Re: Leits - elu on lill
Kuule timmis, pole mingeid probleeme olnud. Tho kui mingi 2 päeva seisnus auto oli ja väljas -25, siis käivitades mootor nagu nats vibreeris 2-3 sec (tundus et kõik silindrid ei hakand ühtlaselt tööle vms), kuid siis hakkas ilusit käima. Seega bro
Aga see külm imeb küll võiks kergelt soojemaks siiski minna. Kopp ees sellest jää nühkimisest ..
Algselt postitas Lutzky
Aga see külm imeb küll võiks kergelt soojemaks siiski minna. Kopp ees sellest jää nühkimisest ..
Comment