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #1315
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      tra need starsi waiting listi probleemid ajasid nii tilti..hakkan sessiga, j2lle ei tööta again .. siis töötab enam ei tööta .. insta -150$ ... **** see starsi hea soft on omadega nii v**tus viimasel ajal ... nahhui raha kysivad tehku see sfot korda


                      JA J2LLE **** STARS TEE OMA KURADI VITUNE SOFT KORDA, **** 66X SEDA LOGI FAILI NEILE SATANUD ... -9BI ,, TÕMBA NÖÖR KAELA ENDALE STARS TÕSOISELT, VÕIMAUT M2NGIDA
                      See asi StarsPlanneris või StarsAssistantis(ei mäleta kumb), kui selliseid asju kasutad. Mine tableninjale üle.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1316
                        Re: Leits - elu on lill

                        waitingi listi box ei tule ette, ytleb kohe et sa ie vastanud aja jooksul ja kõik
                        need idikad teavad ise ka sellest bugist aga munnigi ei tehta selle heaks

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1317
                          Re: Leits - elu on lill

                          standard .. tõmmati 4, kordan 4 2 audist, sõimaisn selle starsi fcking idiootse suppordi lehma ka nii l2bi

                          -247$ .... Ässadega täna 9x pf nupud .. ei võitnud kordagi viimased AA vs QQ ja AA vs JJ obv ei tulnud .. stars ei ole rigged? Hui mõttetu kuradi vitune urgas ... 1 päev on normaalne ja 6 järgmist on fucking nii ******, kõik drawd, kõiok faking 2 audised .. KÕIK ASJAD TRA TÕMMATAKSE KOKKU, pange see kuradi vituauk põlema.

                          3x kk vs aa ka tulnud .. hmm 300 ei ole kaugel

                          kerge update ... 2 1 oudist riverit .. polegi ammu olnd, standard ju
                          ennem ei lõpeta kui nulli saan or -500 peal panen kinni .. siis on busto ka juba nii et tulge laudadesse, lükake minu vatsu ATC nagunii hitite ja saate klotsi .. mul on pohhjui juba

                          e2: ässasid täna 14x kaotanud 13x .... -180$ nende pealt ..

                          poisid uskuge, te ei ole sitta runni n2inudki .)

                          e3: Ak vs AQ no good
                          e4: KK vs JJ flopis nuppe .. 4bet flop .. J flopis n2gemist
                          e5: set vs set .. n2gemist again

                          **** ÖELE MULLE MIKS MINA PEAN FAKING KÕIKIDE DOWNSWINGI ENA PEALE SAAMA?


                          anyone nl1000 flipata?

                          6.5k käe peale 3.1% set saada ka omamoodi saavutus

                          -11BI siis päev jäigi .. mõttetu on mängida ... viimase 4k käe jooksul mitte ühtegi setti .. mitte kordagi AA'ga pf AI ei võitnud .. + kordumaut olukord KK vs AA .. siuke suht fine nagu tavaliselt ... minul on siukest kenat doomswitchi yle 20k käe teistel siuke ca 150k järel .. nojah .. kuhugi on vaja ju see tyrastanud "run" suunata .. anyway homme sama keiss tuleb .. siis jah .. next wiik finland here i come .. parem panen sõpradega seal tinti ning saan mingitki klotsi kui kulutan mingi v2rjaliku starsi "paha" runi peale aega.... ahjaa unustasingi, alles ju oli 220K kätt "pahat" runi ... oligi liiga kaua hästi l2inud


                          vaataisn overall kuud ka .. 20BI on jäänud .. ilmselgelt STAAAR tulemused .. oma 3.4bb/100'le .. omfg nl25 mingi 3.4bb/100'le´, kõrgematest limiitidest poile mõtet rääkidagi ... nl50 "suudan" ehk 0.1bb/100'le? see oleks ju teh nuts .. starsist ka kiri vastu .. nende poolne issue mix waiting listid ette ei karga .. alguses v22natakse sajaga mulle ei no teie taga on probleem .... imo see starsi soft on kordades sitemaks l2inud ... nahhui rahvats tuleb juurde, pappi teenivad rohkem aga softi hui arendatakse järgi ... fucking hangumisi t2is nagu ongame juba

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1318
                            Re: Leits - elu on lill

                            e4: kui ülepaariga saad flopis 3beti, 4betist rääkimata.. siis NL25's tuleb vaatama hakata mis toimub, seal tuleb 3bete tõsiselt võtta.. nuppe ei lükkaks ikka ju.. heal juhul calliks ja turni checkiks kui võimalik.. hoiaks poti suuruse väiksema... riveri calliks sõltuvalt beti suurusest

                            mis sul selle e2'ga juhtus? kütsid AK'ga pfis nuppe? või läksid Qhigh flopil lolliks?

                            ässadega on sul huvitav.. 13x õnnestus pfis rahad sisse saada? mul enamikke ei callita äragi.. väga harva kui pfis keegi allini lammutab..

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1319
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Rage
                              13x õnnestus pfis rahad sisse saada? mul enamikke ei callita äragi.. väga harva kui pfis keegi allini lammutab..
                              starsi prod :D

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #1320
                                Re: Leits - elu on lill

                                Kunnidega ei ole jah probleem nupud pf sisse lammutada. Ässadega on lugu hoopis vastupidi. Istud lauas, kus käib pidev madistamine. Saad ässad ja absoluutselt kõik vennad foldivad. Järgmine ring madistamine jätkub ja näed, kuidas vend läheb J5o-ga bustoks. Like wtf.. :D

                                Comment

                                Working...