Re: Leits - elu on lill
järeltehtud pask on kahjuks nõrk. bemmi klubis päris mitmel on olnd, sõidavad suurmast august l2bi ja velg lähjeb lihtsalt katki ... .)a obv seal ka vahe kas tehtud kuskil leedus or mingi usa norm toodang vms ..
Algselt postitas BuildUp




Comment