Re: Leits - elu on lill
Esimene pluss p2ev t2na siis ... 6k kätt ja 50 daal avist ... winrate olematu .. aga peab rahul olema, kuna run on nii nagu ta on...
Bemm on normaalselt liikunud ... Üks hommiku läks sitasti käime ... pre-heating kirja viskas ette ja pool puterdes l2ks käimma ... Lendasin diagnostikasse, 3 eelsüüteküünalt õhtul ... mida oligi arvata. Nüüdseks said nad vahetatud ka .. Läks ca 1,5k ja asi done ..
Päike majas :D
Esimene pluss p2ev t2na siis ... 6k kätt ja 50 daal avist ... winrate olematu .. aga peab rahul olema, kuna run on nii nagu ta on...
Bemm on normaalselt liikunud ... Üks hommiku läks sitasti käime ... pre-heating kirja viskas ette ja pool puterdes l2ks käimma ... Lendasin diagnostikasse, 3 eelsüüteküünalt õhtul ... mida oligi arvata. Nüüdseks said nad vahetatud ka .. Läks ca 1,5k ja asi done ..
Päike majas :D
TC
, J
, 10
, J
Comment