Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1906
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Rage
    4beti alati allini
    ei näe mõtet sellel

    eile ja täna siis nl25 kõige suuremad swingid .. eileoli kerge tilt ka .. täna tilt free ... pange starsi koll puuri tagasi :)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1907
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      ei näe mõtet sellel

      eile ja täna siis nl25 kõige suuremad swingid .. eileoli kerge tilt ka .. täna tilt free ... pange starsi koll puuri tagasi :)
      Mina tiltasin NL100's! YAY!

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1908
        Re: Leits - elu on lill

        T2na natukene lootust andvam juba

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1909
          Re: Leits - elu on lill

          no minge vittu, nii ku isee patrick nl25 ja 50 hakkas laksma .. insta 6 set vs setti ja again miinuses
          tra ainult coolerid or bad beadid

          tyra see patrick kiirgab ka eriluiselt sitta karemat

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1910
            Re: Leits - elu on lill

            No ja mis sina siis arvasid, et kaks luckboxi mahuvad ühte tuppa ära või ;D

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #1911
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              no minge *****, nii ku isee patrick nl25 ja 50 hakkas laksma .. insta 6 set vs setti ja again miinuses
              tra ainult coolerid or bad beadid

              **** see patrick kiirgab ka eriluiselt sitta karemat

              imeb sinu luckboxi tühjaks nagu vampiir ;D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1912
                Re: Leits - elu on lill

                tal on hetkel krodades hullem see lakbox... ta peab nõia juurde minema

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #1913
                  Re: Leits - elu on lill

                  ???


                  No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  MP2 ($5)
                  CO ($4.55)
                  Button ($15.40)
                  Hero (SB) ($27.85)
                  BB ($33.15)
                  UTG ($26.75)
                  UTG+1 ($11.95)
                  MP1 ($24.65)

                  Preflop: Hero is SB with Q, Q
                  UTG bets $0.50, 4 folds, Button calls $0.50, Hero raises $2.40, 1 fold, UTG calls $2, Button calls $2

                  Flop: ($7.75) A, Q, 10 (3 players)
                  Hero bets $5.75, UTG calls $5.75, 1 fold

                  Turn: ($19.25) 2 (2 players)
                  Hero checks, UTG checks

                  River: ($19.25) 10 (2 players)
                  Hero bets $13.25, UTG calls $13.25

                  Total pot: $45.75

                  Results:
                  Hero had Q, Q (full house, Queens over tens).
                  UTG had A K
                  Outcome: Hero won $43.55

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1914
                    Re: Leits - elu on lill

                    ei tea mis seal oli .. ma e iviidsi su kysimustele vasta chatis nii ehk naa
                    prolly et vaatasin boardi valesti või n2gin endal 2rtu kunni, mida iganes, juhtub
                    pf algas kõik mis clickiga .. 0,5 raise vms ... a pohhuim ikka juhtub .
                    see k2si on ebaoluline .. tyra mingid 24/17 debiilikud, kes mõtlevad on mingid maaiml aparimad lagid callivad 3bete oma 47s .. obv tõmmatakse mingi masti draw mingi T high boardil ja pannakse nuppe ... no kerigu vittu ausõna .. mul pole ma ei tea ku7i kaua siukest nussi olnud ... 21k kät ja 5$ olen plussis? NO MIDA VITTU kuraid v2rdjad toimub, kaua need tyrased debiilikuid imevad oma paska v2lja ...

                    valusalt alla ev ka obv .. ja coinflippidest pole mõtet rääkidagi JJ vs AK, QQ vs AK, AK vs 55 vms ... teh rollercoaster graph on ... ma ei tea mis toimub .. ylirigged kuu

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1915
                      Re: Leits - elu on lill

                      kas ma tõesti enam ei oska?

                      Eelmine kuu @nl25



                      Lifetime NL25


                      See kuu



                      Olen dongistumas? Või olengi terve elu donk olnd?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1916
                        Re: Leits - elu on lill

                        Lifetimes ju suurematki keppi olnud vahepeal, tuleb läbi grindida lihtsalt

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1917
                          Re: Leits - elu on lill

                          see kuu on teh rollercoaster .. peaks kuhugi cadi vms 3d joonestama ja disneylandi saatma ... saavad lapsed selle peal sõitma hakata

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #1918
                            Re: Leits - elu on lill

                            viimane graafik tekitab W-tunde:
                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TvMrr4pJWmY[/youtube]

                            8)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1919
                              Re: Leits - elu on lill

                              Vastane 75/42/6 idioot, teh donkide pealik

                              Panin ta suht missed fd peale.
                              Riveri agro oli 6 (14).
                              Ehk siis snap callisin teda riveris, kui n2gi nta agrot seal ... kui on see 7 siis bad beat just?

                              PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (MP1) ($28.65)
                              MP2 ($15)
                              CO ($5.60)
                              Button ($29.65)
                              SB ($6.55)
                              BB ($5)
                              UTG ($40)
                              UTG+1 ($42.05)

                              Preflop: Hero is MP1 with K, K
                              UTG calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.10, 5 folds, UTG calls $0.85

                              Flop: ($2.55) 6, 3, 9 (2 players)
                              UTG checks, Hero bets $2, UTG calls $2

                              Turn: ($6.55) 8 (2 players)
                              UTG checks, Hero bets $5.25, UTG calls $5.25

                              River: ($17.05) 10 (2 players)
                              UTG bets $14, Hero calls $14

                              Total pot: $45.05 | Rake: $2.20

                              Results:
                              UTG had 2, 2 (one pair, twos).
                              Hero had K, K (one pair, Kings).
                              Outcome: Hero won $42.85

                              Comment

                              • RistoR
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 117

                                #1920
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits

                                ja palj utuleb kokku open ended + flush drawsid? **** fucking 0

                                täpselt sama teema... donkid hitivad auku ridasid ja ei tea mida. Ise ei saa ühelegi open ended + flush drawle pihta.

                                Comment

                                Working...