Re: Leits - elu on lill
Keegi ei olegi ulgunud :) Chill dude
Algselt postitas ranka
Miks Te nendest juppidest, remondist ja küttest kogu aeg ulute? Ma ei osa ühtegi autot selleks, et talle juppe osta ja remontida. Samuti ei osta ma autot selleks, et olla ka moekas ning käia kursis bensiinliitri hinna ja odavate säästukaartidega. Ostan auto, et saada liikuda kiirelt punktist A punkti B. See liikumine nõuab kindlasti raga - kütusest ja tulevikus ka remonti - vastasel juhul ma ei liigu enam.
See on täiesti paratamatus, et iga sisepõlemismootor (loe: auto) vajab liikumiseks kütet, samuti iga asi, mis liigub see kulub ja mingi aeg vajab välja vahetamist jms. Niikaua, kui ma olen autot omanud, ei ole mul kunagi jäänud küte ostmata, kuna küte liiga kallis või mõni remont (või muu kulu - kindlustus näiteks) tegemata rahaliste probleemide tõttu. Kui peaksid tekkima rahaprobleemid või isegi mõtted, et jooksvad kulud on masinale on kallid ja vist ülejõukäivad ehk tekikvad järgmised mõtted: "lükkan esisilla remondi edasi järgmisse palgapäeva" või "proovin selle viie liitriga läbi ajda järgmise lastetoetuse päevani", siis peaks hakkama kupu all süttima üks tuluke, mis annab märku sellest, et antud sõiduriist ei ole mõeldud sinule.
Teine võimalus on muidugi olla tuntud "autopede", endal pappi nagu putru aga proovivad end läbi auto jube kõvaks teha - ala "ostsin eile oma fordile võtmehoidja, mis maksis 1k" või tra jälle esinduses läks 30k, kuna pandi tuttuus põhjavalgustus jms.
See on täiesti paratamatus, et iga sisepõlemismootor (loe: auto) vajab liikumiseks kütet, samuti iga asi, mis liigub see kulub ja mingi aeg vajab välja vahetamist jms. Niikaua, kui ma olen autot omanud, ei ole mul kunagi jäänud küte ostmata, kuna küte liiga kallis või mõni remont (või muu kulu - kindlustus näiteks) tegemata rahaliste probleemide tõttu. Kui peaksid tekkima rahaprobleemid või isegi mõtted, et jooksvad kulud on masinale on kallid ja vist ülejõukäivad ehk tekikvad järgmised mõtted: "lükkan esisilla remondi edasi järgmisse palgapäeva" või "proovin selle viie liitriga läbi ajda järgmise lastetoetuse päevani", siis peaks hakkama kupu all süttima üks tuluke, mis annab märku sellest, et antud sõiduriist ei ole mõeldud sinule.
Teine võimalus on muidugi olla tuntud "autopede", endal pappi nagu putru aga proovivad end läbi auto jube kõvaks teha - ala "ostsin eile oma fordile võtmehoidja, mis maksis 1k" või tra jälle esinduses läks 30k, kuna pandi tuttuus põhjavalgustus jms.

Comment