Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #286
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas BuildUp
    Ma ei tea kas need on replicad või mitte, aga on sel mingit tähtsust. Peaksid käima küll ju?! :)
    järeltehtud pask on kahjuks nõrk. bemmi klubis päris mitmel on olnd, sõidavad suurmast august l2bi ja velg lähjeb lihtsalt katki ... .)a obv seal ka vahe kas tehtud kuskil leedus or mingi usa norm toodang vms ..

    Comment

    • leits

      #287
      Re: Leits - elu on lill

      KAAAAAAANI SWINGINE PÄEV:


      Comment

      • leits

        #288
        Re: Leits - elu on lill

        VITTU see selver, pidi ta need lada päevad nüüd tegema, kui mul kained ajad? Tra insta käisime patrikuga poes, ma võtsin2 kasti coolerit + 0.7l jäägi + uue zipi. Faking tyrapead, aru nad ei saa, et inimesed sooviksid kained olla :D Ma panen coolerid ja jäägri nurka seisma, loodan et ei joo, kuigi on arvata et tämna filmi kõrvale mõni tuleb teha ..

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #289
          Re: Leits - elu on lill

          Just nimelt :D. Käisin ise Selveris täna, varusin 2x0.7 Jäägerit, praegu esimene lõppemas. 2xNipernaadi, seda Patrick ei joo, seega teile ei sobi, aga hind oli hea :D. Ise pole ammu lahjemat alkot joonud, seega õlu/coolerid ja asjad ei tõmmanud, kuigi maitsel pole viga :).

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #290
            Re: Leits - elu on lill

            Nojah ei tahtnud juua see kuu eriti aga tundub et tuleb sammuda selverisse ja laupäev pidu püsti panna. Ei saa laada päevadel raisku lasta minna ju :P

            Comment

            • leits

              #291
              Re: Leits - elu on lill

              Kahju, et roheline cooler alla polnud hinnatud, see on ikkagi teh nuts :) Tra kooli minema, kaaaani väsinud.

              Comment

              • leits

                #292
                Re: Leits - elu on lill

                KK vs QQ pf AI..no good, korra KK vs AA, AA vs AKo pf ai no good
                kani raske on nii teenida

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #293
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  KK vs QQ pf AI..no good, korra KK vs AA, AA vs AKo pf ai no good
                  kani raske on nii teenida
                  Welcome to the club. :D

                  Loodan, et asi stabiliseerub ning suudan ikka 5bb/100le kuu lõpuks välja vedada. ;D

                  Comment

                  • lenin
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 133

                    #294
                    Re: Leits - elu on lill

                    palju see jääger maksab selveris ???

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #295
                      Re: Leits - elu on lill

                      0.7 liitrine Jääger on 149.-.
                      0.5 liitrine Nipernaadi on 75.-

                      Comment

                      • leits

                        #296
                        Re: Leits - elu on lill

                        ilmselt tuyleb võtta lakboxi tarvis...


                        Comment

                        • leits

                          #297
                          Re: Leits - elu on lill

                          flopatud 2 pair ,.. ai flopis. tohman riverdab suuremad .. ov -220$ lauad l2ksid kinni .. tyrakari...nooo ei oea ykski käsi vastu..teh mingi ma ei tea .. teh putsis urgas on see stars

                          Comment

                          • timukasr
                            Vana Tegija
                            • Nov 2008
                            • 1099

                            #298
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            sa olidk isee kellel JJJ oli?
                            Ja, mitu korda veel chatboxis ütlesin, et elu on lill ^^

                            Comment

                            • leits

                              #299
                              Re: Leits - elu on lill

                              ei pand tähele vist ...

                              Comment

                              • leits

                                #300
                                Re: Leits - elu on lill

                                4.5k kätt mängind ... noo ie saa nulli t2iesti haige mis sakaute saan eest ja tagant. kõik sakaudid on donkidelt. .. callitakse mingi 20$ ai 22, 33 jne jne jne, obv et tahab tulla neil. coinflippidest on täna 1 ära tulnud ca 12-13st

                                Comment

                                Working...