Re: Leits - elu on lill
Mina käisin see nädal neljandat päeva järjest jõusaalis , pole vist kunagi elus päris nii järjest käinud.
Kui eile ja üleeile oli veel nati burksis tunne, siis täna juba hakkas esmaspäeval tekkinud tricepsi valu kaduma ning oi blä, kui vittus power täna oli. Tuli üle pika aja selline KÕIKVÕIMAS tunne peale, nagu 3 aastat tagasi, kui oma isiklike rekordeid ujusin!
Muidu 5 päeva nädalas ujumine ja jõusaal vaheldumisi ikka suht pidevalt olnud, kuid jõusaalil on tulnud alati siin Taanis mõne nädalased pausid sisse vahepeal ja sellise järjepideva trenni ära rikkunud, kuid see tänane enesetunne trennis tõmbas taas motivatsiooni lakke ;D
Mina käisin see nädal neljandat päeva järjest jõusaalis , pole vist kunagi elus päris nii järjest käinud.
Kui eile ja üleeile oli veel nati burksis tunne, siis täna juba hakkas esmaspäeval tekkinud tricepsi valu kaduma ning oi blä, kui vittus power täna oli. Tuli üle pika aja selline KÕIKVÕIMAS tunne peale, nagu 3 aastat tagasi, kui oma isiklike rekordeid ujusin!
Muidu 5 päeva nädalas ujumine ja jõusaal vaheldumisi ikka suht pidevalt olnud, kuid jõusaalil on tulnud alati siin Taanis mõne nädalased pausid sisse vahepeal ja sellise järjepideva trenni ära rikkunud, kuid see tänane enesetunne trennis tõmbas taas motivatsiooni lakke ;D
Comment