Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2836
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Lutzky
    räägi parem bemmist, kuda külmaga vastu peab?
    Kuule timmis, pole mingeid probleeme olnud. Tho kui mingi 2 päeva seisnus auto oli ja väljas -25, siis käivitades mootor nagu nats vibreeris 2-3 sec (tundus et kõik silindrid ei hakand ühtlaselt tööle vms), kuid siis hakkas ilusit käima. Seega bro

    Aga see külm imeb küll võiks kergelt soojemaks siiski minna. Kopp ees sellest jää nühkimisest ..

    Comment

    • r3o
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 260

      #2837
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      Kuule timmis, pole mingeid probleeme olnud. Tho kui mingi 2 päeva seisnus auto oli ja väljas -25, siis käivitades mootor nagu nats vibreeris 2-3 sec (tundus et kõik silindrid ei hakand ühtlaselt tööle vms), kuid siis hakkas ilusit käima. Seega bro

      Aga see külm imeb küll võiks kergelt soojemaks siiski minna. Kopp ees sellest jää nühkimisest ..
      Eelsoojendust polegi?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2838
        Re: Leits - elu on lill

        u mean what?

        Comment

        • r3o
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 260

          #2839
          Re: Leits - elu on lill

          no et pead jääd nühkima? Ma panen puldist sooja ja siis lähen sõidan

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #2840
            Re: Leits - elu on lill

            Kui sa NL50 shoti Starsis võtsid, siis on normaalne, aga FTPs imo NL50 samasugune nagu Starsi NL25.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2841
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas r3o
              no et pead jääd nühkima? Ma panen puldist sooja ja siis lähen sõidan
              Pulti tho pole, samas kasu tast üpole, kuna auto kuskilt aknast jms ei paista. Küll aga on taimer, lükan kella epale, siis webasto puhub salongi ja aknad soojaks. A tho pole just pairm variant, kuna tihti ma ei eta ju mis kell ma hommiku l2hen :D KLui kool siis lihtsam, kell epale ja korra

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2842
                Re: Leits - elu on lill

                vaatasin veidi PTRi asju.. miks sa PLH'd ei mängi üldse? mul üldiselt potlimiti laudades isegi parem winrate.. ja teine asi.. maitea.. 3beti preflopis tihedamini positsioonist..

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2843
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas Rage
                  vaatasin veidi PTRi asju.. miks sa PLH'd ei mängi üldse? mul üldiselt potlimiti laudades isegi parem winrate.. ja teine asi.. maitea.. 3beti preflopis tihedamini positsioonist..
                  ee ikka mängin ju? NL50 sample on üli v2he vb seetõttu, NL25 oleni kka m2nngin PL ka

                  Ja IP 3b rohkem, mida ma sellega saavutan?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2844
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    ee ikka mängin ju? NL50 sample on üli v2he vb seetõttu, NL25 oleni kka m2nngin PL ka

                    Ja IP 3b rohkem, mida ma sellega saavutan?
                    preflop agressionit.. maitea.. ma tunnen et oma BTNi ja CO squeezede ja limperite karistamisega tuleb kenasti pappi juurde..

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2845
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Rage
                      preflop agressionit.. maitea.. ma tunnen et oma BTNi ja CO squeezede ja limperite karistamisega tuleb kenasti pappi juurde..
                      Nõustun et limperite karisdtamine on rahaveski, kuid light 3bettimine?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2846
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits
                        Nõustun et limperite karisdtamine on rahaveski, kuid light 3bettimine?
                        konkreetsemalt siis squeeze.. maitea.. ftp nl50s ikka jube palju callitakse raisisid ja folditakse reraisidele..

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2847
                          Re: Leits - elu on lill

                          Käisin ka just eile üle ülipika aja NL50, obv kohe -200$, nagu teine dimensioon ptsi. Järgmine nv uurin uuesti!

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #2848
                            Re: Leits - elu on lill

                            Full tildi regularide light 3 bettimine on eriti kasumlik, sest ei foldita väikseid pocketeid ning kui sette ei hitita siis enamasti check/folditakse cbettidele...nii et easy game

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2849
                              Re: Leits - elu on lill

                              full tilt on alati nö back up pl2nn :D Insta rakeback olemas, pole vaja mingeid punkte jms koguda, easy lahendus. Tho mind ajasid need short stackid jõhkralt tilti, ei tea kuidas nüüd nendega lood

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2850
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits
                                full tilt on alati nö back up pl2nn :D Insta rakeback olemas, pole vaja mingeid punkte jms koguda, easy lahendus. Tho mind ajasid need short stackid jõhkralt tilti, ei tea kuidas nüüd nendega lood
                                neid praktiliselt pole.. tänu 35bb uuendusele:-)

                                Comment

                                Working...