Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #331
    Re: Leits - elu on lill

    Nojah .. eks ta ole .. kulub, aga noh auto on korras vähemalt. Pulli pärast helistasin yhte firmasse küsisin Dunlop SP Sport 9000 hinda 16 tolli ja 225/55, hinnaks öeldi .. hmm 11400.- :D ma sain 6800.- damn lakbox pidas siin :D

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #332
      Re: Leits - elu on lill

      einojah, variandid on ju kas müüa maha ja osta uus millel avastad poole aasta pärast jälle mingi ootamatu ja kalli vea. osta asemele mingi vanem junn, nagu tigrano soovitas või siis võtta ja teha see suur väljaminek ning teha auto korda. saad sellega sõita veel mitu mitu tubli aastat ja tead, et sul on kõik korras

      Comment

      • leits

        #333
        Re: Leits - elu on lill

        keegi statistikat oskab excelis? Mul mingi kodune töö vaja teha .. ise ei viidsi teha vaüsjee ... kui keegi k2pp on andke teada ja lepime hinnas kokku ;D

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #334
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          keegi statistikat oskab excelis? Mul mingi kodune töö vaja teha .. ise ei viidsi teha vaüsjee ... kui keegi k2pp on andke teada ja lepime hinnas kokku ;D
          -andres- peaks oskama, ta õpib ülikoolis matet, exel kaasaarvtud seal, PM talle ;D

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #335
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas leits
            keegi statistikat oskab excelis? Mul mingi kodune töö vaja teha .. ise ei viidsi teha vaüsjee ... kui keegi k2pp on andke teada ja lepime hinnas kokku ;D
            Mida täpsemalt? Miski Statistika aine mul oli.

            Comment

            • leits

              #336
              Re: Leits - elu on lill

              ül järgmine: kirjuta mõlema tunnuse jaotuse selgitus kasutades statistikuid. koosta histogramm. kontrolli ka mõlema tunnuse korral chitestiga, kas tunnuse jaotus läheneb normaaljaotusele. mis on lõplik otsus jaotuse kohta? kontrolli kas tunnused on sõltuvad. et kontollida on vaja mõlemad tunnused diskretieerida. uued tunnused moodusta üks neist kahe erineva väärtusega keskmise põhjal, teine moodusta kvartiilide põhjal, seega saad kolme erinevat väärtust omava tunnuse. kontrolli t-testi abil kas puhastulu on keskmiselt võrdne majandites, kus sigade arv on keskmisest v'iksem või keskmisest suurem (uue tunnuse põhjal moodusta grupid).
              kopeeri uuele töölehele oma tööks vajalikud kolme tunnuse andmed ja lahenda sellele ka ülesanded ....

              fail on ka olemas. typosid ilmselt palju, kiiresti kribaisn maha :d

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #337
                Re: Leits - elu on lill

                loen seda auto remondi teemat ja kihistan nearda nonstop.
                endal:
                liising kuus- 0 krooni.
                kütus kuus- 0 krooni.
                remondi ja hoolduskulud kuus- 0 krooni.
                lisatarvikud/teenused(pesula, aknapesu vedelik)- 0 krooni.
                ajukepi(ja rakkude) ning teeninduses veedetud(juppide sebimise jne) aja kokkuhoid - hindamatu.

                Comment

                • leits

                  #338
                  Re: Leits - elu on lill

                  elu kipubki rigged olema :)

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #339
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas vsiu100
                    loen seda auto remondi teemat ja kihistan nearda nonstop.
                    endal:
                    liising kuus- 0 krooni.
                    kütus kuus- 0 krooni.
                    remondi ja hoolduskulud kuus- 0 krooni.
                    lisatarvikud/teenused(pesula, aknapesu vedelik)- 0 krooni.
                    ajukepi(ja rakkude) ning teeninduses veedetud(juppide sebimise jne) aja kokkuhoid - hindamatu.
                    http://www.autovalve.ee/ teema ei ole veel esile kerkinud tõusnud erisoodustusmaksu ja majandussurutise olukorras ?

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #340
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas vsiu100
                      loen seda auto remondi teemat ja kihistan nearda nonstop.
                      endal:
                      liising kuus- 0 krooni.
                      kütus kuus- 0 krooni.
                      remondi ja hoolduskulud kuus- 0 krooni.
                      lisatarvikud/teenused(pesula, aknapesu vedelik)- 0 krooni.
                      ajukepi(ja rakkude) ning teeninduses veedetud(juppide sebimise jne) aja kokkuhoid - hindamatu.
                      Bussi või takso-ootamis aeg * pokkeri tunnitasu = kaotus :D

                      kui vsiu pokkerilauda jõudis, oli final table juba alanud :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #341
                        Re: Leits - elu on lill

                        imo võiks keegi moderaator kogu selle auto teema tõsta läbutopicusse vms.. Leitsi pokkeripäevikust loeks ikka rohkem tema pokkeri tegemiste kohta...

                        aga auto teemast rääkides.. pole päris nii, et pole autot - pole probleemi.. sitax jääb ikka asju tegemata, kui pead hakkama transporti orgunnima... hetkel suvalisel hetkel saan istuda rooli ja käia ostukeskuses kraami ostmas.. nädalaks süüa, nädalavahetuseks alkoholi jne.. suvalisel hetkel võin sõita Pärnusse vanematele külla või Kuutsele lauda sõitma.. kasvõi lauluväljakule lauatama.. ühistranspordiga ikka mõtled enne 5x kui viitsid seda jama ette võtta...

                        mis puutub lagunemisse ja remontimisse.. siis ma lahendasin asja lihtsalt.. ostsin uue auto... korra aastas hoolduse eest ~2k maksta.. bens ja aknapesuvedelik ja aegajalt mootoriõli on jooksvad kulud.. neid väga ei arvesta... eelmine talv ostsin täisseti ka talverehve koos plekkvelgedega.. 13k.. aga nüüd 4aastat mureta.. kasko on suht kirves.. 9k aastas.. liisingut on ka omajagu.. aga auto omamine annab vabaduse...

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #342
                          Re: Leits - elu on lill

                          http://www.autovalve.ee/ teema ei ole veel esile kerkinud tõusnud erisoodustusmaksu ja majandussurutise olukorras ?
                          eip. ja ei usu et kunagi tulebki. ma tarvitan oma lisahüve, mitte ei kuritarvita.
                          aga muidu said jah õieti aru, et töö auto.

                          Bussi või takso-ootamis aeg
                          linna ühistranspordiga pole au olnud sõita 5-6a min, ühe tartu otsa tegin viimati 2a tagasi bussiga(lahe,sai magada.)
                          seega ooteaeg 0.

                          tahtsin öelda seda, et mulle isiklikult ei suuda see emotsionaalne lisaväärtus,mida pakub suure kalli autoga sõitmine, üle kaaluda raha, aja ja närvikulu, kui selleks on vaja kogu aeg nii palju asju vahetada, remontida jne.
                          ei tundu praktiline.



                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #343
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            ül järgmine: kirjuta mõlema tunnuse jaotuse selgitus kasutades statistikuid. koosta histogramm. kontrolli ka mõlema tunnuse korral chitestiga, kas tunnuse jaotus läheneb normaaljaotusele. mis on lõplik otsus jaotuse kohta? kontrolli kas tunnused on sõltuvad. et kontollida on vaja mõlemad tunnused diskretieerida. uued tunnused moodusta üks neist kahe erineva väärtusega keskmise põhjal, teine moodusta kvartiilide põhjal, seega saad kolme erinevat väärtust omava tunnuse. kontrolli t-testi abil kas puhastulu on keskmiselt võrdne majandites, kus sigade arv on keskmisest v'iksem või keskmisest suurem (uue tunnuse põhjal moodusta grupid).
                            kopeeri uuele töölehele oma tööks vajalikud kolme tunnuse andmed ja lahenda sellele ka ülesanded ....

                            fail on ka olemas. typosid ilmselt palju, kiiresti kribaisn maha :d
                            Mul paraku esimene aasta alles Matat bakalaurusel, seega hetkel olen veel suht võhik :D. 2 aasta pärast küsid, pole probleemi :P.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #344
                              Re: Leits - elu on lill

                              Ega matemaatikutele TÜs väga palju statistikat bakas ei õpetatagi
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #345
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas Rage
                                imo võiks keegi moderaator kogu selle auto teema tõsta läbutopicusse vms.. Leitsi pokkeripäevikust loeks ikka rohkem tema pokkeri tegemiste kohta...
                                Autotopic parem. See autovärk on tõsine värk, siin ei ole mingit läbu. ;D

                                Algselt postitas Rage
                                kasko on suht kirves.. 9k aastas.. liisingut on ka omajagu..
                                Osta 7 aastat vana Cadillac Escalade ning plekid 80k aastas kaskot. :D

                                Comment

                                Working...