Re: Leits - elu on lill
Eile ma tegin mõned päris sickid callid ka, võtsin AJ'iga ühe full stacki maha, aga olin squeezenud ka seal enne. Igatahes iga kord, kui ma võtan time banki ja lõpuks callida otsustan, siis on õige call, aga kui insta callin, siis on kohe, DOH, obv !
Eile ma tegin mõned päris sickid callid ka, võtsin AJ'iga ühe full stacki maha, aga olin squeezenud ka seal enne. Igatahes iga kord, kui ma võtan time banki ja lõpuks callida otsustan, siis on õige call, aga kui insta callin, siis on kohe, DOH, obv !
Comment