Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #2851
    Re: Leits - elu on lill

    need krdi ss-rid on ilmselt starsi nüüd kõik ronind. nt 200s ilma 50 min bb laudu ei ole võimalik enam mängida, sest 20bb vendi on hordides.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #2852
      Re: Leits - elu on lill

      aa, seda ma mõtlesin kust see tasuta raha täna tuli

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #2853
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas ESTPatrick
        aa, seda ma mõtlesin kust see tasuta raha täna tuli
        ss-erid on free money sulle :D?

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #2854
          Re: Leits - elu on lill

          mitte väga, kuid sitaks oli miskeid 40-60bb tüüpe

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2855
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas Fortune
            need krdi ss-rid on ilmselt starsi nüüd kõik ronind. nt 200s ilma 50 min bb laudu ei ole võimalik enam mängida, sest 20bb vendi on hordides.
            ROFL

            Viskasin ka pilgu peale ning 1/2 - 2/4 laudades on suht üle poolte mängijates 30BB või väiksemate stäkkidgea.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #2856
              Re: Leits - elu on lill

              Ma pole pärast ftp update suutnud starsis sessi sisse panna

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2857
                Re: Leits - elu on lill

                LOL

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #2858
                  Re: Leits - elu on lill

                  kui stars peaks samaasjaga välja tulema siis SS-l võib suht huvitav seis olla, 3 aastat ja 5miljonit kätt hiljem peavad esimest korda elus tõsiselt järele mõtlema hakkama mida teha TT-ga kui ees bet ja call

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #2859
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    kui stars peaks samaasjaga välja tulema siis SS-l võib suht huvitav seis olla, 3 aastat ja 5miljonit kätt hiljem peavad esimest korda elus tõsiselt järele mõtlema hakkama mida teha TT-ga kui ees bet ja call
                    Et sellised inimesed hakkavad tõsiselt mõtlema? :D
                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IIlKiRPSNGA[/youtube]

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2860
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      kui stars peaks samaasjaga välja tulema siis SS-l võib suht huvitav seis olla, 3 aastat ja 5miljonit kätt hiljem peavad esimest korda elus tõsiselt järele mõtlema hakkama mida teha TT-ga kui ees bet ja call
                      Väga suure tõenäosusega Stars ei muuda vähemalt see aasta mitte midagi, kuna olemas on nii 20 ja 50BB lauad + toovad ettekäändeks SNE grinderid.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2861
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ma ei tea ma mõtlen, grindin oma boonused lahti. Ausalt öeldes on lauad crapimaks küll läind. NL25 otse ei saagi aru, kuid kõrgemaid laudu railides tuleb küll nii välja (ka NL50)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2862
                          Re: Leits - elu on lill

                          NMida teha kui tunned et oled l2bi põlemas? Ei tee oma A game enam, m2ngimisest on siiber ... mott maas`?

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #2863
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            NMida teha kui tunned et oled l2bi põlemas? Ei tee oma A game enam, m2ngimisest on siiber ... mott maas`?
                            mulle piisab nädal breaki

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2864
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Lutzky
                              mulle piisab nädal breaki
                              same here

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2865
                                Re: Leits - elu on lill

                                Viimased 20k kätt mul staris, yritan veebruari esimeseks n2dala lopuks m2ngitud saada.. htkel aaga 2 p2evane paus, kuna l2bi põlend tnne ...

                                nagu näha siis super kaartidega min 3betitakse ja callitakse 4bete ja hititakse gutshote .. lihtsalt super on viimased 30k kätt

                                muid set vs set olukordi ei ole mõistlik mainidagi

                                Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 9 players - View hand 502044
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                UTG+1: $24.75
                                UTG+2: $25.60
                                MP1: $26.90
                                MP2: $29.10
                                CO: $24.65
                                BTN: $28.35
                                SB: $25.10
                                Hero (BB): $25.00
                                UTG: $3.15

                                Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K A
                                UTG calls $0.25, 3 folds, MP2 calls $0.25, 1 fold, BTN calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.35, 1 fold, MP2 raises to $2.45, BTN calls $2.20, Hero raises to $8.50, MP2 calls $6.05, 1 fold

                                Flop: ($19.80) 7 2 A (2 players)
                                Hero checks, MP2 checks

                                Turn: ($19.80) 5 (2 players)
                                Hero bets $10.50, MP2 raises to $20.60 all in, Hero calls $6 all in

                                River: ($52.80) K (2 players - 2 are all in)

                                Final Pot: $52.80
                                MP2 shows 4 3 (a straight, Ace to Five)
                                Hero shows K A (two pair, Aces and Kings)
                                MP2 wins $50.25
                                (Rake: $2.55)

                                Comment

                                Working...