Re: Leits - elu on lill
Hey.
Vaatasin ,et oled proovinud nats NL50 aga pole eriti hästi läinud. Kas oskad lühidalt öelda, et miks see nii palju hullem limiit on? Endal suht kopp ees seda NL25 klõbistada aga roll tagasihoidlik 50-ne jaoks.
Hey.
Vaatasin ,et oled proovinud nats NL50 aga pole eriti hästi läinud. Kas oskad lühidalt öelda, et miks see nii palju hullem limiit on? Endal suht kopp ees seda NL25 klõbistada aga roll tagasihoidlik 50-ne jaoks.
A 
A
Comment