Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2116
    Re: Leits - elu on lill

    Esimene pluss p2ev t2na siis ... 6k kätt ja 50 daal avist ... winrate olematu .. aga peab rahul olema, kuna run on nii nagu ta on...

    Bemm on normaalselt liikunud ... Üks hommiku läks sitasti käime ... pre-heating kirja viskas ette ja pool puterdes l2ks käimma ... Lendasin diagnostikasse, 3 eelsüüteküünalt õhtul ... mida oligi arvata. Nüüdseks said nad vahetatud ka .. Läks ca 1,5k ja asi done ..

    Päike majas :D

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #2117
      Re: Leits - elu on lill

      Nice

      Comment

      • Bikewarrior
        Bännitud
        • Apr 2009
        • 283

        #2118
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas ranka
        Pead kaarte tugevamaks, kui nad tegelikult on ja nii pöörad tihti nad bluffiks või bluffilähedaseks (lol, kas selline asi saab eksisteerida?) ehk vastastele esitled oma kätt tugevana, kui ta tegelikult on. See on halb kätega, millel on väga hea showdown value ja millega saad raha halvematelt kätelt.

        TT käe näide on ideaalne. 7 kõrge laual nelja mängijaga Flopis kütad ülepaariga tuimalt otsa. Vastased väga tihti loobuvad halvematest kätest väga kiirelt (vahest muidugi callivad) ja jätkavad kaartidega, mis on sinu käest tugevam. Ei ole eriti hea variant IMO. Mõlemaid käsi (AK ja TT) ma ainult calliks Flopi ja vaataks, mis juhtuma hakkab.
        Jutus on iva sees, et need käed ülemängitud. Näiteks ise 3betin väikse overpairi või AKga flopi ,kus on juba bet sees väga väga harva, eriti veel mitme vastase vastu. Liiga tihti on kellegil set või tõmme, mis ka hititakse ära.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2119
          Re: Leits - elu on lill

          Trrr kui hea see Bee Gee - you win again lugu on ... ul 6x k2ib ... kogun hoogu ujuma minemiseks ...

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #2120
            Re: Leits - elu on lill

            Kle. turna hakkab 53 mintsa pärast

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2121
              Re: Leits - elu on lill

              mis krdi turna .. turnad on lilladele .. ma olen seda kordyuvalt mainind .. ei viidsi m2ngida neid

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #2122
                Re: Leits - elu on lill

                hotcoca leib täna

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #2123
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  d mis krdi turna .. turnaon lilladele .. ma olen seda kordyuvalt mainind .. ei viidsi m2ngida neid
                  ROFL

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2124
                    Re: Leits - elu on lill

                    krdi dongati kolmandaks mind >:(

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2125
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      Trrr kui hea see Bee Gee - you win again lugu on ... ul 6x k2ib ... kogun hoogu ujuma minemiseks ...
                      Jup. -andres- andis pärli. See ka hea:
                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IRvGZffXhfk[/youtube]

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Dunno, TT käsi on suht haige, mingi lammas betib 1$ 6$ potti, see pole eriti tõsine bet, probably selline bet, et MA TAHAX ODAVALT TURNI Näha!
                      Ja kuna meil on kõigi ees positsioon, siis ma teex umbes 3.75$ peale raise, mis on siis nagu küsimus" Guys, Anybody got anythin serious around here???"

                      Siis näeme turni ära ja näeme kõigi kaasatulijate actioni ära ning siis vaatame edasi, kuidas kätt jätkata!
                      Kui tahad odavalt Turni näha siis calli ta $1 panus, mitte ära tõsta.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2126
                        Re: Leits - elu on lill

                        huvitav,mi llal mu mõni set FH improbev? viimased 25+ setti pole seda toimunud

                        Mingi 95% open endeditest tuleb kokku .. aga obv ..ma pean ju alati kaotama, kui ma ees olen ..

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        MP3 ($11.25)
                        CO ($5)
                        Button ($31.40)
                        SB ($31.10)
                        BB ($5.35)
                        UTG ($14.25)
                        Hero (UTG+1) ($25.05)
                        MP1 ($17.20)
                        MP2 ($25)

                        Preflop: Hero is UTG+1 with J, J
                        UTG calls $0.25, Hero bets $1.25, 7 folds, UTG calls $1

                        Flop: ($2.85) 9, 10, J (2 players)
                        UTG checks, Hero bets $2.25, UTG raises to $5.75, Hero raises to $12, UTG raises to $13 (All-In), Hero calls $1

                        Turn: ($28.85) A (2 players, 1 all-in)

                        River: ($28.85) 8 (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $28.85 | Rake: $1.40

                        Results:
                        UTG had Q, Q (straight, Queen high).
                        Hero had J, J (three of a kind, Jacks).
                        Outcome: UTG won $27.45


                        mul ei mahu p2he kuidas 75%+ frawdest tulevad kokku

                        Andke andeks, aga see ei ole normaalne enam ... onb tiritakse floppi oma 2 auter ja kui mul on mingi dg kas tuleb kokku? jeah sure ta tule b.. **** 125k kätt siukest porri juba .. kaua veel?


                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        MP1 ($29)
                        MP2 ($25)
                        Hero (MP3) ($29.05)
                        CO ($25)
                        Button ($4.65)
                        SB ($14.15)
                        BB ($5)
                        UTG ($19.90)
                        UTG+1 ($12.80)

                        Preflop: Hero is MP3 with K, K
                        3 folds, MP2 bets $1, Hero raises to $3.75, 2 folds, SB calls $3.65, 2 folds

                        Flop: ($8.75) 6, J, 5 (2 players)
                        SB bets $5, Hero raises to $11.50, SB calls $5.40 (All-In)

                        Turn: ($29.55) 7 (2 players, 1 all-in)

                        River: ($29.55) 4 (2 players, 1 all-in)

                        Total pot: $29.55 | Rake: $1.45

                        Results:
                        SB had J, J (three of a kind, Jacks).
                        Hero had K, K (one pair, Kings).
                        Outcome: SB won $28.10


                        mida rohkem ma m2ngin seda rohkem on mul tunne, et starsi m2ngumootor on omadega totaalselt pyutsis. mis kuradi moodi see on võimalik, et p2evats ü2eva imetakse 2 outereid eest ja tagant????? tyra mis moodi ... teine kuu j2rjets juba .. putsi vittttt u

                        n cvpwejmg2f9+4280kldnnlkjmölmdvfdvfaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


                        ttra see pokerstars on esimene kes tyra tuleks ära keelata oma kuradi putsis m2ngumootirtega

                        Comment

                        • Bikewarrior
                          Bännitud
                          • Apr 2009
                          • 283

                          #2127
                          Re: Leits - elu on lill

                          sa pole ainus kellele starsis ära tehakse. mul ka täna -100$ tilt sessioon :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2128
                            Re: Leits - elu on lill

                            mul oleks jumala savi .. kui mul oleks korra paar nii ..a ga TYRA IGA PÄEV no way

                            Comment

                            • Bikewarrior
                              Bännitud
                              • Apr 2009
                              • 283

                              #2129
                              Re: Leits - elu on lill

                              võta pot limit paariks päevaks, enesekindluse kogumiseks.

                              ise kasutan seda varianti pingete maandamiseks ja teen uue sessi siis kui moraalselt valmis olen. Hommikuti nt puhanud peaga

                              see on küll päeval faking regulare täis kelle kohta on mul 5k hande hemis, kõige suuremad on mingi rugfrend ja keegi lss...

                              Ise proovin homme hommikul kell 5 laudu. Lähen 30bb'ga laudadesse ja proovin deepstackid saada. 30bb, et roll kannatada ei saaks kui veel üks tilt tuleb.

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #2130
                                Re: Leits - elu on lill

                                Sain ise ka üleeile Starsi käest valusalt tappa. Lugesin Leitsi postitust ja nagu minu suust oleksid need sõnad tulnud :)

                                4x set vs set, KK vs AA aso aso... teate isegi :D
                                -6BI päev, ei olnud lõbus.

                                Comment

                                Working...